İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kesin kazanma, temiz, keşfedilmemiş. Sürekli kazanma yöntemi.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yakın zaman içerisinde Forex'e sardığım merak sonucu keşfettiğim ve bugün ilk ödememi de paypal ile aldığım (aslında çoktan alabiliyordum ancak azerbaycan'a gönderilen onay sms'leri gelemiyordu. destek ekibi çözdü problemi ve üyeliğimi onaylamar onaylamaz ödemem geldi) bir sistemi sizinle paylaşacağım.

Ancak merak edenler bu fikri sistemi öğrenmek için 1,00$ paypal ile göndermeliler.

Sisteme kayıt olduğunuz anda zaten sistem size 2.00 bonus veriyor. Sistemin içinde forumlara katılarak puan kazanma, soru sorarak puan kazanma, anketlere oy vererek kazanma gibi birçok şey var. Zaten puan kazandığınızda her 50 puan için 1.00 puan veriyor.

1.00 puan eşittir = 1$

Sistem nasıl işliyor?
Bu sistem bir forex firmasının test yazılımını bilgisayarınıza veya birden fazla bilgisayara en az 1 işlemci ayırmakla başlıyor. 1 işlemci çok birşey harcamıyor ve sizin site üyelik adınızın girilmesi gerekiyor. cloud teknolojisi kullanıldığı için bilgisayarı kasmıyor. örneğin gece bilgisayarınız açık kalıyor ve siz başında olmuyorsanız bu saatlere ayarlıyarak da siz gelir elde edebiliyorsunuz. ben şuan 3 bilgisayara kurdum ve güzel de gelirim geliyor.

Kısaca özetle yapıcaklarınız şunlar:
Siteye üye ol (paypal adresinle!)
Mail adresini onayla. Telefonunu onayla. Zaten sana otomatik olarak 2.00$ veriyor.
Tester yazılımını kendine kur. Programda üye olduğun kullanıcı adını programa ver. Başka bilgisayarlara da kur, onlarda cloud ağına bağlanıp tester'lar ile sana kazandırsın.
Foruma gir, anketleri doldur. İstersen demo forex programları ile forex öğrenmeye başla. Sinyallerini forumda ve sitelerde paylaş.
Konu aç, destek talepleri oluştur. Birçok yerden puan kazan.
En az 3.00 olduğunda da para talebini iste. Ödemeler anında paypal veya webmoney hesabında.

1$ ödemeyi yapanlara Word halinde detaylı anlatım gönderilecektir 3 sayfalık kendi tarafımdan yazılmış.

Webmoney komisyonu: 0.8%
Paypal komisyonu: 2%

İlk üyeliğim sisteme: 2013.11.11 tarihi.

Peki, ben sizden bu bilgiyi vermek için niye bu parayı istiyorum?
Arkadaşlar; forumda paylaşım esas ancak link'i gören girecek üye olucak ve sistemin canına okuyacak. Ben bu şekilde keşfettiğim bir yöntemi bu şekilde paylaşmak istiyorum.

Bugün aldığım ilk ödeme! (http://postimg.org/image/odjevwzi5/)

Aldığım bonuslar: (http://postimg.org/image/q9h2na7j3/)

Son zaman kazandıklarımdan bir kesit: (http://postimg.org/image/grwyg2lu3/)

1$'ı verdiğiniz kazanıcaksınız buna emin olabilirsiniz.

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu şekilde konu tanıtımı yapmak sence ne kadar etik...

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
alisveris bolumune acip e-kitap taktik seklinde mi satmak daha etik? bir emek ve sistem buluyorsunuz ve bu yolu satiyorsunuz. hepsi bu bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5