İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendine guvenen php coder araniyor..

M

MasterTR

Misafir
Kendine guvenen php coder ariyorum.

yapilacak islem : sifirdan toplist uygulamasi yazilacak
max sure : 3 hafta
tasarim scripti yapacak kisiye ait olacak

ayrintili bilgi isteyenler p.m atabilirler

ozellikle profesyonelleri bekliyorum. ucret dolgundur.

tam olarak ozelliklerini ogrenmek isteyen coderlar gerekli referanslarini gonderdiginide yapilacaklarin listesini verecegim.

tesekkurler

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Herhangi bir gizlilik soz konusu degil ise lutfen tum detaylari yaziniz, pm kalabaligi olmasin.

M

MasterTR

Misafir
Proje hirsizlarindan cekindigim icin sadece referanslarini yazan arkadaslara bilgileri yolluyorum, burasi turkiye bize belli olmaz :(

dsgnr , ysf referanslarınızı pm ile yollarsaniz ayrintilar hakkinda bilgi verebilirim

pm yollayan arkadaslara detaylari gonderdim.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ha bu arada sen en ucuza yapacak coderimi arıyorsun yoksa kendine güveneni mi hayır başlıkta kendine güvenen yazmışsın 2 tane buldun daha niye mesaj bekliyorsun ki?

M

MasterTR

Misafir
daha kimseyle fiyat vesaire gorusmedim ama bana en hizli sekilde istedigim scripti yazacak kendine guvenen profesyonel coder lazim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5