İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendini Akıllı Zanneden zorla insanlara Firefox indirten Türk Zekası

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bana Pek etik gelmedi ama nedir yorumlarınız??
Facebook u türkçe yapacağım kisvesi altında Firefox indirten bir zeki arkadaş...

[YOUTUBE]TQUswER_ioY[/YOUTUBE]

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
facebook üzerinden ticari zekasını kullanmış bence çok güzel. Amacı tavsiye reklamları üzerinden para kazanmak bunun zorlama ile ilgisini pek bulamadım açıkcası isteyen tıklar isteyen tıklamaz ama bir şey varki tavsiye reklamlar üzerinden para kazanmak için güzel bir pazar yaratmış.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
facebook üzerinden ticari zekasını kullanmış bence çok güzel. Amacı tavsiye reklamları üzerinden para kazanmak bunun zorlama ile ilgisini pek bulamadım açıkcası isteyen tıklar isteyen tıklamaz ama bir şey varki tavsiye reklamlar üzerinden para kazanmak için güzel bir pazar yaratmış.

Hımm anladım bilmem sanki bana hani işin bir parçası gibi gösterip indirtiyor zannettim bana etik gelmedi gibi.. Neyse usta sizsiniz tabi benden daha iyi bilir buradaki arkadaşlar...

husay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bununla ilgili Youtube'da 1,200,000 Kez izlenen bir video vardı.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
gosderilen videoda olduğu gibi zorla indirtme yok isdeyen indirir isdeyen indirmez arkadas burada ticari zekasını kullanmış

batak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuçta indirdiği zaman facebook türkçe olmayacak yani indirenleri kandırmış oluyo bencede etik değil.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
videoyu birdaha izle iyicene incele öyle cevap yaz buraya

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
türkçe eklenti firefoxa özel bir şey bence gercekten başarılı ;)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
"Türk" lükle alakasını çözemedim bunun.Niçin her kurnazlıkta "Türk"lük ön plana alınıyor anlamıyorum..Konu saptırmak değil amacım ama sitemimi dile getirmek istiyorum.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@visitistanbul

bende aynı metodla site açtım günlük 4-5 $ kazanıyorum. facebooku türkçe kullanmak isteyenler yandaki resimi tıklayarak veya www....... (firefox adresinden) indirebilir şeklinde. burda etik olmayan bir şey yok explorer yaptıda bir yama tanıtmadık mı??? :)

Şaka bir yana sitemi googleye bildirdim bana gelen cevap firefox (tavsiye) leri tavsiye edebilirsiniz dediler

Bilginize,

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Benim de firefox tavsiye sitem var facebook eklentisini ve firefoxu indirtiyorum.Tavsiyelere teşvik serbest..

batak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostlar bende şuan firefox kullanıyorum ama face book türkçe olmadı.Hala ingilizce.?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bana Pek etik gelmedi ama nedir yorumlarınız??
Facebook u türkçe yapacağım kisvesi altında Firefox indirten bir zeki arkadaş...

Hımm anladım bilmem sanki bana hani işin bir parçası gibi gösterip indirtiyor zannettim bana etik gelmedi gibi.. Neyse usta sizsiniz tabi benden daha iyi bilir buradaki arkadaşlar...

Bunlar benim mesajlarım arkadaşlar..

"Türk" lükle alakasını çözemedim bunun.Niçin her kurnazlıkta "Türk"lük ön plana alınıyor anlamıyorum..Konu saptırmak değil amacım ama sitemimi dile getirmek istiyorum.

Ruen burada akıllı başlı mesaj yazanlardan birtanesisin ben kesinlikle Türk'lüğüme laf söylemem söyletmem.. Sadece bizim zekamız biraz daha kıvraktır onu dile getirmek istedim

eee nesi var bunun... ben faceboku o eleman sayesinde çözdüm... Adam süper bi eklenti yazmış firefox için... Bence çok zekice... Bazı olaylara önyargıyla bakmasak artık

konuyu açan arkadas cevabım

Bu adam kendini akıllı zannedebilir... çünkü akıllı :)

Akınberk arkadaşım post ola beri gele ne diyim sana :D

Neyse Açıklama yapayım aşağıya:

Ben zaten kendi msjlarımda dedimki Ben bu işi bilmiyorum bu iş bana pek etik gelmedi lütfen sizin yorumlarınız nelerdir . Sonra ikinci mesajımda Tamam dedim usta sizsiniz ben pek bilmiyorum dedim .. Ama görüyorum ki Halen insanlar okumadan yukardaki yorumları yapıyorlar
Neyse arkadaşlar kalp kırma ve kırılma yok ama lütfen konuları okuyalım kim ne demiş ve birbirimizi anlamaya çalışalım
Çok teşekkürler hepinize..

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayret yaw nasıl da küfretmemişsiniz bu adama. Hele Gökhan nasıl olmuş ta şikayet etmemişin. Bu arkadaşın heralde Gökhan. Geçenlerde ufacık aklı ermeyen çocukları şikayet ediyodun bu adama bi söz demiyosun.

Türk zekası herşeyi becerir konuyu açan arkadaşım. Zorla indirtiyo demişsin.
Zor: başına bi silah dayama tehdit, alternatif olmadan bunu yapmak demektir.
Ziyaretçilere diyomu ki FireFox'u burdan indirmeyen Toptur diye. Demiyo Sadece Ok'la yönünü gösteriyo. Sende heee burdamış deyip oraya tıklıyosun.

Olay bundan ibaret.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Hayret yaw nasıl da küfretmemişsiniz bu adama. Hele Gökhan nasıl olmuş ta şikayet etmemişin. Bu arkadaşın heralde Gökhan. Geçenlerde ufacık aklı ermeyen çocukları şikayet ediyodun bu adama bi söz demiyosun.

Türk zekası herşeyi becerir konuyu açan arkadaşım. Zorla indirtiyo demişsin.
Zor: başına bi silah dayama tehdit, alternatif olmadan bunu yapmak demektir.
Ziyaretçilere diyomu ki FireFox'u burdan indirmeyen Toptur diye. Demiyo Sadece Ok'la yönünü gösteriyo. Sende heee burdamış deyip oraya tıklıyosun.

Olay bundan ibaret.

Kendi sokak ağzını üslubunu özelliklerini anlatan yediği küfürleri sinesine yediremeyen bir arkadaş daha ..
Dediğiniz kişiyle benim hiç bir alakam yok..
Konuyu bilmediğim için yazdığımı her seferinde söyledim
Teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi