İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendimi kör gibi hissediyorum [php]

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar kaç saattir bakıyorum bakıyorum nerede hata yaptım göremiyorum. Çok sinirliyim şuan, gerçekten kör gibi hissediyorum kendimi. Ufak bir arama halbuki. Bir bakar mısınız lütfen.

PHP:
<? 
$s=$_GET[s];
    $sorgu  = "SELECT * 
FROM video
WHERE title LIKE '%$s%'
LIMIT 0 , 30 "; 
	while ( $aha = mysql_fetch_array($sorgu) ) {
	echo '<a href="/video-'.$aha[0].'-'.linkseo($aha[1]).'" title="'.$aha[1].'">'.$aha[1].'</a><br>';
	}
?>

Teşekkür ederim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Arkadaşlar kaç saattir bakıyorum bakıyorum nerede hata yaptım göremiyorum. Çok sinirliyim şuan, gerçekten kör gibi hissediyorum kendimi. Ufak bir arama halbuki. Bir bakar mısınız lütfen.

PHP:
<? 
$s=$_GET[s];
    $sorgu  = "SELECT * 
FROM video
WHERE title LIKE '%$s%'
LIMIT 0 , 30 "; 
	while ( $aha = mysql_fetch_array($sorgu) ) {
	echo '<a href="/video-'.$aha[0].'-'.linkseo($aha[1]).'" title="'.$aha[1].'">'.$aha[1].'</a><br>';
	}
?>

Teşekkür ederim.

Bu sekilde duzenledim bir dene bakalim(linkseo fonsiyonunun var oldugu varsayilarak):

PHP:
<? 
$s=addslashes($_GET['s']);
$sorgu  = "SELECT * FROM video WHERE title LIKE '%".$s."%' LIMIT 0 , 30 "; 
while ( $aha = mysql_fetch_row($sorgu) ) {
}
?>

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu sekilde duzenledim bir dene bakalim(linkseo fonsiyonunun var oldugu varsayilarak):

PHP:
<? 
$s=addslashes($_GET['s']);
$sorgu  = "SELECT * FROM video WHERE title LIKE '%".$s."%' LIMIT 0 , 30 "; 
while ( $aha = mysql_fetch_row($sorgu) ) {
}
?>

Teşekkür ederim ama olmadı çok ilginç. Kodlarda bir yalnışlık yok. :| Kendimi çok kötü hissediyorum, özgüvenimi kaybetmek üzereyim. Acaba mysql'umda bir sorun olabilir mi? Ya da oluşturduğum tabloların özellikleriyle ilgili filn.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
mysql_query yapmamışsın.
$sorgu = mysql_query($sorgu);

while ($aha = mysql_fetch_row($sorgu)) {

...

}

ruud

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ohh bee.. Kafayı yiyecektim yaw :| :|

Angelo çok teşekkür ederim arkadaşım, kafayı yememi engelledin. Allah razı olosun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5