İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendi Youtube DB nizi kendiniz yapın

E

ErsinAcar

Misafir
Arkadaşlar nedense herkezin yapabileceği bişey çok yüksek fiyatlardan satılıyor bu bi girişimcilik örneğimidir yoksa açık gözlülükmüdür bilmem ama burda size bu Db leri kendinizin nasıl yapacağınızı açıklamayı bir borç biliyorum.

http://www.youtubespider.com/overview/

Bu adresteki programı inidirin (programın amacı istediğiniz dilde ve kelimede video aramak ve bunları arşivlemek için kullanılıyor) aratın istediğiniz şeyi favorilerinize ekleyin program bu kayıtları bulunduğu yerde bi mdb dosyasında saklıyor bu dosyayı accessla açın (hiç bi şifre güvenlik koruması yok) access kullanmayı bilen herkes bunu kolaylıkla mysql e veya başka bi veritabanına kolaylıkla çevirebilir ve kullanabilir.
Kolay gelsin.

PS.

bazı arkadaşlar bunu nasıl kullanıcaz diye sorular sormaya başladı. programı yazan kişiyle görüştüm datanın dağıtımında bi sorun görmedi eskiden yazdığım bi tool u sizinle paylaşmak istedim
www.youtubeindir.com/convert.rar
bu tool ile mbd yi direk olarak sql server a yazabilir yada .sql uzantılı dump ını alabilirsiniz zamanında İngilizce yapmıştım ama yakında Türkçe ye çevirip paylaşıma sunacağım ve datalardaki anlamsız kayıtları nasıl kullanacağınızı youtube api kullanarak php ile anlatmayı planlıyorum.

not: direk olarak server a yazmak istiyorsanız makinanızda mysql odbc driverı kurulu olması gereklidir.
http://dev.mysql.com/get/Downloads/...12-win32.zip/from/http://mysql.progen.com.tr/
buradan edinebilirsiniz yakında küçük bir makale ile kullanımını açıklayacağım.
arkadaşlar datadaki size anlamsız gelen kodlar videonun direk urldir yani izleme url değil flv playerda kullanılabilen bir url bunu biraz flash ve php bilen herkez kullanabilir. ama yok ben bilmem direk url isterim diyen varsa programın geliştiricisi ile konuştum çıkıcak olan 3.0 versionda dataya direk url yide yazacaklarını söyledi yani o zman bunu herkez kullanabilecek bu işlem gerçekleştiğinde bende o link ile nasıl başlık açıklama zman vs verileri çekeceğinizi php de youtube api kullanarak anlatıcam çok basit bir şekilde.

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
budur arkadaşlar. Paylaşım budur teşekkürler.

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakında 3.0 çıkıyor. Kendi FLV Player 'ı , Yeni Görünüm , Dosya İndirmede aynı anda 3-5 artık sınır konusunda test yapıyoruz. Artı daha süpriz özellikler.

Proje konusunda öneri ve istekleri olanlar bana yazabilir.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar nedense herkezin yapabileceği bişey çok yüksek fiyatlardan satılıyor bu bi girişimcilik örneğimidir yoksa açık gözlülükmüdür bilmem ama burda size bu Db leri kendinizin nasıl yapacağınızı açıklamayı bir borç biliyorum.

http://www.youtubespider.com/overview/

Bu adresteki programı inidirin (programın amacı istediğiniz dilde ve kelimede video aramak ve bunları arşivlemek için kullanılıyor) aratın istediğiniz şeyi favorilerinize ekleyin program bu kayıtları bulunduğu yerde bi mdb dosyasında saklıyor bu dosyayı accessla açın (hiç bi şifre güvenlik koruması yok) access kullanmayı bilen herkes bunu kolaylıkla mysql e veya başka bi veritabanına kolaylıkla çevirebilir ve kullanabilir.
Kolay gelsin.

Arkadaşım sana katılıyorum, bazıları cok açık gözlülükten öte, çok aç gözlüler..
:cool:

E

ErsinAcar

Misafir
Yakında 3.0 çıkıyor. Kendi FLV Player 'ı , Yeni Görünüm , Dosya İndirmede aynı anda 3-5 artık sınır konusunda test yapıyoruz. Artı daha süpriz özellikler.

Proje konusunda öneri ve istekleri olanlar bana yazabilir.

pm den msn yahoo gtalk ne varsa artık yollarsan aklımda olan bir kaç fikri paylaşabilirim.

P

PoSeiDoN

Misafir
Eyvallah kardeşim sağolasın kimileri bu şekilde yapıp yüksek fiyatlara satmaya çalışıyolardı. İyi olduğu paylaştığın tekrar teşekkürler

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım sana katılıyorum, bazıları cok açık gözlülükten öte, çok aç gözlüler..
:cool:

ne demek açgözlülük insanlar çalışıyor yapıyor kolay yapılıyorsa siz yapında dağıtın bedava görelim.Arkadaşlar çok fiyat istiyor diye yaptık 150 ytl ye herkes alsın diye.(Herkes ne isterse kendi bileceği iş.) Biz veritabanını düzenleyemedik bu programın, oturduk script yazdık siz anlatın nasıl düzenleniyor da onu kullanalım bari.Programı dağıtan arkadaşada teşk. - rep de verdim..

