İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kim daha akıllı?

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizce
siteyi tasarlayıp, ona kafa yorup, hit almak için onca çaba harcayop, belki cebinden para vererek başka sitelere reklam verip adsense ile 0.1 in altında paralar alanmı?

Yoksa site falan tasarlamada, kafa yormada, hit almadan, ircteki abazalardan faydalanan, iki keyword ile tık başına 1 dolara kadar çıkan kazançlar elde edenmi
DAHA AKILLI?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Akıllı olmak ?

İyi birşey midir ? Caiz midir ?:)

Her akıllı şerefli... Her şerefsiz de akıllı değildir.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caiz yada değil. SOnuçta bana göre haram birşey yok. Ama adam bizden kaç kat fazla alıyor

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
birşelere kızmışsın, gelmiş ortamın huzurunu bozuyorsun.
İrce giriyorum, abaza değilim.Her yanlışa tepki göstermenin yöntemi, protesto yöntemi vardır.Bu kullandığın üslup doğru değildir.

Akıllı olanıda, adam gibi site yapıp onu büyütmekdir.Adsense tek reklam kaynağı değildir.Belki en büyüğüdür kimine göre ama asla tek değildir.Kazancın sadece sponsor da değildir.Ek şeyler getirebilirsin buna.
Her yiğidin yoğurt yiğişi farklıdır.Bunu sorgulamakda bizlere düşmez sanırım.Dediğin olay spamcılıksa o ayrı bir konudur ve tartışılır.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beceriksiz_acemi' Alıntı:
birşelere kızmışsın, gelmiş ortamın huzurunu bozuyorsun.
İrce giriyorum, abaza değilim.Her yanlışa tepki göstermenin yöntemi, protesto yöntemi vardır.Bu kullandığın üslup doğru değildir.

Akıllı olanıda, adam gibi site yapıp onu büyütmekdir.Adsense tek reklam kaynağı değildir.Belki en büyüğüdür kimine göre ama asla tek değildir.Kazancın sadece sponsor da değildir.Ek şeyler getirebilirsin buna.
Her yiğidin yoğurt yiğişi farklıdır.Bunu sorgulamakda bizlere düşmez sanırım.Dediğin olay spamcılıksa o ayrı bir konudur ve tartışılır.
haklısın birşeye kızdım. Bi ark domain almış. Ve koymuş adsenseyi bana hava atıyor bi ayda 300 küsür dolar almış Ben 1 ayda 50 dolar kazanamıyorum. ve baya uğratım sitemle. Herkesten özür diliyorum. Adminler konuyu silerse memnun olurum.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
UtkuTS;
Hilesiz o rakamları kazananlarda var.Hemde sölediğin ilk yöntemle.Birisi yada sen kazanamadın diye, herkez kazanamaz değildir.Bundanda önemlisi ; hileyle iş uzun sürmez.Bir ay alır, bilemedin 2 olsun.3 de alacağı tek şey banlandınız mailidir.Bence hiç moralini bozma, canını sıkma doğru yolda ilerlemeye devam et.
Başarılar..

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çoğumuzun siteleri adeta çocukları gibi. Emek verip, gerekli ilgiyi de toplamayı da başardıktan sonra ihtiyaçların artması ile masraf yapmak zorunlu hale geliyor. Reseller, dedicated vs. gibi bolca para harcamaya başlayınca da aklımıza adsense geliyor. Çıkış noktası ne? HOBİ , Son durum? Siteyi Paraya çevirme...
Peki amacımız profesyonelce para kazanmaksa alacağımız domainin adını bile özenle seçmemiz, herşeyi de ads kavramına göre ayarlamamız lazım.
Tabi şimdi birilerimiz hobi, birilerimiz de para kazanma amaçlı site yapınca aradaki profesyonellik farkı da hobisel uğraşanların canını sıkıyor olabilir. Buna kızmak yerine daha iyisini yapma yeteneğimiz varsa yaparız. Yoksa da tebrik eder geçeriz.
Bu nedenle bu forumu sadece GIPTA etmek olarak değerlendirmekte yarar var.
Saygılarımla.

