İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimi moderator olarak görmek istiyoruz ve neden?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

kahvelak

Misafir
Ne kadar iplenir iyi net admin tarafından bilmiyorum ama, burda Aforizmalar'ı moderatör olarak görmek istiyorum sebebi attığı 800 mesajın 800 tanesi de amaca hizmet olaraktan görüyorum. Benim gibi düşünenler de vardır başka önerileriniz varmı belki yönetim kurulu yüksek başkanlığı ilgilenir.

I LOVE AFORIZMALAR

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın o kabul etmez heralde ama bence ona yakışır moderatörlük.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS
Muehaeu.
Aforizmalar'da kabul etmez arkadaşlar. Bence kabul etmez yani. Kernel32 olabilir. Ama o bizim yandaşımız. O'da kabul etmez. Keza, mavidusler'de öyle.
Olsa olsa : ærhanx olur :D
Birde kotukedi :)
Iyinetadmin ile iyi anlaşırlar. Zeka kapasitesi bakımından yani :D

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

Bence bir de bayan forum üyelerinden tecrübeli bir arkadaşa mod. verilse güzel olur.Eeeee ne demiş atalarımız : "Her başarılı forum sitesinin arkasında mutlaka bayan bir moderator vardır" :p Saygılar efem :)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla isteyen olabilir benim için hiç fark etmiyor bu kadar zamandır yazıyorum forumlara ne bişe diyen oldu ne de rahatsız eden..

M

mavidusler

Misafir
Zaten ilgili bir başlık varken böyle bir şeyi tartışmak yersiz diye düşünüyorum. Mod olmak ciddi bir birikimin ötesinde sabır ve zaman gerektiren bir konu. Mod olup belli bir yükü omuzlamaktansa user olup rahat kalmayı tercih ederim her zaman.
Olmak isteyenler zaten bu başlık altında ilgili mesajı yazmışlar. Gereği düşünülüyordur sanırım.
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=4174&page=19&pp=10

K

kahvelak

Misafir
mavidusler' Alıntı:
Zaten ilgili bir başlık varken böyle bir şeyi tartışmak yersiz diye düşünüyorum. Mod olmak ciddi bir birikimin ötesinde sabır ve zaman gerektiren bir konu. Mod olup belli bir yükü omuzlamaktansa user olup rahat kalmayı tercih ederim her zaman.
Olmak isteyenler zaten bu başlık altında ilgili mesajı yazmışlar. Gereği düşünülüyordur sanırım.
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=4174&page=19&pp=10
Vallahi kor degiliz orayida goruyoruz ben bir user olarak forumda istegimi belirttim Aforizmalar benim moderator adayim, sen degilsin kiskanmana gerek yoktu bencee

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kahvelak' Alıntı:
Vallahi kor degiliz orayida goruyoruz ben bir user olarak forumda istegimi belirttim Aforizmalar benim moderator adayim, sen degilsin kiskanmana gerek yoktu bencee

Alakaya limon misali..

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kahvelak' Alıntı:
:) harbi güldürdün ya beni

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kahvelak' Alıntı:
siz gulseniz ne olur gulmeseniz ne olur mnkym
Onlar karşılarındakini gülünecek halde gördükleri zaman gülenlerdenler.
Anlamadıysan bir daha oku küçüğüm.
Gmnd : Abisi 2 kova kum getir.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
mod olmanın hiç bir artısı yok ki, paylaşım yapan, yardım eden adam zaten bunu içinden geldiği için karşılıklı veya karşılıksız yapar. Konu silmenin, küfür eden bıdıkları banlemenin hiç bi zevki yok yani :D

K

kahvelak

Misafir
Umit' Alıntı:
Onlar karşılarındakini gülünecek halde gördükleri zaman gülenlerdenler.
Anlamadıysan bir daha oku küçüğüm.
Gmnd : Abisi 2 kova kum getir.
Genc orda yasin 20 yaziyor sen hala forumlardasin git denize plaja kiz tavla orda 2 kova degil 222 ton kum var onlarla oynarsin

K

kahvelak

Misafir
benim masumane istegimini forumda belirttim burda bir cetemi var yoksa her konuyu baltalayan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5