İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kesinlikle Önermiyoruz

K

Komedya

Misafir
Sitemiz www.komedya.net'i barındıran www.nitrojen.net sitesi dahilindeki (sözde) hosting firması fiyaskodan başka birşey değil.
fiyatları makul ki biz de bu tuzağa düştük de aldık, hizmet ve kalite 0.
hosting aşırı yavaş maksimum yavaşlıkta.
çok sık kesinti yaşanıyor ve hiçbir zaman mail ile ne bir ön bildiri ne de sonradan bir özür gelmiyor.
Allah için 7 / 24 online MSN + GSM destekleri var (!)

Kesinlikle Önermiyoruz : www.nitrojen.net bilmemne hosting

forumkeyfi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten güzel site kaliteli yapmışlar ama hizmet için bir yorum yok

nuysaler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim orada 3 sitem var bazen sorunlar yaşanıyor yaşanmıyor değil ama genel olarak memnunum bazen 1 saat kadar offline olabiliyor. teknik destek olarak mükemmel diyemem ama iyi. fiyatlara göre bence herşey normal :)

tursunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende sitedizayn.com u onermiyorum 3 domainimide onlardan almıstım 3 ününede el koydular. mail atıyorum maillerime cevap vermiyorlar.
Ayrıca host makinalarıda cok dandik. Site bazen acılıyor bazen acılmıyordu :) iyiki tasıdım.

K

Komedya

Misafir
nuysaler' Alıntı:
benim orada 3 sitem var bazen sorunlar yaşanıyor yaşanmıyor değil ama genel olarak memnunum bazen 1 saat kadar offline olabiliyor. teknik destek olarak mükemmel diyemem ama iyi. fiyatlara göre bence herşey normal :)

kardeş seni kesinlikle kutluyorum bu heriflerden bu hizmeti alabildiysen ne mutlu sana.
yemin ederim sitede bilmemne destek yazan 3 tane msn adresi de 40 yılda bir giriyorlar msn e onda da ne zmn bişey söylesem çıkıp gidiyolar bu kadar yüzsüzlük olur ama onlara verdiğim para helal değildir elbet çıkar

K

Komedya

Misafir
evet adamlardan birisinin çok iyi flash bilgisi var ama aldanmayın derim.
bu başlığı buraya ne kendi reklamımı yapmak, ne de onları durduk yere kötülemek için açtım
hakettiklerini bulsunlar

M

mercy

Misafir
Komedya' Alıntı:
Sitemiz www.komedya.net'i barındıran www.nitrojen.net sitesi dahilindeki (sözde) hosting firması fiyaskodan başka birşey değil.
fiyatları makul ki biz de bu tuzağa düştük de aldık, hizmet ve kalite 0.
hosting aşırı yavaş maksimum yavaşlıkta.
çok sık kesinti yaşanıyor ve hiçbir zaman mail ile ne bir ön bildiri ne de sonradan bir özür gelmiyor.
Allah için 7 / 24 online MSN + GSM destekleri var (!)

Kesinlikle Önermiyoruz : www.nitrojen.net bilmemne hosting

merhabalar ben bu hosting sitesinin sahibiyim ve bu arkadaşı tanıyorum
bana söylermisin şimdi her hosting firması msnden destekmi veriyor mail diye bir şey yokmu ne zaman mail attın yada telefon aracılığı beni aradın? senin diğer ortağın ile msnde sürekli konuşuyorum ve 2msne ihtiyaç yok benim muhattabım arkadşaın the aloraktır serverde 250ye yakın site barınıyor ve ayrıca ***** mp3 vs... gibi dosyalar barındırıyorsun hiç bi sıkışma oldugunu gördünmü peki başka yerden 1.5gb alanı 100ytl ye aldınmı hiç hangi firma verir 4aydır benim hostta barınıyorsun ve download ederken herhangi bir sıkıntı çıktımı ???
şimdi buraya gelip saçma sapan yazılar yazıyorsun 20tane devlet sitesi barınıyor benim serverda 50ye yakında forum sitesi barınıyor www.whois.sc den whois atıp bakabilirsiniz serverin nekadar barındırdıgına

sizin gibiler ucuzluktan ve kaliteden anlamazlar insanlık yaptık 1.5gb alanı 100ytl verdim hemde reseller kim vermiş sana başka

he birde çok sık kesinti yaşanıyor demişsin alakası yok benim bir forumda başlığım war toplam 12sayfa tuttu ve oradaki müşterilerim memnun oldugunu söyledi adresi vermek isterdim ama reklam olur o forumuda çok iyi biliyorsun ordan 50ye yakın kişi hosting reselelr almıştır sorun yaşasalardı orda yazmazlarmıydı sorunları

biraz kıymet bil başka sözüm yok

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende olayda adı geçenlerden biriyim.Hostu aldığımız ilk ay siteler neredeyse açılmıyordu.(Sorun Türk Telekomdan olduğu söylendi)O sıralar host sahipleriyle de MSN yolu ile görüşemiyorduk.Daha sonra TT düzeltmiş olmalı siteler açılmaya başladı.Ve bize gecikmeli de olsa panel geldi.Sonuçta herşey yoluna girdi ama www.Komedya.net yakın zamanda 2 günlük bir kesinti yaşamıştı.Bu yüzden mesajı atan arkadaş biraz öfkeliydi.Yani herşey yerine oturdu gibi.MSNde ulaşamama sorunu vardı artık sorun olursa Cep telefonuyla görüşürüz olayıyla işi tatlıya bağladığımızı sanıyorum :)

