İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendin Tıkla Kendin Kazan!!

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir sponsor daha...Bu site de tıklamaya para veriyor.Fakat tıklamayı siz yapıyorsunuz.Günlük sınırlama yok diye biliyorum ben.Genelde tıklama başına 2 cent veriyolar.Tabi her linke göre değişiyor ücretler.Birçok tıklanacak link var.Linke tıkladıktan birkaç saniye sonra paranız işleniyor hesabınıza.Bir bakın derim.Üye olmak için Buraya Tıklayın

Eğer alt üyem olmak istemezseniz de site adresi www. m o n e y f o r c l i c k .com

Yorumları bekliyorum beyler... :) ;)

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
walla kardeş ne diyeyim , şekil itibariyle güzel bir siteye benziyor, ama çoğu site gibi bu da cırt çıkabilir, neyse ben üye oldum senin referalden ,az buçukda çalışıp tıkladım, hayırlısı!

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar adamlar şu anda paypal ile ödeme yapıyor.Paranız 2$ olunca hemen yolluyolar! :D :D

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paybal nasıl bişiy oluyo yaw

bu ödemeyi nereye yapıyolar ben onu anlamadım ki 2 dolar ödememi olur alla allaa hadi hayırlısı bakalım ne olacak bende üye oldum tıklıyom linklere şimdi :D

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hikmetbaysal' Alıntı:
bu ödemeyi nereye yapıyolar ben onu anlamadım ki 2 dolar ödememi olur alla allaa hadi hayırlısı bakalım ne olacak bende üye oldum tıklıyom linklere şimdi :D
Kardeş www.paypal.com a giriyorsun ve üye oluyosun.Sonra kazandığın paraları ya internette başka yerlere harcıyosun ya da gerçek paraya dönüştürterek hesabına aktarıyosun.Ama hesaba aktarma işini birkaç kişi yapıyor.Onlar da kendilerine % olarak komisyon aliıyor.Sen ilk önce paranı biriktir.Sonra burda sana yardımcı olunur zaten.Merak etme.. :D

eViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2$ olunca odeme alan olursa buraya yazsin.

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Redbull kardeş ilkönce siteye üye olcan.Sonra login yapıp açılan sayfadaki listeden linklere tıklıycan.Zaten orada belli olur.Ne kadar tıklarsan o kadar kazancan.2 dolar oldumu paranı alıcan... :D

R

REdBuLL

Misafir
Recent Links
tıklıyorum tıklıyorum
Account Balance
Your current balance is: $0.000 (Click To Withdraw)

:)

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardeş, tıklayıp azcık beklicen ,siyah sayfa var yukarda 55 seconds falan yazar o okeydir diyince sayfayı kapatcan!

şimdi gelelim asıl soruna???

bana 0.02 yerine her tıka 0.01 ödedi ve tüm linklere tıkladım 0.45 ancak oldu ve link sayısı bitti, bu işi dün yaptım ve bugün girdiğimde farklı link yoktu, yani başka linke tıklayamıyorum, eeeee napcaz şimdi cevabı olan var mı?

bu arada daha fazla link istiyorsan şunu bunu yap diye bir sayfa var ama 3 -5 link için o zahmete girilmez, arkadaşlar, bence bunlar bizi linksiz bırakcak biz de para falan alamıcaz!

M

murme

Misafir
1günde kazanmadim maxi uzun suredir uyeyim zatende girmiodum bugun bi daha girdim yani bide referar falan var benim 8 tane

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30dk oldu yarım dolardayım tiklayacak link kalmadı ne iş:D

B

Bedavalar-Net

Misafir
Orayi bende denedim biraz önce :) Ugrasmaya degmez arkadaslar bence.0.090 $ oldu berbat kötü gibime geldi.

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla hakketen link bitti açıklama yapmaları için e-mail mi atsak..? :confused: :rolleyes:

M

murme

Misafir
ben anladim offerlar var onları yapınca sanırım link verio sana tıklamalık

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5