İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimdiro.com Ortaklık

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana YALALN OLUR, gibi geldi zaten normla uyeye para vermıyor yenı açılan bir sıteye paralı uya yaptırmak çok zor, kaldıkı fırma bıle değil galıba haklarında bellı bşr bılgı yok asdece mailler var, hepsını geçtım eğer biraz profesyonel bir yanı şirketleşme bazında bir site olsaydı (arkadas.com) ucretsız banner değişim ağına katılmazdı...

E

European

Misafir
ya bırakın allah aşkına..
sonra da " şu ödemedi bu ödemedi " başlıkları açılıyor..
zaman kaybı bunlar..sitelerinize yazık.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk defa girdim ben sitelerine şimdi. Fakat yargısız infaz yapmayın. Ben 2004 yılında 3 ay boyunca click başına ödeyen affiliate sistemi işlettim :) site elbetteki amatördü , profosyonel bir bakış açısıyla. ( trinkpara.com ) ozamanlarda demişlerdir ödemez gider bunlar diye. Evet 3 ay sonra kapattık fakat 3 ay boyunca her ay ödeyerek ;)

M

M@latyæsporlu

Misafir
crawler' Alıntı:
ilk defa girdim ben sitelerine şimdi. Fakat yargısız infaz yapmayın. Ben 2004 yılında 3 ay boyunca click başına ödeyen affiliate sistemi işlettim :) site elbetteki amatördü , profosyonel bir bakış açısıyla. ( trinkpara.com ) ozamanlarda demişlerdir ödemez gider bunlar diye. Evet 3 ay sonra kapattık fakat 3 ay boyunca her ay ödeyerek ;)

peki riske girmeye deermi ?
illa yapacaksam giderim siberaleme :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M@latyæsporlu' Alıntı:
peki riske girmeye deermi ?

söylemek istediğim gidin çalışın demek değil .. yargısız infaz olmasın dedim. Güvenmiyorsan çalışmassın ama " ödemez bunlar uzak durun " demeye gerek yok bence.

genel olarak geçerli bu. Zaten türkiyede sponsor yok , en azından yorum için beklemek gerek :rolleyes:

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ilk defa duydugum için randevum.com ile karşılaştırmak bana biraz ters randevum.com baya duyulmuş bir site oldu ve şirket altında yürüyor bu site ise arkadaşalrın dediği gibi kişisel sanıırm yeni siteye kimse paralı üye olmaz her halde..

G

Gencadam

Misafir
M@latyæsporlu' Alıntı:

Siberalem gibi bir örnek var evet, ama siberalem pek kazançlı değil bence. Paralı üye çıkartacak bir sponsor olarak kazançlı değil görünüyor.

E

European

Misafir
yaw permission kardeş randevum.com senin mi yoksa?:)
vallahi billahi yaaa. ne zaman adı geçse sanki küfür ediyorlar sana yanlış anlama da bu ne telaş bu ne panik birader:)
randevum.com şirket demişsin de " şirketin " ş " si yok onlarda..ne bir belirti ne bir iz...
neyse takılın:)

Xdosyalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben randevum.com batıkzadelerdenim onun için, randevum.com hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Nasıl webmasterler siberalem.com, büyüttü randevum a bu piyasada bir sayip etti ise Yeniler ve güvenilir olanlar bu formlar ve bizlerin sayesinde, hakettiklerini bulacaktır...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
European' Alıntı:
yaw permission kardeş randevum.com senin mi yoksa?:)
vallahi billahi yaaa. ne zaman adı geçse sanki küfür ediyorlar sana yanlış anlama da bu ne telaş bu ne panik birader:)
randevum.com şirket demişsin de " şirketin " ş " si yok onlarda..ne bir belirti ne bir iz...
neyse takılın:)

kardeş sorunun ne ben fikrimi yazıyorum yazamam mı alala korkma bundan sonra benima adıma randevum.com ile ilgili yazı görmessin.. görmiceksinde.. randevum.com 1. nuyramada olsa batsada görmiceksin okey..

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normal Üye:176
1 aylık Maxxi (parali üye):3 kazandigim:6 YTL
12 aylık Maxxi : 1 kazandigim: 12,5 YTL
TOPLAM KAZANCINIZ: 18,5 YTL
126 üyedeyken bunlari kazandim şimdi tekrar deniyorum ki minumum ödemenin üstüne cikiyim diye 20 ytl olunca ödüyorlarmiş bakalim görcez.. ama 126 üyede 4 gold üye bence iyi e tabi sitenin kitlesiyle alakali bişey :p,
öderlerse söylerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5