İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kendinizi ölüme en yakın hissettiğiniz ölüm anınız

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Madem hortlattınız bende yazayım;
2007 yılıydı sanırım. Çift yönlü bir yolda yanyana giden 2 tır arasından motorsikletle geçtim. Yapacak bişeyim yoktu, virajı aldığımda karşımda 2 tır vardı, ikisinin arasına nasıl girdim ve oradan nasıl geçtim bilmiyorum ama "dizlerimin bağı çözüldü" ne demekmiş artık onu iyi biliyorum.

Son zamanlar hızla kafayı bozmuş durumdaydım zaten hoşuma gitmeyen olaylar oluyor, sanırım adrenalin içimdeki kızgınlığı biraz olsun bastırıyordu. Kızdıklarıma zarar vermek istemiyorum. Hepimiz insanız ve hepimiz hata yapıyoruz diyorum. Sonra hata diyorum? Bile bile yapılan hatamıdır diyorum.. Yine kızıyorum.. 2 gün evvel otobanda sol şeritte yine fazla hızlı gidiyordum.. Sol şeride doğru kafasını aniden çıkaran bir tır HIZLA bulduğum geçici çözümüde aldı elimden. Bir an yine ÖLÜMÜ hatırladım..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Yaşadığım her an her saniye her salise her milisalise. 22 yıldır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5