K

Komedya

Misafir
mercy' Alıntı:
merhabalar ben bu hosting sitesinin sahibiyim ve bu arkadaşı tanıyorum
bana söylermisin şimdi her hosting firması msnden destekmi veriyor mail diye bir şey yokmu ne zaman mail attın yada telefon aracılığı beni aradın? senin diğer ortağın ile msnde sürekli konuşuyorum ve 2msne ihtiyaç yok benim muhattabım arkadşaın the aloraktır serverde 250ye yakın site barınıyor ve ayrıca ***** mp3 vs... gibi dosyalar barındırıyorsun hiç bi sıkışma oldugunu gördünmü peki başka yerden 1.5gb alanı 100ytl ye aldınmı hiç hangi firma verir 4aydır benim hostta barınıyorsun ve download ederken herhangi bir sıkıntı çıktımı ???
şimdi buraya gelip saçma sapan yazılar yazıyorsun 20tane devlet sitesi barınıyor benim serverda 50ye yakında forum sitesi barınıyor www.whois.sc den whois atıp bakabilirsiniz serverin nekadar barındırdıgına

sizin gibiler ucuzluktan ve kaliteden anlamazlar insanlık yaptık 1.5gb alanı 100ytl verdim hemde reseller kim vermiş sana başka

he birde çok sık kesinti yaşanıyor demişsin alakası yok benim bir forumda başlığım war toplam 12sayfa tuttu ve oradaki müşterilerim memnun oldugunu söyledi adresi vermek isterdim ama reklam olur o forumuda çok iyi biliyorsun ordan 50ye yakın kişi hosting reselelr almıştır sorun yaşasalardı orda yazmazlarmıydı sorunları

biraz kıymet bil başka sözüm yok

bana söylermisin şimdi her hosting firması msnden destekmi veriyor mail diye bir şey yokmu ne zaman mail attın yada telefon aracılığı beni aradın?
sana cepten mesaj atmadık mı kaç kere kaç tanesine cevap verdin?

senin diğer ortağın ile msnde sürekli konuşuyorum ve 2msne ihtiyaç yok benim muhattabım arkadşaın the aloraktır serverde 250ye yakın site barınıyor ve ayrıca ***** mp3 vs... gibi dosyalar barındırıyorsun hiç bi sıkışma oldugunu gördünmü peki başka yerden 1.5gb alanı 100ytl ye aldınmı hiç hangi firma verir 4aydır benim hostta barınıyorsun ve download ederken herhangi bir sıkıntı çıktımı ???
3 msn adresiniz de bende var ne zaman bende online oldunuz?
sitemdeki mp3lerden birini bana gösterir misin?
100 ytl ye 100 mb alan alsaydım da düzgün olsaydı daha iyiydi
download ederken sorun olmadı çünkü download denen bir olay yok.
siteme defalarca erişim sorunu hostundaki siteler açılırken nedense benim site açılmadı ftp erişimi olmadı

hizmetinizde kaliteye dair bir tek şey göremedim

kesinti olup olmadıgını çevremdekilere sorabilirsin

M

mercy

Misafir
sorun çözülmüştür arkadaşlar sadece ufak bir yanlış anlaşılma söz konusuymuş

buarada flash için övgülerinize tşk ederim :)

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi reklam :) film arasıda yoktu. buarada sayfaya title eklesen fena olmaz export ettiğin gibi koymussun

K

Komedya

Misafir
symbiantech' Alıntı:
iyi reklam :) film arasıda yoktu. buarada sayfaya title eklesen fena olmaz export ettiğin gibi koymussun

bu başlık, reklam amaçlı açılmamıştır ki bu şekilde yapılan reklamlar acizlikten başka birşey değildir.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
symbiantech' Alıntı:

Olayın kesinlikle reklam olmadığını anlaman için pagerank muhabbetinde komedya.net in bir kullanıcı tarafından açılmıyor demesinden anlayabilirsin.2 günlük bir açılmama sözkonusuydu.. İçinde bende sanki reklam figuranı gibi gözüktüğüm için bu mesajı attım.

M

mercy

Misafir
reklam felan değil asla

flash işleri 3d max işleri olursa yönlendirin uygun fiyata pro kişiden yapılır. :)

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya demin birbirinizi yiyordunuz şimdi birlik oldunuz anlamadım :) tamam reklam değil..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5