İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimdiro.com Oyuna Düşmeyin ..!

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb arkadaslar
kimdiro.com/ortak 'lık sistemini sizin icin deniyim dedim ve sonuc fiyasko..
neden mi adamlar ödeme yapmadi mail attim en kısa zamanda yapilacaktir dediler bekle bekle ödeme falan yok daha sonra attigim maillere cevap gelmedi.
herneyse yani sistemlerini kullanip yanilgiya düşmeyin diye sizi uyarmak istedim
zaten sistemleri parali üye üzerine kurulu aşagida verdigim linkte 374 normal üyeye 7-8 tane parali üye cikardim 20 miyon ödeme istedim o yapilmadi üstüne üstük yaptigim üyeler hala gold üye oluyor ona üzülüyorum :)
bunu yaninda bişey daha demek istiyorum türkiyede randevum.com diye bir gercek var hile yapmiyana tikir tikir paralari ödüyorlar ..
20 ytl bişey digil ama yapiyosaniz adam akilli bişey yapin. :mad:

H

hikayebul

Misafir
saolasin kardes uyarin icin,ancak hala bizim webmasterler neden türk firmalariyla calisiyorlar anlamis degilim,yoksa cok dahami kazancli? Kazanci yüksek dahi olsa en garantili türk reklam firmalariyla bile calismam kendi adima.

eklenti: Simdi inceledim,adamlarin iletisim bilgileri sadece email,tabiki cevap vermezler maillerine,bulmazsinki,bir firmanin sitesi olsa hadi tamam,ne telefon var nede bisey.

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazi türk sponsorlarini güvenle kullaniyorum ama aralarinda cürük cikabiliyor
amedya.com randevum.com bunlara örnektir.

kimdirocom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeler Yapılmıştır!! <Kimdiro.com>

Sayın satış ortaklarımız / ortak adaylarımız,
Kimdiro.com bünyesinde çalışan yazılım ekibimizin hatası sonucu ödemeler sistem üzerinde görünmemekteydi.
Google'dan yaptığım arama sonucu bu adrese ulaştım ve ödemelerle ben ilgilendiğim için konuyu çok detaylı araştırdım.
Öncelikle sizlere teşekkür ederim.
Sayenizde sistemdeki ciddi bir hatayı farketmemizi sağladığınız.
Bundan böyle her pazartesi düzenli olarak ödeme yapılacaktır.
Konuyla ilgili tüm sorularınızı [email protected] adresine sorabilirsiniz.
Saygılarımla,
Kimdiro.com Yöneticisi
Ömer SARUHAN

NOT: Ödeme bekleyen arkadaşlar lütfen yarın sabah itibariyle banka hesaplarını kontrol etsinler. EFT'nin hesaba geçmesi 1 günü alabiliyor.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla hata çok ciddiye benziyor.
Domain Name: KIMDIRO.COM , "Creation Date: 08-aug-2003" 'den itibaren yayındaysanız, bütün üyelere toplu bi e-mail bildirimi yapın bence bu konu hakkında..
iyi çalışmalar.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok be görmüyormusunuz ödeme yapmiyor deyince ödendi diyor bu başlık acilmadan önce nerdeydi ? hata mata fasa fiso geç bunları kardeş

S

samedmz44

Misafir
şuna kanaat getirdimki Türkiye'de siberalemden başka sponsora güvenmek yanlış.. ya kardeşim hiç mi düşünmüyorsunuz o şirket olmayan arkadaşlık sitelerini yapanlarda sizin bizim gibi webmaster oraya yazar 2 kelime oturtur 2 java kodu Al sana affiliate :)

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme yapilmiş
ama keşke bunlar yaşanmadan ödeme yapilsaydi 16 ytl daha birikmiş icerde onuda almak icin kullancam diger arkadaslik sistemlerine nazaran biraz daha cabuk gold üye cikariyor izlenimi verdigi icin hoşuma gitmişti ama hata cok büyük bir hata inanmak istiyorum ama kararsizimn sizin görüşleriniz nedir arkadaslar.

kimdirocom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
samedmz44' Alıntı:
şuna kanaat getirdimki Türkiye'de siberalemden başka sponsora güvenmek yanlış.. ya kardeşim hiç mi düşünmüyorsunuz o şirket olmayan arkadaşlık sitelerini yapanlarda sizin bizim gibi webmaster oraya yazar 2 kelime oturtur 2 java kodu Al sana affiliate :)

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler,
Kimdiro.com CMOS Bilişim Hizmetleri ve Danışmanlık markasıdır. Yani biz bir şirketiz.
Sponsorluk diye adlandırdığınız satış ortaklığı sistemi için seçim tamamen sizindir.
Ben ve ekibim kaliteli hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.
Samimiyetimizi anlayışla karşılıyararak ödemesi geciken ortaklarımızdan bir kere daha özür diliyoruz.
İyi çalışmalar dileklerimle,
E.Ömer Saruhan

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sacma!!!

yasaklinkler' Alıntı:
Mrb arkadaslar
kimdiro.com/ortak 'lık sistemini sizin icin deniyim dedim ve sonuc fiyasko..
neden mi adamlar ödeme yapmadi mail attim en kısa zamanda yapilacaktir dediler bekle bekle ödeme falan yok daha sonra attigim maillere cevap gelmedi.
herneyse yani sistemlerini kullanip yanilgiya düşmeyin diye sizi uyarmak istedim
zaten sistemleri parali üye üzerine kurulu aşagida verdigim linkte 374 normal üyeye 7-8 tane parali üye cikardim 20 miyon ödeme istedim o yapilmadi üstüne üstük yaptigim üyeler hala gold üye oluyor ona üzülüyorum :)
bunu yaninda bişey daha demek istiyorum türkiyede randevum.com diye bir gercek var hile yapmiyana tikir tikir paralari ödüyorlar ..
20 ytl bişey digil ama yapiyosaniz adam akilli bişey yapin. :mad:

1-2 gun gec kaldiginda odemen odemiyorlar diye suclama yapmayiniz ben bu gune kadar 131,5 YTL aldim ve sorunsuz calisiyorum... Lutfen bu kadar asalamayiniz!

yayinladigim site : www.yeniforum.net

ortaklik referansim : http://www.kimdiro.com/default.asp?RefID=111

Kimdiro.com sitesinden cok memnunum kolay gelsin arkadaslar.

---------------------------------------------------------------------

Geçmiş Kazançlarınız

Bu sayfada önceden tarafınıza yapılmış ödemeler görüntülenmektedir.
Tutar Tarih
44,5 YTL 22.09.2005
44,5 YTL 20.09.2005
42,5 YTL 20.06.2005

--------------------------------------------------------------------------------

TOPLAM: 131,5 YTL

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ödeme isteginde bulundum ödemeniz en kısa zamanda yapilacaktir diye bir mail geldi bekle bekle hiç bir sonuc yok ikinci maili attim yine cevap yok
tam olarak süreyi hatirlamiyorum ama baya bi zaman ödeme bekledim benimde kimdiro.com suclamak gibi bir düşüncem yoktu. hatirlayanlar vardir randevum.com da ilk kullanilmaya başlandiginda ödemez diyip durdu herkez hakedene öder dedik şu an senin ödeme aldigin sponsoru savundugun gibi bizde onu savunduk .. kimdiro.com yetkilisi bu sayfayi görmüş ödemenin niye yapilmadigina cevap yazmiş bizde meseleyi uzatmadik ödemeyi yaptilar dedik. benim kimseyi karalamaya merakim yoktur bu böyle biline..!
teknik bir problem miş uzatmiyalim lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5