İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kim? Ne Kadar Dolandırıldı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar İnternet Alemindeki Güven problemi Nedeniyle Sürekli Dolandırıldım Mesajları Görüyoruz.

Bu Başlık Altında ;

Dolandırıldığınız Ücreti :
ve Nasıl Dolandırıldığınızı Yazarsanız Hem Arkadan Gelenler için Tecrübe Olur.Hemde Yöntemleri Öğrenmiş Oluruz,Tedbirli Oluruz.

Hadi Bakalım Dökün Taşlarınızı :)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Abicim iTrader denilen bir eklenti koyuldu insanlar kazık yediklerini oraya tıklayarak belirtebilirler saçma bence insanları böyle küçük düşürücü hareketler..
He diyeceksiniz canım yandı söylerim yazarım asarım keserim onu Buraya değil iTrader a söyleyiniz ... Bence yanlış bir mesaj açılmış

Siz bir kişinin yanlışını örtün Ben cc sizin ahirette bütün yanlışlarınızı örteyim...

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Abi.. Bu Forumdan Olacak Diye Bir kaide de Yok Ortada.
Sadece ; Sürekli Dolandırıldım Mesajları Yazılıyo Ya.. Onları Toplayalım Burada Dedim.
Birde Tabiki Yöntemler için..
İllede Script Sattım Parayı Vermedi Dolandırılması Değil.
Cep Telefonuyla olabilir. Her Türlü ....
Yorumun İçin Teşekkür Ederim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 ytl (bi bölümünü kullandım ) reseller almıştım baya uzun bi süre önce benim hatam ucuz et muhabbeti idi...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
50 ytl

bi arkadaşın sitesine içerik eklemiştim ortadan kayboldu : )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5