İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kezman'a İngiltere yolu göründü!

oyunlar99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fenerbahçe'ye geçen sezon transfer olan transfer olan ancak o dönemden bu yana bir türlü istenilen performansı sergileyemeyen Mateja Kezman'a İngiliz ekipleri talip oldu.

Daha önce verdiği demeçlerde kendisine İngiltere'den teklifler olduğunu söyleyen Sırp futbolcuyu İngiltere'den hangi kulüplerin istediği belli oldu. Premier Lig ekiplerinden Manchester City ve Birmingham City ekipleri Mateja Kezman'ı kadrosuna katmak istiyor.

Ancak bu transferin gerçekleşmesindeki en büyük engel ise Kezman'nın yüksek bonservis bedeli. 8-9 milyon Euro'dan pazarlığı açan Fenerbahçe kulübü, Kezman'ı İngiliz ekibine verdiği taktirde Sırp futbolcuya ödediği 3.5 milyon euroluk ücretten de kurtulmuş olacak. Kezman, Manchester veya Birmingham kulüplerinden biri ile 3.5 milyon Euro'dan aşağı bir ücret anlaşırsa Kezman'a geriye kalan ücreti Fenerbahçe ödeyecek. Kezman'nın bu kulüplerden biri ile 2 milyon Euro yıllık ücrete anlaşması durumunda geriye kalan 1.5 milyon Euro Fenerbahçe'nin cebinden çıkacak.

Öte yandan İngiliz Daily Mail Gazetesi, Portsmouth'un da Kezman'ı istediğini ve Fenerbahçe'nin bu teklife sıcak baktığını iddia etti.

Öte yandan Kezman konusunu bir sonuca bağlamak isteyen Başkan Aziz Yıldırım, Şanlıurfaspor maçı sonrası Sırp golcü ile bir araya gelecek. (Kaynak: Ajansspor.com)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Türkiye Ligi'ne ayak uydurabilcek adam lâzım bize.
Yoksa Anelka ve Kezman kötü oyuncular değildir yani..

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anelka kral yav:)
fakat kezmandan forvet olmaz isterse real madridte oynasın

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Anelka'da bizde gol atamıyordu.
Golcü diye almıştık.
Yoksa Kezman'da gol atamasada gol attırıyo veya çalım atıyo.
Ama beklenen bu değil, ayağına geldim mi yazacak Semih gibi :)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3.5 milyon Euro mu?
Aziz başkanın yaptığı en büyük hata bu sanırım. :)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Anelka'da bizde gol atamıyordu.
Golcü diye almıştık.
Yoksa Kezman'da gol atamasada gol attırıyo veya çalım atıyo.
Ama beklenen bu değil, ayağına geldim mi yazacak Semih gibi

semih brezilya lılarla kanka ama bunu unutmamak gerek ;)
valla şu forumdan ciğeri sağlam biri çıksa arkasında alex, aurelio, carlos yanında david olsun semih kadar atmassa hiç bişi bilmiyorum :p
semih i besledikleri kadar can arat ı besleseler o bile o kadar atardı :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Alex ve Brezilya kadrolaşmasının istemediği futbolcu Kezman.
Alex Fenerbahçenin vazgeçilmez futbolcusu ve adam biliyorki istediği herşeyi yaptırabilir, ne yapsa onu kimse cezalandıramaz.
Alex yerine başka bir Türk futbolcusu çıkıpta deseki mesela Volkan, ben Lugano ile uyumlu çalışamıyorum onun arkasında rahat değilim, onun yerine Can oynasın. Volkanın başına kimbilir neler gelirdi. Belki şu anda kadro dışı bile kalabilirdi. Ama bu lafları Alex ederse ona hiçbirşey olmuyor. :)

Kezman şu anda Carlos tan sonra dünyada isim yapmış tek futbolcu. Alex i avrupada kimse tanımaz ama Kezmanı bütün dünya tanır.
Kezman artık Fenebahçe de oynayamaz. Umarım zararsız bir şekilde satılır.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
FB, Appiah'ın sözleşmesini dondurmak için federasyona başvurmuş. Eğer onaylanırsa Fenerbahçe orta sahaya iyi bir Türk orta saha, yabancı hakkınıda forvete kullanacak. Ama federasyonun böyle bir şeye yelteneceğini sanmıyorum.

Aslında kabul etmeli, çünkü bu FB'nin Avrupa'daki başarısı için önemli.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kabul edildi fb nin başvurusu. Akşam cnn türk yayınladı haberi

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tamam transfer kesin o zaman.
Çünkü boşa niye lisans dondurtsunlar.

Şu hollandanın gol kralını alsak bari.Alex hakkında söylenenlere de katılıyorum.Ama kezman hiç bir katkı sağlayamadı.Semih bile ondan daha iyi.Semihin söylediği ve çok hoşuma giden bir lafı vardı.

- Adım semih değilde smith olsaydı çok oynatırlardı.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şu hollandanın gol kralını alsak bari.Alex hakkında söylenenlere de katılıyorum.Ama kezman hiç bir katkı sağlayamadı.Semih bile ondan daha iyi.Semihin söylediği ve çok hoşuma giden bir lafı vardı.

- Adım semih değilde smith olsaydı çok oynatırlardı.

Güzelmiş.
Bu arada listemizde; Alves, Almiron, Ronaldo, Fred varmış.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kezman iyi bi forvet değil artık.. hollanda liginde iyiydi psv'de oynarken.. ama artık değil.. belki başka bi takımda yeniden eski haline dönebilir.. ama bu takım fenerbahçe değil onu biliyorum..

ronaldo bitti artık alırsak çok bğyğk bi hata olur.. fred olursa çok iyi olur.. :D diğerlerini tanımıyorum bi yorum yapamıcam..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kezman Urfaspor maçında gol attı.
Maç sonrası yapılan röpörtajda ise; "Hakkımda çıkan transfer haberleri asılsızdır. Hiçbir yere gitmiyorum." demiş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5