D

duyurbeni.com

Misafir
yerinde olsam arkadaşını şikayet ederdim. sen etmiyorsan ben edeyim. senin de benim gibi haksız kazanca tahammulün yok. Temiz kalmaya devam et para herşey değil

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesajları elimden geldiğince düzenlemeye çalıştım, şikayeti olan özel mesaj atsın yemekten sonra düzeltirim.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com' Alıntı:
yerinde olsam arkadaşını şikayet ederdim. sen etmiyorsan ben edeyim. senin de benim gibi haksız kazanca tahammulün yok. Temiz kalmaya devam et para herşey değil
Ben ettim ama birşey farketmiyor. Adam aldı parasını şimdi banlansa gene başvuracak gene alacak.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ploop benim mesajlarımda editleme yapmak yerine tamamen silmeni tercih ederim :)

Utkuts
Sana şimdi hayat dersi mi vereceğiz? Birileri yanlış yapıyorsa sen de o yanlışı yapmak zorunda mısın ?

Arkadaşını at kenera.. Bu ülkede köşeyi çok kısa zamanda, illegal yoldan dönmek için çok fazla yol yöntem var.. Onlardan birisini dene.. Adsense ile vakit kaybetme.

Arkadaşına gelince.. Bir ay 300 dolar alsın... Öteki ay alamayacak.. Sonra yine başvursun... Yine şikayet edeceğiz... Şikayetlerin sayısı arttıkça, insanlarımız daha da bilinçlenip ahlaki değerlere daha da değer verdikçe senin arkadaşın gibiler 1 dk barınamayacak ne adsense de ne de başka yerde..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya ne kadar çiğ hareketler bunlar, arkadaşınsa sana söylemişse senin bunu saklaman gerekir, kıskandığın için değil de gerçekten reklam verene acıdığından şikayet etmiş olsan eywallah diyecem de senin ki o da değil öyle olsa önce ona söylersin yaptığın ayıp diye, seninki kıskançlık ve de kusura bakma ama arkadaşını şikayet etmişsen aynı zamanda kalleşce

D

duyurbeni.com

Misafir
Emek söz konusu olunca , hak adalet söz konusu olunca insan babasını bile şikayet eder.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UtkuTS' Alıntı:
Sizce
siteyi tasarlayıp, ona kafa yorup, hit almak için onca çaba harcayop, belki cebinden para vererek başka sitelere reklam verip adsense ile 0.1 in altında paralar alanmı?

Yoksa site falan tasarlamada, kafa yormada, hit almadan, ircteki abazalardan faydalanan, iki keyword ile tık başına 1 dolara kadar çıkan kazançlar elde edenmi
DAHA AKILLI?
Birlerinin Yaptigindan sikayetci olmak icin ilk once kendinin kurallara uygun olup olmadigina bak istersen
illa birilerini sikayet etmek istiyorsan ilk basta kendinden baslayabilirsin

http://www.antiokul.net/antiforum/index.php?showtopic=242
http://www.antiokul.net/antiforum/index.php?showforum=47
Daha baska link vermeye gerek yok herhalde

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ZIPPKIN' Alıntı:
ya ne kadar çiğ hareketler bunlar, arkadaşınsa sana söylemişse senin bunu saklaman gerekir, kıskandığın için değil de gerçekten reklam verene acıdığından şikayet etmiş olsan eywallah diyecem de senin ki o da değil öyle olsa önce ona söylersin yaptığın ayıp diye, seninki kıskançlık ve de kusura bakma ama arkadaşını şikayet etmişsen aynı zamanda kalleşce

çiğ hakaret değil . Arkads haklı ve bende onun gibi düşünüyorum.
Haksız kazanç varsa dayanamam. ispiyonculuk değil hakkın hak sahibine gitmesine destektir.

Ve de beceriksiz_acemi arkds irc sozunu abaza lıga baglamamıs abazalardan faydalanan sitelerin icerigi malum ve bence gayet haklı. iframe acanınımı ararsın ordan kendi sitesine ziyaretci gonderenmi. Arac ya adlt ya mp3 sitesi olmus artık.

ve konuyu acan d0stumuza :
Bosver yaa napalım sen emeginle siteni iyi tasarımla guzel icerikle susle calısan hak ettiğini mutlaka alır umarım.

Benim sitelerde gunde 500 1000 küsur hit alanları var ama tık yok : ) saglık olsun para maksadım olsa adsense e değil KPSS ye calısırım :D

herkese iyi calismalar ...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annudora' Alıntı:
çiğ hakaret değil . Arkads haklı ve bende onun gibi düşünüyorum.
Haksız kazanç varsa dayanamam. ispiyonculuk değil hakkın hak sahibine gitmesine destektir.

