İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kim Hırsız Merak edenlere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

twoank

Misafir
Arkadaşlar Ben Hakan Beni Bir Çok Kişi Tanır
idealmp3.com
idealitiraf.com
idealsiteler.com
idealsohbet.com
idealsohbet.net bunların ve daha bir çok sitenin yapımcısı benim Ancak Burada Bir adet karaktersiz insan hırsızlar diye suçlama yaparak benim tasarımlarımı kendine yontmuş Hırsızlar diye bu mesajı Atan İnsan Benim tasarımlarımı sahiplenmesin saygılarımı sunarım ve bu tür ezik insanlarla muhattab olmamanızız temenni ederim bu arada benim Hakan oldugumu bilen bilmeyen arkadaslar msn adresimden anlayacaktır. [email protected] bu msn im
yeni acacagım site idealsevgili.com

Hırsızlar mesajını atan arkadas idealsohbet.com un tasarımcısı ve sahibinin benim oldugunu ve onu nasıl caldıgınıda anlatsın karaktersiz insan korumalı siteler yapmayı planlıyorum zaten giriş te karaktersizler giremez diye ibare karsılarına cıkacak :)))))

guzelsohbet.com - hosmuhabbet.com falan kullansınlar tasarımlarımı helal olsun. tasarımın ne oldugunu bilmeyen bilinçsiz hırsızlarda benim tasarımlarımı sahiplenmesin.. Saygılarımla

S

SempatiX

Misafir
Eziq ve fakir insan herkes biliyorki ilk önce idealarkadas.com çıktı. Ve sende o zamanlar Ayhan'ın yanında Ayhan'ın ayak işlerine bakan bir eziqtin sadece. Aksini iddia edebilecke birisi var mı ? Yok..! Ayhan sana yol verince, kısacası postayı koyunca hemen idealsohbet.net i aldın ve orayı açtın. Vede idealsohbet in tasarımı Ayhan'a aittir. Bugüne kadar kisme kalkıp Ayhan a laf atmıyordu şimdi niye atıyorlar ? Sebebini söyleyeyim idealsohbet.com da Oper olup eziq olmalarına karşın operliğin verdiği Karizmayla onlarca kız ayarlayıp kendini birşey sananlara Ayhan ın artık yeter diyip hepsine yol vermesi sizi daha da güçlendirdiğini sanıyorsun degil mi ? Hayır sadece eziq sayınız arttı.

T

twoank

Misafir
ACIYORUM SİZLERE :)) Arkadaşım benim vicdanım ve huzurum yerinde sizede Allah vicdan versin diyorum.. Benim tasarımlarımı herkes bilir bununda bnim oldugunu herkes biliyo ama amacınızı anlamadım amacınız beni kızdırmaksa sunu soyleyim gülmek eglenceli oluyor yaptıgım bir tasarımlar bu kadar konusuluyor iyi işler yapmısım demekki hadi sizde hayat boyu baskalarının fikir ve işlerine saygılı olmaya calısın sizde biseyler yapın bizlerde konusalım :)))) bye

S

SempatiX

Misafir
:D sende webtaslak gibisin bea. Diger taraftada söylemiştim ben yalanı severim hele biraz daha bişeler anlatta dinleyelim :D

T

twoank

Misafir
yazılarını okudumdan ezik lafını cokmu soyluyolar sana aklına cok takılan bir kelime :)) hamd olsun siteler benim ve mutluyum yastıga kafamı koydugumda rahat uyurum sizde boyle bir siteyi sahipleniyorum ama yapabilirmiyim diye kendinizi yeyin durun :)

T

twoank

Misafir
BU Arada bişey söylemeyi unuttum yaptıgım sitelerin PSD dosyalarını tutarım elimde madem siz yaptınız su PSD leri karsılastıralım mı kanıt ın alasını vereyim size sizi hırsızlar :)) PSD bilmiyosundur diye söyleyim photoshop da yapılan calısmaların ana dosyasıdır.. kim yatısa ondadır dosyalar :)) eger kanıt isteyen varsa [email protected] mail adresini gelsin msn den gondereyim PSD lerini :) o zaman daha kolay degistirir calarsınız :)))))))

B

beynit

Misafir
Bence moderatorler konuyu kilitlesin , 1e1 tartışma gibi oldu konu.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
twoank ve SempatiX, seviyeli sekilde yazdiginiz surece forum size her zaman acik. Seviyenizi kaybettiginizde moderator arkadaslar sizi ne yazikki disari alacaklar.

