İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kilitlenene konularla ilgili istek

D

Dot Net

Misafir
yönetici arkadaşlar,
az önce acmıs oldugum bır konu kapandı. kapanması haklı da olabilir. saygı duyarım.
ama sizlerden ricam, konu kilitlerken konuyu kilitleme nedeninizi "nezaket icabı" konuyu açan kişiye yada ilgili kişiye belirtin. yada özel mesaj atabilirsiniz.

çünkü bunu yapmadığınız taktirde, insan kendini kötü hissediyor. haksızlığa uğradığını hissediyor.
o kadar zor olmamalı bır mesaj atmak. sonucta burada yüzlerce mesajımız var. bunu hak ediyor olmalıyız.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yüzlerce üyesi olan üyeler kuralları okusa daha kolay bir çözüm olur bence :p

D

Dot Net

Misafir
hangı kuralı çiğnediğimi söylermısın?
peki haklısınız ploop bişey demıyorum. peki. herkes konuları tam ve doğru yorumlarsa zaten forum yönetıcılıgıne geerek kalmaz dımı? o zaman neden var yöneticiler?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yöneticiler, kullanıcılar tam ve doğru yorumlayamadığı için var, sen kendin söylemişsin.

Açtığın konunun forumun ne bütünüyle, ne de konuyu açtığın kısmıyla alakası var. Açıkçası hiçbir siteyle alakası yok. Herkes gelip, [email protected] burada mı diye mesaj atarsa sanırım baya bir kirlilik olur. Kapatan ben değilim ama bence nedeni çok bariz olduğu için yazılmamıştır. Yoksa "nezaket icabı" ilgili kişiye hep bildiriyoruz.

D

Dot Net

Misafir
ben konudaki hatamı kabul ediyorum. kötü bir konu açmışım şimdi bakıyorumda orada.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5