İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendinize ait webalanı oluşturun.Hem bedava! Hem de 500 mb!!

E

echo

Misafir
Kendinize ait webalanı oluşturun.Hem bedava! Hem de 500 mb

internette gezinirken karşıma çıkan bi sitede bedava web alanı verildiğini duydum. Hemen üye olup incelemeye başladım. 500 mb’ın internetteki dosyalarımız için çok geniş bir alan.

Hosting imkanı kısıtlı olan webmasterlar ( banwith ve alan ) dosyalarını buraya upload ederek kendi siteleri üstünden gösterebilecekler.

İsterseniz resimlerinizi, videolarınızı buraya upload edip sonrada kullanabiliyorsunuz. Ben size ayrıntılı olarak üye olmayı ve kullanmayı anlatacağım.

Önce BURAYA tıklayarak üye oluyoruz.Üye olduğunuzda banada yardımcı olmuş olacaksınız :)

015zi1.jpg

023uu.jpg

Gelen maildeki linke tıklayarak hesabımızı etkileştirdikten sonra ana sayfadan (http://filelodge.bolt.com/ ) hesabımıza giriş yapıyoruz.

Bundan sonra sol tarafta bulunan Upload kısmına tıklayarak hangi şekil upload yapacağımızı seçiyoruz. İki çeşit upload şekli var. Birincisinde dosyaları tutup sürükleyerek direk upload edebiliyorsunuz. İkincisinde ise aşina olduğumuz göz at şekli ile upload yapıyoruz. Ben şimdilik aşina olduğumuzu anlatacağım.

038tu.jpg

Daha sonra Browse yazan yerden server a yüklemek istediğimiz dosyayı seçiyoruz. Upload diyerek yükleme işlemini sona erdiriyoruz.

042ih.jpg

Gelecek ekranda bazı kodlar bulunuyor.Yüklediğiniz dosyanın türüne göre bu kodlar seçebilir ve gönül rahatlığı ile sitenizde yayınlıyabilirsiniz.Hemde banwith ve alanınızdan bir kb bile eksilmiyerek
Not: yazıyı hazırlamam 1 saati buldu umarım emeğe saygı gösterir ve yazımı çalmazsınız.Alıcaksanız sizden ricam lütfen link verin.He onuda yapmıcaksanız canınız sağ olsun. Saygılar…

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5