W

webtaslak

Misafir
beynit 2 tane densiz cikmis bu site tasarimlarini biz yaptik diyorlar . Yapan kisiyi tanimasam :) adam forum'a baskasinin tasarimini ben yaptim dior ve bunu herkes caliyor dior :)) cok komik aslinda soyleyen kisi 1 yil once benden gelip bisiler icin dilenen biri idi .

S

SempatiX

Misafir
webtaslak' Alıntı:
beynit 2 tane densiz cikmis bu site tasarimlarini biz yaptik diyorlar . Yapan kisiyi tanimasam :) adam forum'a baskasinin tasarimini ben yaptim dior ve bunu herkes caliyor dior :)) cok komik aslinda soyleyen kisi 1 yil once benden gelip bisiler icin dilenen biri idi .

Sayın iyinet admini bu mesajlara nasıl karşılık verebilirim ki ? Dilenen demiş ? Sen kimsinki Ayhan gelsin senden birşeyler dilensin ? Birincisi biz istediğimiz şeyi kendimiz yaparız... Hadi yapamadıklarımız olmaz mı olur ? EE bu durumda ise senin sülalenin bir ömür boyu elde edeceği serveti biz bir anda harcarız...! Burada dilenecek birisi varsa oda sensin. Nasılda çırpınıyorsun yazık sana yazık...!

T

twoank

Misafir
Admin Arkadaşım sana bir şey sormak istiyorum site tasarımını yapan kişi sitede kullanılan ve tasarımı yapılan PSD yani photoshop dosyalarına sahip degilmidir. ? Ben Tasarımlarımı herkes bilir ancak arkadaslar forumlar aracılıgı ile tasarımlarıma sahip cıkmaya kalkıyorlar ben herkes kullansın diye yaptım idealsohbet.com da ben yaptım isim bulucu ideal ismini türkiyede yayan ilk kişiyim Hakan olarak tanır herkes fakat anlamadıgım nokta su bu insanlar yapmadıkları birseyi baskalarının kullanmasını kaldıramıyorlar ve bu seviyesizce davranıslarına karsılık soyliycek pek bisey bulamıyorum.. Hırsızlarrrrrrrrrrr adı altında bir forumunuzda bölüm acarak yandaş toplamaya insanları şaşırtmaya aynı zamanda benim tasarımlarıma sahip çıkmaya kalkıyorlar sizden tek bir ricam olabilir, burası tartışma formu herkes yazabilir asla kimsenin özgür fikir ve yazı iradesini bölmek engellemek niyetinde onların forumlarını kapatın gibi seyler kullanmak bile istemiyorum fakat göz önünde tutarsanız konuyu bu insanların ne yapmaya calıstıgını göreceksiniz ve bu konuda sizden yardım istiyorum saygılarımla.. (Tek yazabildikleri sahibi oldugum tasarımları sahiplenmek karşılarındaki insanı küçük düşürmeye çalışmak ve para muhabbeti yapmak çocukluk mu yoksa bir tasarımın kendilerine ait olmalarını saglamak icin kullanılan sacma bir stratejimi anlamadım.)

T

twoank

Misafir
SempatiX Ayhan ile Konuş o sana gerçekleri anlatır...

