İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kılıçdaroğlu Başkanlığa Çok Yakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Öncelikle benim için sorun yok. Ben sizin liberal nedemek dediğinize özellikle cevap vermek istemedim tartışmaya girmeyeceğim. Benimde çevremde bir çok Deniz Baykal yüzünden Chp'ye oy vermeyen insanlar vardı. Ama şuda bir gerçek Deniz Baykal CHP'den böyle gitmemeliydi. Çok üzüldüm açıkçası. Ben hiç bir zaman köken ayrımı yapmadım. İşin gerçeği hiç kimse tam olarak kökenini bilemez. Ben bilmiyorum, siz biliyor musunuz? Ayrıca Mywedding neden saldırgan bir tavır içerisindesin bunu tam olarak anlayabilmiş değilim. Biraz sabırla birbirimizi dinlesek daha yararlı olmaz mı? Ne bu ben biliyorum edasıyla yazmak? Liberal ne demek falan:) Rica ediyorum biraz daha saygılı olalım birbirimize..

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kılıçdaroğlu başkan seçilirse siyaset de tartışma ve adap olarak daha bir tartışmalı olacaktır.
AKP kılıçdaroğlunun PKK bağları üzerine oynayacaktır. CHP nin başından beri karşı çıktığı Kürt Açılımı noktasından vurucaktır.

Edit...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Konuyu yine siyasete kaydırmışsınız...
Yok halkın başkanı, yok halk kılıçdaroğlunu'nu istiyor falan fişman.
Madem haber niteliğinde olacak, halk adına konuşmayın, uyduruk anketlerle gelmeyin.
Tek anket vardır, o da sandık.
Kılıçdaroğlu İstanbul BB yerel seçiminde Topbaş'a kaybetmiştir. Bu bir gerçektir.
Siyaset kirli bir gerçektir, hep belaltıdır, yalandır, dolandır. İçinde temiz insan yok denecek kadar azdır.
Kişilerin kimliği de benim için önemlidir; ben çoğunluğum, uyduruk anket değilim...
Üzerine basa basa söylüyorum; ben seçerim...

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
valla tek isteğim "işsizliğin bir sorun olduğu herkesin bildiği birşey, ne var durmadan bunu söylüyorsunuz" gibi benzeri bir ifadeyi başbakan iken söyleyip onu büyük bir heyecanla alkışlayan türden il başkanlarının, milletvekillerinin, partililerinin zihniyetinde olan bir parti olmaması...

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar konu tamamen siyaset eksenine kayar ve seviyesi düşerse kitlenmek zorunda kalacaktır, kilitlenmeden konuya devam etmek istiyorsanız lütfen daha duyarlı mesajlar yazınız.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
zaten siz haklısınız. Adam gibi yaşayan mütevazi insanlar size samimi gelmez. size oğullarında gemicik olanlar ülkeyi soyanların samimi gelmesi normaldir. Doğrunun yanındayız !

T

trgy

Misafir
Konu siyasete kaymaya müsait ve üyelerinin birbirini kırma potansiyeli olduğu için kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi