İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendin Tıkla Kendin Kazan!!

A

AbsoluteWoDKa

Misafir
maxicep ben senin ref den oldum üye ama link bitti.
daha fazla link acmayı basaran biri varsa bi zahmet anlatıversin..

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş Stormofcash bana ödeme yapmadı..Neden bilmiyorum??

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar limiti doldurdum.Paramı istedim şimdi.Göndermelerini bekliorm.Bakalım gönderceklermi???
Bu arada yeni linkler oradaki offer linklere tıklamayla-üye olmayla..fln açılıyor.Ben denemek için tıkladım birisine söylediklerini yaptım ve link gönderdi bana.Geçenlerde de nasıl olduğunu anlayamadığım bi şekilde email adresime 10 tane yeni link göndermişler. :confused: :D
Neyse eğer öderlerse parayı söylerim burda... :)

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maxicep' Alıntı:
Arkadaşlar limiti doldurdum.Paramı istedim şimdi.Göndermelerini bekliorm.Bakalım gönderceklermi???
Bu arada yeni linkler oradaki offer linklere tıklamayla-üye olmayla..fln açılıyor.Ben denemek için tıkladım birisine söylediklerini yaptım ve link gönderdi bana.Geçenlerde de nasıl olduğunu anlayamadığım bi şekilde email adresime 10 tane yeni link göndermişler. :confused: :D
Neyse eğer öderlerse parayı söylerim burda... :)

ben 2,05$ yaptim göndermedi :D

J

jardeL

Misafir
güzel bir sisteme benziyor sanırım 2$ da otomatik yatırmıyor yani onu 10$ yapıpta yatırmasını isteyebiliriz.

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır jardel.Aslında 2 dolarda söz verdiği gibi yatırması gerekli.Ama mavilime de olduğu gibi benim parayı da yatırmadı.. :rolleyes: :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5