İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kent Portalı

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakında Samsuna bi site açacağım.kent portalı denilen şu şeyden.sizin gördüğünüz en iyi kent portalı hangisi şimdi açacağım siteyi ona göre yapacağım hepsinden daha iyi olmasını istiyorum.bildiğiniz güzel kent portalları varsa lütfen adreslerini yazarmısınız.(istanbul.com hariç :eek: )

A

altar

Misafir
www.ankararehberi.com'u tasarım olmasa bile içerik olarak tek geçerim.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bursadayasam hoşuma gitti güzelmiş harbi harbi. içerik ve tasarım olarakda.
ankara rehberide içerik açısından güzel ama orada olanlar samsunda maalesef olmuyo :)
misal moda. samsunda moda ile ilgili ne olacakki.adidas ve puma mağazaları var anca. :)

M

mavidusler

Misafir
Moda heryerde modadır, illa modadan bahsederken samsunda düzenlenen defilelerdeki sonbahar kış kreasyonlarından bahsetmek zorunda değilsin. Bence ideal bir kent-yaşam/kent-portal projelerde olmazsa olmazlardan biridir bu. Üstelik pro düşünüyorsan uzun vadede reklam almak şansın da fazla olur.

M

mavidusler

Misafir
Tasarımını da biz yapalım mı? :))
"ne koyayım ki moda bölümünün içine şimdi ben?" cümlesi zaten modanın özüne aykıdırıdır. Günün trendlerine göre daha genel nitelikli sitelerden içerik konusunda yardım alabilirsin. Tabi ki bunu Samsun'daki kitleye uygun hale getirmek de senin elinde. Örnek vermek gerekirse: Eğer samsunda hiç HEDEHÖDÖ markası mağazası yoksa, ve o günlerde moda HEDEHÖDÖ giymekse Samsun Portalında HEDEHÖDÜden bahsetmek abesle iştigaldir. Ancak ona alternatif trendlerden bahsedilebilir. (Ne dedim ben?)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozaman şöyle yapayım gidim bi HEDEHÖDÖ mağazasına diyeyim adamlara ben sizin reklamınızı yapacam sizin ürünlerinizi çok güzel tanıtacam.kabul ederlerse hem para alırım hem bölümün içi dolar.yok etmezlerse bi kaç yer daha dolaşırım oda olmazsa bizim arkadaşın babasının yerindeki şeyleri tanıtırım :)

B

baybars

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
yakında Samsuna bi site açacağım.kent portalı denilen şu şeyden.sizin gördüğünüz en iyi kent portalı hangisi şimdi açacağım siteyi ona göre yapacağım hepsinden daha iyi olmasını istiyorum.bildiğiniz güzel kent portalları varsa lütfen adreslerini yazarmısınız.(istanbul.com hariç :eek: )

Bende bir hevesle girmiştim yaşadığım yere kent portalı açayım diye. Sonra pasladım kansızın birine (serginho yap şu siteyi artık :) ) öyleee kaldı. Dur ya ne zamandır bakmıyorum ne halde artmıştır pelki durduğu yerde pr :)
www.pendikliyiz.biz

Artmış 2 olmuş

M

mavidusler

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
ozaman şöyle yapayım gidim bi HEDEHÖDÖ mağazasına diyeyim adamlara ben sizin reklamınızı yapacam sizin ürünlerinizi çok güzel tanıtacam.kabul ederlerse hem para alırım hem bölümün içi dolar.yok etmezlerse bi kaç yer daha dolaşırım oda olmazsa bizim arkadaşın babasının yerindeki şeyleri tanıtırım :)
Taktik hem doğru hem yanlış.
Reklam almak için öncelikle reklam almayı umut ettiğin sektöre yönelik bir sayfa yapmalısın. Daha sonra oranın ziyaretçi istatistiklerini yazıcıdan çıkarıp esnaf yollarını arşınlayabilirsin.
Bizim insanımızın internet, internette reklam konularına ne kadar yabancı olduklarını farkedip biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsin. O konuda diğer sektörlere nazaran emlakçılar ve oto galericiler daha iyiler. Mutlaka emlak ilan sayfası yapmayı unutma :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewet güzel fikir ok yapacam emlak-ilan bölümüde.sitenin reklamını çok iyi yapacağım için birde samsunun güzel bir sitesi şimdilik olmadığı için tutacak onu biliyorum yada inanıyorum :)

B

baybars

Misafir
Mp3Master' Alıntı:
ewet güzel fikir ok yapacam emlak-ilan bölümüde.sitenin reklamını çok iyi yapacağım için birde samsunun güzel bir sitesi şimdilik olmadığı için tutacak onu biliyorum yada inanıyorum :)

Düşündüğüne eminim ama ben yinede söyliyeyim dedim Samsunspor'u da atlama mümkünse. Mahalli lig hastalığı varsa orda da mutlaka sonuçları bildir sayfandan iş yapar. Ben yapamadım sen yap bari ;)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onun yeri zaten ayrı :) arkadaş toplamak için gittim samsunspor forması aldım :) koymassam zaten site tutmaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5