İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Youtube DB nizi kendiniz yapın

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım helal olsun. Ellerine sağlık. Çok teşekkür ederim.

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Programa gösterdiğiniz ilgiden dolayı , ve tanıtımına destek olan herkese teşekkürler.

Youtube Spider 2.0 Dünya genelinde şu ana kadar benim hiç karşılaşmadığım yanılmıyorsam bütün özellikleri ile tek ve diğer programlara üdol olacak bir program. Türk Yazılım Ekibi tarafından çıkan bu program kısa süre içersinde 3.0 versiyonu nu da sizlere sunacak.

Yakın gelecekte adını dahi bilmediğiniz video, Film, Tv vb.. seçenekleri masaüstüne getirecek bu sistem bir başlangıç olup sizlerin de katkıları ve önerileri ile daha da büyüyecektir.

Bize tanıtımımızda destek olmak isteyenler [email protected] adresi ile temasa geçebilirler.

Buna ihtiyacımız var çünkü bu bizim değil Türklerin Programıdır. En çok da biz destek olmamız lazım ken. Brazilya ve Rus Siteleri Kadar tanıtımını yapamıyoruz ne yazık ki programın kullanım oranında Brazilya bizi geçmiş bulunmakta..

Tekrar ilgi ve alakanızdan dolayı

Youtube Spider TEAM olarak Teşekkür Ederiz.

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
evet paylaşım çok güzel.Teşekkürler.Fakat oluşturulan database de dosya adı gibi
kısımlar sorunlumu banamı öyle geldi.Hiç anlamıyorum ve hayatımda ilk defa access ile birşey yapmaya çalıştım olmadı.Resimli anlatımları dört gözle bekliyoruz.

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
convert.rar açılmıyor hata verip kapanıyor ... çalıştırabilen var mı ?

korkmaya başladım desem yeridir ..

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben şimdi bazı şeylerı merak ettım vede beceremedım,

video kısımalrında şoyle bir şey var : 60MTzY1fOb9bNhs=

Açıklama : <DIV class=vdesc><SPAN id=BeginvidDescAX5OjFnnJKM>sahan </SPAN></DIV>

RESIM : 6lIx3OBDcr1yY3Pmdab9eMqUv/lSGHBStvOsxTsge/rzVrP4eRKPZphc8TrEFwpOPFHitHHKHQ==

bunalrı nası lgosterıcez mesela bu destansı resım datasını nasıl sıtede resım olarak gosterıyoruz ? aynı zmanda vıdeo nun 60MTzY1fOb9bNhs= bu kodla nasıl gosterıleceği ?

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben şimdi bazı şeylerı merak ettım vede beceremedım,

video kısımalrında şoyle bir şey var : 60MTzY1fOb9bNhs=

Açıklama : <DIV class=vdesc><SPAN id=BeginvidDescAX5OjFnnJKM>sahan </SPAN></DIV>

RESIM : 6lIx3OBDcr1yY3Pmdab9eMqUv/lSGHBStvOsxTsge/rzVrP4eRKPZphc8TrEFwpOPFHitHHKHQ==

bunalrı nası lgosterıcez mesela bu destansı resım datasını nasıl sıtede resım olarak gosterıyoruz ? aynı zmanda vıdeo nun 60MTzY1fOb9bNhs= bu kodla nasıl gosterıleceği ?

katılıyorum.Bu sorunlar konuda bilmeyenlerin ilerlemesini engellliyor.Varmı bilen biri?

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha bilen yok. Bende ilk mesj larda sormuştum. Hatta arkadaşlar ABD yi yeniden keşfettiklerini ileri sürüyorlardı ama kullanabilen çıktığını sanmıyorum. Bununla ilgili bir arkadaş makale yazacaktı ama o da yok. Yani şu an bu DB kullanılmıyor. Sanırım DB ye şifrelenip koyuluyor videonun adı haricinde. Ne kadar şifre yok diye ileri sürülsede! Program PC de kullanmak için çok güzel ama bize yaramıyor.

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden bu kadar küçümseniyor bazı şeyler ..
:)

oke bu rss güzel . ama kaç tane video datası görülebilir ki bu rss ler ile ..

youtube ile ilgili olayların başlangıcında ufak bir bot ile .. (curl ile sayfa çıktısının explode edilip , regex ile ayrıştılmış ve bunların da mysql e veri olarak kaydı yapan bir bot ) ilk konuları başlatan bendim herhalde .

ama bakıyorum sattığım script farklı farklı adlar altında dallandı budaklandı .. zaten açık kaynak satıldığından dolayı bu işin buraya geleceğini biliyordum ben geliştirilsin diye açık kaynak kod verdim ama geliştirmekten ziyade .. laf sokmak , emeğe hakaret etmek , yok bunun free si vardı . yok bunun beleşi vardı . yok döküman yazalım gibi şeyler türedi .

neyse artık bu konu hakkında konuşmayacağım ben .
script verdiğim arkadaşlar buradadır ve illa ki benim mesajlarımı okuyurlardır .
çok gereksiz bir şeyi onlara sunduğumu zannetmiyorum .

youtube konularına artık girmeyeceğim :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
neden bu kadar küçümseniyor bazı şeyler ..
:)

rss haricindeki işlemde birazcık php veya asp bilen herkesin yapabileceği birşey, forum içerisinde bazı şeylerin nasıl yapıldığına dair hazır kod vermiyorsak, bu konularda script satanları düşündüğümüzdendir.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oneself e katılıyorum scriptini d aldım hiçbir sorun yaşamıyorum gayet d memnunum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5