Sen Muhattabım degilsin çünki Ayhan ın yalanları ile yazıyorsun..

idealmp3.com
idealitiraf.com
idealkadin.com
idealerkek.com
idealsevgili.com
idealrehber.com
idealsiteler.com
idealsohbet.net
idealask.com
idealask.net
idealsevgili.net

Burda idealsohbet.com tasarımı benim ama bu listede yok neden biliyomusun Ayhan olacak sahısa sor anlatsın ama gerçekleri anlatsın.. sen bilmediğin konulara burada boşuna mesajlar yazarak kendini rezil etme...

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kim çaldıysa çalmış size ne yaws :=)
Benim serverda online 500-600 insan var ben niye heç kız tavlayamadım netten :=) ( işin espirisi )
Bence sohbet sitelerinin tasarımı birbirine çok benzedi , hatta artık neredeyse tek tip 'e geldi ; özellikle Cr Java chat kullananlar ; bence artık eski tasarımları bırakmalısınız ,yenilenmelisiniz , Hani halk arasında bir laf vardır. Bilmem ne olmuş şeyin bilmem nesi olmaz diye..

S

Skeleton

Misafir
yaw ben bu konuyu anlayamıyorum, bi siteyi nasıl 10 kişi birden sahiplenir ki...

ayrıca photoshop falan dionuz, sitelerden açılanlara baktım da.........yorumsuz

S

SempatiX

Misafir
Artık ben hiçbir şey söylemiyorum şu ana kadar çok konuştum gerisini Ayhan'a bırakıyorum.

I

idealsohbet.com

Misafir
ya siz ne bicim insansınız ? iftiracı ezik insanlar sizi..yapmadığınız birşeyi neden yapmıs gibi bir de forumlarda tartısarak benim omuzlarıma basarak karizma yapmaya calısıyorsunuz ki ? sadece kendi egolarınızı bastırmak, kendi suçlarını-zın üstünü örtmeye çalışmak için limitlerinizin üstüne cıkmaya calısıyorsunuz ki ? egosu ayyuka çıkmış zatlar sizi.. webtaslak alakasız olduğun bir konu da neden yorumlar yapıyorsun ? sen kimsin onu neden acıklamıyorsun hadi hakan eskiden optu serverimde görevine son verdim böyle iftiralar atarak egosunu tatmin ediyor bi şekilde.. peki ya sen kimsin ? tahmin ettiğim kişi isen eğer 16 yaşında hiç bir bilgisi ve yeteneği olmayan bos bos konusan bi eziksin.. ki insallah o kişi değilsindir..kimliğini acıklamadığına göre ? kaan bu konu hakkında bu ezik şerefsizlerle polemige girme.. cahil insanlarla laf dalasına girmekle onlari adam statüsüne koydugumuzu göstermiş oluruz ki bu da o eziklerin asıl amacıdır.. sunu da unutmayalım ki iftira bir insanın basına gelebilecek en kotu suclamadır. temizlemeye calıstıkca daha da cok icine batarsınız ve size iftirada bulunanlar sinsice sizi izleyerek bosa cabalamalarınıza guler. bizim onlara cevap vermemizden daha haz veren ne olabilirki bu sinsi ikiyuzlu bu eziklere.bir hadis-i serifte zina'dan daha siddetli kabul edilmistir iftira. onun icin kacinmakta fayda vardir. kaan sende bu eziklere cevap verme bir daha lütfen..bunlar eşekarısına benziyor, onu ilk vuruşta öldüremeyeceksen, hiç dokunmamak daha iyidir.bilmem anlatabiliyormuyum.. ben hesabımı hakan denen kisi ile real olarak mutlaka göreceğim.. bu sözüm de kulağına küpe olsun..
herkese saygılarımla
Sizce haklı kim ?:)

I

idealsohbet.com

Misafir
ha eklemeden ben idealsohbet.comu actıktan sonra sonra abi tutar diye actıgı bu salak siteleri neden gösteriyor ki acaba ? hangisi aktif hangisi hit yapiyor ki ?:)
yok idealseviselim.com idealana.com idealbebek felan :)) yok ................
neyse..
the end

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5