İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Keyword relevancy to page content

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemin keyword relevancyisi bayaa dusukmus ve neden oldugunu biliyorum. Sitemin turu bir blog yani anlayacaginiz hergun degisik contentler ekleniyor. Sabit bir alan yok. Sizce bunu degistirmek ve yukseltmek icin neler yapabilirim ?

http://www.cherez.com

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
keyword metası kullanman şart degil.Senin durumundaki sitelerin Hiç kullanmaması daha iyi olur.
Bir atasözümüz var "yiğidin malı meydanda olur" :p
Keywordüm tüm site demiş olursun sende, eger koymazsan o metayı

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
site içerigi her gün degişiyorsa örnegin
blog sitesi yada haber sitesi gibi ise yazmamak daha iyidir.
ama mesela "Evcil hayvan siten varsa" hergün yeni bir hayvan türü bulunup bunu haber yapmadığından dolayı key tagı kullanman daha iyi olur.

C

CatakNET

Misafir
Sana tavsiyem site içeriğini arşivleme üzerinde yoğunlaş. index.php?m=200502 diye şubat arşivini gösteriyor bunu mesela index.php?month=200502 diye kullandırmaya çalış.. google forum, portal ve blog gibi hazır sistemlerde kullanılan bazı php tagleri gözardı ediyordu. Değil mi? Onlara dikkat etmen yararlı olur bence..
Kolay Gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5