İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kesinlikle KAZANICAKSINIZ-Paranız Geri İade

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız . Bu siteye yeni kayıt oldum ve hemen bu konuyu açmak istedim . Çünkü herkes kazanmayı hakediyor . Sadece kısaca açıklayayım . Sistem kesinlikle Titan falan değildir öncelikle bunu söyleyeyim . Maliye bakanlığı tarafından onaylanmış bir şirletin projesidir. Sadece altınızda bulunanan 14 üye ile her ay 700 tl alıyorsunuz . Ben sisteme katıldıktan 15 gün sonra ilk dekontumu aldım arkadaşlar. Bakınız ;
yeni kayıt oluğum için link eklemek yasak ama pm atarım isteyenlere .

Ben çok güzel Stratejiler uygulayarak ekipte en çok kazananlar ile birlikte ekip kurdum . ve şuan 3 hesaptan aylık 700 alıyorum

Sorularınız varsa yine buradan cevap yazarak sorun , her zaman yardımcı olurum .

Ekleme: kazandığımın dekontlarını da eklicem arkadaşlar .

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm gönderildi . bence kimse kaçırmasın bu fırsatı . her ay 700 tl alma fırsatını kaçırmayın üstelik sisteme giren herkese web hosting HEDİYE !!! üstelik bir sürü avantaj da ücretsiz veriliyor mesela bazıları ;

ONLİNE GÜN HIZLI BAŞLANGIÇ KILAVUZU

Bu e-kitap parlayan yıldızlar teknik ekini tarafından hazırlanmıştır.Mükemmel bir başlangıç sizleri bekliyor.Bu kitap ile Online gün de hemen kazanmaya başlayacaksınız . Sizde ekibimize girin , bu kitaba sahip olun...
ONLİNE GÜN PANEL KULLANIMI VE DETAYLI RESİMLİ ANLATIM E-KİTABI

Bu e-kitap parlayan yıldızlar teknik ekini tarafından hazırlanmıştır. Sisteme dahil olduktan sonra aklınızda birçok soru olacaktır.Panel kullanımı hakkında tüm soru ve cevaplar sizlerin daha iyi anlaması için resimlerle örneklendirilmiştir. Başka hiçbir yerde olmayan bu fırsatı kaçırmayın . Parlayan Yıldızlar Takımına girin , bu mükemmel kitaba sahip olun...
PROFOSYONEL 130 ADET SİTE TASARIMLARI

Bu dökümanlar parlayan yıldızlar teknik ekini tarafından hazırlanmıştır.Evet yanlış duymadınız tamamı profosyonel 130 adet site tasarımı . Bu tasarımlar ile Oksijen Network un size verdiği siteler veya size ait olan siteler daha da bir güzel olucak . Bu tasarımlar flash ve html ile de güzelleştirilmiştir . Ekibimize dahil olunca bu mükemmel tasarımlara da sahip olacaksınız
Gerek üyelerimize 24 destek sayfasında, gerekse özel olarak bana ulaşabilecek, destek isteyebileceksiniz.

İletişim sayfasında belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Sitemizde de 7/24 destek bölümü açık zaten . Fakat sadece üyelerimize özel bu destek . Parlayan Yıldızlar Takımında olmayan hiçkimseye vakit ayırılamaz. Bu destek ile daha çok kazanıcaksınız.
Anket sitelerinden kazanma

Bu e-kitap parlayan yıldızlar takımı teknik ekibinin çalışmasıdır. Çok basit bir yöntem olan anket ile para kazanma yönteminden sizde faydalanın isteik . Sizler için hazırladığımız bu e-kitabı indirince sizlere çok kazandıran siteleri görüceksiniz. Parlayan yıldızlar takımına girin kazancınızı katlayın . Kaybetmek yok , kazanç çok..
Başarmak için Profosyonel Taktikler

Bu e-kitap parlayan yıldızlar takımı teknik ekibinin çalışmasıdır. Bilmeden yola çıkamazsınız değil mi ? Biraz taktik , biraz bilgi ve strateji bu yolda sağlıklı gitmenin anahtarıdır.Bizde bunu sizlere sunuyoruz . Altın kuralları okumadan bu işe başlamayın , bu kitabı indirdikten sonra kazandığınızın katlarını kazanıcaksınız . Motive olucaksınız .
Özel&Profosyonel Office Dersleri

Bu kitap ve içindekiler parlayan yıldızlar takımı teknik ekibinin çalışmasıdır. Bu proje de plan , disiplin şarttır . Sizde size hazırlanan bu özel videoları indirin , kendi işinizin dökümünü kendiniz çıkarın.

xend34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mılletı kandır -e-kıtap sat sıstemı ugraşılmmaz arkadaşlar

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm atıldı . Ayriyetten sayın "xend34" de pm attım . Şu yaşıma kadar dolandırıcılık ile ilgili hiçbirşey yapmadım . ve e-ticaret le de uğşramadım . Burada ticaret yok ürün yok network marketing yok . Biz burada Online gün yapıyoruz arkadaşlar. Hiçbir kandırma yok dekontumuda atıyorum zaten herkese

sakay444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Online Gün e girmek ücretsiz . Fakat giren herkes Webhosting satın alıyor. bilgileri pm olarka attım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5