İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimi moderator olarak görmek istiyoruz ve neden?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kahvelak' Alıntı:
Genc orda yasin 20 yaziyor sen hala forumlardasin git denize plaja kiz tavla orda 2 kova degil 222 ton kum var onlarla oynarsin
Bir kaç mesajıma bakarsan, bu kullanıcı adının bana ait olmadığını görürsün.
Keza, yaşım 23. Ve bunu kimseden saklamam. Ha sen 40 yaşında isen erken bunamışsın derim.
Ayrıca ustteki mesajım daha çok akıl yaşı ile ilgili. Ama muhtemelen senin kapasiteni aşacağı için yine anlamakta zorluk çekecek, ardından da anlamadığını anlayacaksın.
Ovetto : Biz bıdıkmıyız olm :D

ArKi

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange' Alıntı:
beyler lütfen konu ile ilgili mesaj yazalım,
yine uçuşa geçtik
:)
Haklısın sorry :)
kahvelak : Bende severim ReferXchange'i. Aforizmalar'ıda severim. Ve eminim ikisinide senden iyi tanıyorum. Ama sen "mnkym" gibi laflar ettiğin sürece sen sinek olursun ben Raid.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Osiris' Alıntı:
Bence bir de bayan forum üyelerinden tecrübeli bir arkadaşa mod. verilse güzel olur.Eeeee ne demiş atalarımız : "Her başarılı forum sitesinin arkasında mutlaka bayan bir moderator vardır" :p Saygılar efem :)

yersiniz terliğin tersini o zaman :p

K

kahvelak

Misafir
Umit' Alıntı:
sen sinek olursun ben Raid.
bu super laflarindan sonra artik senide moderator olarak gormek istiyorum

gerekirse imza yollarim bunun icin sydneyden turkiyeye burayi satin alirim yada kimse sahibinden

bekliyorum bir bomba gibi soz daha hadi bakalim yeni moderator adayim

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kahvelak' Alıntı:
bu super laflarindan sonra artik senide moderator olarak gormek istiyorum

gerekirse imza yollarim bunun icin sydneyden turkiyeye burayi satin alirim yada kimse sahibinden

bekliyorum bir bomba gibi soz daha hadi bakalim yeni moderator adayim
Yok yazmıcam. Tsk ederim. Sonra baska forumlarda, başka kullanıcılar yazıyor sözlerimi.
Sen takıl kafana göre.

K

kahvelak

Misafir
Umit' Alıntı:
Yok yazmıcam. Tsk ederim. Sonra baska forumlarda, başka kullanıcılar yazıyor sözlerimi.
Sen takıl kafana göre.
ha soyle ol canimi ye cigerim ozur dilerim sendende..

simdiii Aforizmalari ben burda moderator gormek istiyorum kardesim ne ben onu nede o beni taniyor ama forumda adamin mesajlarina baktim helal olsun dedim olmassa siteyi satin alirim o adami buranin basina geciririm adam dedim ama birisi pm atti o bayan asikmisin diye bayan oldugunu zannetiyorum heralde kafa bulmak icin atmistir

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence 1 den başlayalım 1000 e kadar sayalım 1000 yazan mod olsun daha sonra bunun şerefine kendi hariç rakam yazanları banlasın böylece sizi eze eze yükseldim durumu oluşur.

ben eskiden böyle değildim benide kendine benzettin iyinet.

arkadaşım mod olmak isteyenin önce kendisi istemesi ve başvurması lazım bunu zaten biliyoruz.
benim adayım sempatix

mavikumtanesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kahvelak' Alıntı:
ha soyle ol canimi ye cigerim ozur dilerim sendende..

simdiii Aforizmalari ben burda moderator gormek istiyorum kardesim ne ben onu nede o beni taniyor ama forumda adamin mesajlarina baktim helal olsun dedim olmassa siteyi satin alirim o adami buranin basina geciririm adam dedim ama birisi pm atti o bayan asikmisin diye bayan oldugunu zannetiyorum heralde kafa bulmak icin atmistir
Zengin bir webmaster'sın galiba :p
Valla bende aşıkmısın diyeceğim kusura bakma? Zira bu kadar ısrar olmaz... :p

Edit : Yazık, banlanmış :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5