İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KİLİT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vg1832

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bence senin ücretsiz bir scripti satman şuan daha saçma.
Buyur hocam. Script bu : http://www.marcosalvatori.com/script/style/original/
İndirme linklerinide vereyim istersen?

Rapor ediyorum.

O dediğn script ***** + mysql bağlantısı bile yok direk siteye at çalıştır. İndir dene bu başka scvirpt

http://www.flashfiles.biz/

adresinde 40 $ a sadece tek lisans satılmaktadır yani tek domaine kurulabilien. Ben ondan kodlayarak kendim yaptım. Sınırsız lisans 50 TL.

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Neyini kodladın allah aşkına baştan sona herşey aynı işte.
Bu scripti sitemde paylaştım, sorun çıktığı için kurup bizzat kendim denedim ve hiç sorun yoktu. Hem zaten w.arez ise siz nasıl bunu değiştirip(kodlayıp) satabiliyorsunuz. Biraz daha saygı, gerçekten işini yapanlara saygı.

Kolay gelsin

Mertcan'K

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
W.arez 'de olsa piyasada ücretsiz olarak dolaşan, en önemlisi kendisinin yapmadığı bir scripti satıyor.

vg1832

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Neyini kodladın allah aşkına baştan sona herşey aynı işte.
Bu scripti sitemde paylaştım, sorun çıktığı için kurup bizzat kendim denedim ve hiç sorun yoktu. Hem zaten w.arez ise siz nasıl bunu değiştirip(kodlayıp) satabiliyorsunuz. Biraz daha saygı, gerçekten işini yapanlara saygı.

Kolay gelsin

Saygı sana gerek. Bak bakalım ben senin dediğin yerden ***** olarak mı aldım scripti ? www.flashfiles.biz bizim kendi grubumuzun kurduğu bir sistemdir. Orada 40$ a satılan scirpt tek domaine lisanslıdır. Satış yapmam gerektiğininden şuan için açık kaynak 50 TL satıyorum.

Tam bir açıklama yaparsanız iyi olur.

www.flashfiles.biz girerseniz scirptin ***** olmadığını ve fiyatını görürsünüz. Arkadaşın kastettiği script hazır ***** scirpttir. Mysql falan bağlantısı yoktur direk at kullandır hiç güvenli dğeildir.

W.arez 'de olsa piyasada ücretsiz olarak dolaşan, en önemlisi kendisinin yapmadığı bir scripti satıyor.

Piyasada ücretsiz dediğin scirpt bunla aynı değil diyoruz. Anlamıyorsun galiba ? Birisi almış adam açık kaynaağa çevirip paylaşmış o ***** bu değil konuyu baltalama lütfen...

vg1832

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Flashfiles bizim grup arkadaşlarımızın. Scripti yapıtıklarından beri kullanıyoruz. Şuan için V3 olarak çıkardırlar. Siteye girerseniz temalar var 30 - 40 $ ama öncelikle bu scirpti almalısınız. Bu script ordakiyle tamamen aynıdır. Sadece ypaılan ufak tefek türkçe değişiklişkleri var admin panelinde. Arkadaşın dediği w-a-r-e-z scirpte bakarsanız o scirptin çok basit sadece görüntü olduğunu anlarsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5