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar eğer söz bizeyse. Sizin programınızdan verileri çekemediğimiz için oturup kendi scriptimizi yazdık ve eğer eski msj ları okursanız 400 YTL ye satılan bir scritpi 150 YTL ye satalım dedik. millete sesi çıkmayanlar sırf kendi scriptlerinin reklamı yapmak uğruna bizi AÇGÖZLÜLÜK le muhattap olmak zorunda bıraktılar. 150 YTL ye açgözlü diyen arkadaşımıza çok geliyorsa bedava verelim. insan emeğinin karşılığı vardır ama bazıları için bu çok ucuzdur.
-Rep
Umarım arkadaşımız özür diler.

E

ErsinAcar

Misafir
arkadaşımızdan kastınız ben isem girişimcilik örneği veya açgözlülük dedim ve bilmediğimi belirttim birileri açgözlülüğü üstüne alınıp kırıldıysa özür dilerim.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzamasını istemiyorum ama bu msj ını başka bir spider 400 e satılırken yazsaydın belki hak verebilirdim ama vermezdim çünkü O script o insanın emeğidir beğenen alır beğenmeyen almaz. Evet gayet güzel bir script yapmışsınız ama kendi scriptinin reklamını yaparken böyle yazman hiç hoş olmamış.

E

ErsinAcar

Misafir
sanırım bi yanlış anlama var o program benim değil şans eseri nette görüp test ettim ve gine şans eseri geliştiren arkadaş da bu forumdanmış yani reklam vs yok forumdaki insanlar faydalansın diye yapılmış bir paylaşım bu

+

bu programı paylaşırken kendi sitemin hitinide çöpe atıyorum www.youtubeindir.com a gelecek olan (bu forumdan) 3-5 kişide o porgamı kullanacak hakkını vermek lazım güzel bir yazılım.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paylaşım için bişey sözümüz yok , burda arkadaşlar istediği scripti yapar ve istediği fiyata satar alır veya almazsınız ama onları aç gözlülükle itham etmeye hakkınız yok.Kimsenin hakkı yok eğer aç gözlü diğenler kendileri yapsın bir script bedavayada versin görelim.. Yapın bedavaya dağıtın sayın Developer..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hehehe :D
ilk db satılan topiğe yazmıştım bunu ama kimse üstünde durmadı :D
yoksa manuel olarak link toplamak delinin posteki saymasına benziyo :D

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
..

ben de burada bir video sitesi satışı ilanı verdim .. ve lafı da üstüme almıyorum ..
çünkü oradan buradan bulunan bir w a r e z kodu alıp aaaa bu nasıl çalışıyormuş diye döküman yazmaya ya da bu döküman ve paylaşımı yaparak .. birilerini karalamaya çalışmadım .. kimse de bunu yapmaz zaten burada en azından farklı bir forumdan sırf bu gibi hareketler ve hakaretler sonucunda kendi kendime silinme gibi bir kararı da aldım ..

burada bazıları cod yazar .. bunu kendi emeğine bir karşılık ve ölçüt olarak değerini almak ister .. kendi yazdığım hiç bir yazılımı free olarak dağıtmayı şu anda düşünmüyorum .. paylaşım ve açıkgözlülük ya da açgözlülükk bununla değerlendirilecekse .. kusura bakmasın kimse .. bu saattlere kadar boşuna pc başında duramam ..
:)

lafı ya da lafları üstüme alınmadım .. ama itham ve söyleniş tarzı hoş değil .. benden de bir rep gelsin sana ..

not : video scriptinin satışını durduralı çok uzun bir zaman oldu . ve tekrardan da satmayı düşünmüyorum . ne yeni bir versiyon ne de yeni bir eklenti . buraya yazmamdaki tek amaç . konu açıldığı zaman ya da yorum yapıldığı zaman birilerine laf gitmesin :) ben ya da aynı işi meslek edinen herhangi birisine ..

...

E

ErsinAcar

Misafir
buradan bulunan bir w a r e z kodu alıp aaaa bu nasıl çalışıyormuş diye döküman yazmaya ?? arkadaşım farkındamısınız bilmiyorum ama programı yazan arkadaşda bu forumda konuya bişeyler yazdı adam bişey demiyor izin veriyor kullanımına buna kimsenin w a r e z demeye hakkı yok? ve ben kimseye bişey demedim yarası olan gocunur neden açgözlü görüyorsunuz kendinizi girişimci olarak görün ? ben kod yazanlarada bişey demedim bu data tek başına bi işe yaramaz herkes biliyor sonuçta kullanabilecek bi scripte bi programa yani coderlara her zman ihtiyaç var ama bu dataların garip fiyatlara satılması garibime gitti. ama bu işi yapanlar doğru yolda yani bill gates in yolu gelecek zamanda dünyanın en zenginleri listesine girerlerse şaşırmam adama hergun milyonlarca kişi küfrediyor sövüyor ana avarat ama adam kullanmış ticaret kafasını zengin olmuş kıskananı çok. ancak bu yapılanlar zamanında hindistanda yapıldı bugun o coderlar şimdi 100 dolara program yazıyorlar biraz paylaşımcı olup saygı kazanarak eminim daha iyi yerlere gelebiliriz en azından Türkiye gelir. neden bi code summer a bir Türk katılmıyor? hiç düşündünüz mü bizim onlardan farkımız ne. durun ben söyliyeyim onlar 5 yıl kasıp yazdıkları şeyi bile paylaşıyorlarda ondan. gerisini sizin insafınıza bırakıyorum insan birisinin demesiyle açgözlü olmaz akıllı olmaz salak olmaz bi insan ne olmak istiyorsa odur. bu işin bundan ötesi yok ve olmayacakta.
neyse çok konuştum gine.
Kolay gelsin herkese

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ErsinAcar ücretsiz insanlara bir paylaşım yaptı teşekkür etmelisiniz.
Aksi hiçbir söze katılmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5