Ve de beceriksiz_acemi arkds irc sozunu abaza lıga baglamamıs abazalardan faydalanan sitelerin icerigi malum ve bence gayet haklı. iframe acanınımı ararsın ordan kendi sitesine ziyaretci gonderenmi. Arac ya adlt ya mp3 sitesi olmus artık.

ve konuyu acan d0stumuza :
Bosver yaa napalım sen emeginle siteni iyi tasarımla guzel icerikle susle calısan hak ettiğini mutlaka alır umarım.

Benim sitelerde gunde 500 1000 küsur hit alanları var ama tık yok : ) saglık olsun para maksadım olsa adsense e değil KPSS ye calısırım :D

herkese iyi calismalar ...
Sadece Yazmis olmak icinmi yaziyorsunuz mesajlari ??

<<Bosver yaa napalım sen emeginle siteni iyi tasarımla guzel icerikle susle calısan hak ettiğini mutlaka alır umarım >> demissin
1ust mesajda benim yazdigimi9 okumadin herhalde
Bu sahis birilerini sikayet etmek istiyorsa ilk basta kendinden baslamali
illegal mp3 yada dosya(film vs) dagitimi bumu guzel icerik
Sitesinde bulunan icerikler TOS a aykiri
TOs aykiri davranista bulunan bir kisinin bir baskasi TOs a aykiri sitesi var diye nasil sitemde yada sikayette bulunabilir ??

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
culpable' Alıntı:
Birlerinin Yaptigindan sikayetci olmak icin ilk once kendinin kurallara uygun olup olmadigina bak istersen
illa birilerini sikayet etmek istiyorsan ilk basta kendinden baslayabilirsin

http://www.antiokul.net/antiforum/index.php?showtopic=242
http://www.antiokul.net/antiforum/index.php?showforum=47
Daha baska link vermeye gerek yok herhalde

Burayı okuyunca konuyu acana destegimi geri alıyorum ama HAK EMEK konusunda soylediklerine katılıyorum hala . Bence bu MP3 dizi FILM forumların gozdesi oldu hic hos olmadı. neyse umarım hakeden kazanır yada IYI OYNAYAN KAZANSIN :)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
annudora' Alıntı:
Burayı okuyunca konuyu acana destegimi geri alıyorum ama HAK EMEK konusunda soylediklerine katılıyorum hala . Bence bu MP3 dizi FILM forumların gozdesi oldu hic hos olmadı. neyse umarım hakeden kazanır yada IYI OYNAYAN KAZANSIN :)
Hak emek den bahsetmis
baskasinin hak ve Emegine saygisi olmayan nasil Hak ve emekten bahseder yada nasil desteklersin

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
culpable' Alıntı:
Sadece Yazmis olmak icinmi yaziyorsunuz mesajlari ??
<<Bosver yaa napalım sen emeginle siteni iyi tasarımla guzel icerikle susle calısan hak ettiğini mutlaka alır umarım >> demissin
1ust mesajda benim yazdigimi9 okumadin herhalde
Bu sahis birilerini sikayet etmek istiyorsa ilk basta kendinden baslamali
illegal mp3 yada dosya(film vs) dagitimi bumu guzel icerik
Sitesinde bulunan icerikler TOS a aykiri
TOs aykiri davranista bulunan bir kisinin bir baskasi TOs a aykiri sitesi var diye nasil sitemde yada sikayette bulunabilir ??

o mesajı yazmaya basladıgımda sen yazıp post etmişsin az once gordum ve yazdıgımı oku bence :) ayrıca siteye bakmadım sadece yazılan sözlere degerlendirme yazdım ...

saolasın verdiğin linklere ugradım bence bu işler MUYAP la değil webmasterların bu sitelere destek vermemesiyle engellenir ...

Tabii oralara girenlerin önüne gecmek mumkun değil malum mp3 ve adlt a ragbet yuksek.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
culpable' Alıntı:
Hak emek den bahsetmis
baskasinin hak ve Emegine saygisi olmayan nasil Hak ve emekten bahseder yada nasil desteklersin

konuyu yanlıs yere tasımayalım :) iyi emek harcanmıs sitenin hit alamaması bencede hos olmayan durum. 2 gunde site yapıp yada kurup illegal seylerle hit goturenler olması hos değil.

Destekten kastım bu sozlerinedir sadece . yani Sitesine değil ... Dogru sozlere ne denebilirki ama yanlıs işleri kabul edilemez haklısın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5