• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Keşke Yunan galip gelseydi diyen Kadir Mısıroğlu öldü

Alparslan_Sultan

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
18 Nisan 2008
Mesajlar
773
Reaksiyon
39
Puanları
0
182 Aydır Üye
Kişi hayatında nasıl amel işlemişse, öldükten sonra da o şekilde itibar görüyor. Sosyal medyada dünden beri gördüm ki ölülerin ardından nasıl konuşursanız, sizin ardından da öyle konuşulur.

Kadir Mısıroğlu "Keşke Yunan Galip Gelseydi" diyor

Kadir Mısıroğlu'na sormadılar mı acaba? 300 bin Milli Mücadele şehidimi nereye koyacağız? Pisipisine mi şehit oldular?

Kadir Mısıroğlu, "Selahattin Eyyubi'ye Şerefsiz, Hayvan Oğlu Hayvan" diyor

Selahattin Eyyubi'ye hristiyanlar bile saygı duyuyor. Sen kim oluyorsun?
 

kulturelbellek

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
14 Kasım 2011
Mesajlar
249
Reaksiyon
32
Puanları
0
138 Aydır Üye
Tarihe kara bir leke olarak geçti ve öylede hatırlanacak.
 

yasintekin

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
30 Aralık 2018
Mesajlar
160
Reaksiyon
54
Puanları
0
Şube
İstanbul
52 Aydır Üye
Eski Rumuz
YsnTKN034
Kadir Mısıroğlu adı ile bilinen bu zat, Kripto İngilizdir. Ve şu ana kadar Türkiye'de yaşamış en büyük fitnecilerden biridir. Söylediklerine asla itibar edilemez. Aklen de edilemez, Şer'an da edilemez.

Aklen edilemez zira söylediklerinin pek çoğu tarihi olaylara, gerçeklere ve kayıtlara aykırıdır. Şer'an edilemez çünkü; yalan söylediği, tarihi belgelerde sahtecilik yaptığı daha önce defalarca ispat edilmiştir. Yalancı ve fitnecinin ne şahitliği ne de sözü muteberdir. Bu şahsın maksadı, dezenformasyon ve propaganda yolu ile halkın mümkün olduğunca kalabalık bir kitlesine kin ve nefret aşılayarak halkı kendi devletine düşman etmektir.

Uydurma belgeleri, propaganda amaçlı yazılmış yayınları, arkadaş sohbetlerini, tarih ilminin belge olarak itibar etmediği şahsi hatıratları ve saptırılmış gerçekleri sözüm ona "delil" diye gösterip güya "gerçek tarih" anlatan bu şarlatan, esasında başta İngiltere olmak üzere Batının bu coğrafyadaki emellerinin yol taşlarını döşeyen tehlikeli bir biriydi. Allah ameline göre mukabele etsin.
 

Winman

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
28 Mayıs 2013
Mesajlar
163
Reaksiyon
2
Puanları
0
Yaş
29
120 Aydır Üye
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst