İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kimler ne kadar nerden kazaniyor?

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese selam,

Bu forumda kimler nekadar nerden kazaniyor. Herkes kendi kazancini ve nerden geldigini yasin lutfen :).

Benim durumum:
benim 5 ayri sitem var. Hepsi ingilizce. Hepsi webmaster lere yonelik. Ilk siteye 2002 yilinda basladim. En son sitede (5.cisi) 2 ay once basladi. Duzenli olarak ayda $700 civarinda geliyor. Bu para google adsense (en iyisi), link satisi (google pagerank i artirmak icin), birazda fastclick ten geliyor.

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya birader, be mübarek herif o kadar para kazanıyorsun millete ne diye ne kadar kazandığını soruyorsun,herkesten vergi mi almayı düşünüyorsun(bu kısma aldırma sadec biraz takıldım) doğrusu tebrik ederim ama sitelerinin linkini versende biz de tıklayıp destek olsak,ciddi söylüyorum.kimin nereden ne kadar kazandığını merak ediyorsan,kimse muhasebe hesabı gibi ordan buradan şu kadar aldım demeyecektir,genel olarak forumdaki ilk 20 başlığa baksan herkes hakkında fikir sahibi olursun.....foruma yeni üye olmuşsun,bilgi paylaşılarak artar,edinimlerini bizlerle paylaşmanı ve daha aktif olman dileğiyle slm

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benide meraklandıran konu bu zaten!
Herkes, "benim yabancı sitem var, şu kadar bu kadar kazanıyorum" diyor. Yabancı Sitelerinin adresini sorduğum kişiler yanıt vermiyor yada kaçamak cevap veriyorlar.
Sıra sıra Türkçe site adreslerini imzalarına ekleyen bu arkadaşlar, neden yabancı site adreslerini vermekten çekiniyorlar(!) anlamıyorum.
Madem yabancı sitelerinizden çok kazanıyorsunuz, bari şuraya adreslerini yazın da içeriğinden bizde faydalanalım :)
Ama istisnalar hariç, kimsenin yazmaya niyeti yok gibi?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mesaj 5 ama hala cevap yok,rkadaşımız site adreslerini bildirsey di bizim de yolumuz düştüğünde 1-2 tıkla destek olurduk,sanırım ihtiyacı yok,başarılar

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitelerimi aciklamiyorum cunku tiklama yapmanizdan korkuyorum. Google bu konuda cok hassas. Eger anlarlarsa hemen iptal ediyorlar. Bir cok forum da bu tartisiliyor. Google adsensin iptal olmasi cok kolay (oyle gelen paranin haram olmasida cabasi).

Ama benim sitelerim hep directory turunden. mesala bir tanesi webdeki webmasterlere yonelik makaleeri listeliyor. Bur suru makaleye linkler var, bur suru kategoride ve alkategorilerde linkler var.

bir tanesi de makaleleri yayinliyor. Makaleleri buluyorum (goarticles.com dan filen. Bunlardaki makaleleri yayinliyabiliyorsunuz, eger en altta yazarina ait bilgiyi kesmesseniz) Ordaki webmaster makalelerini bulup benim sitete yayinliyorum.

Aslinda benim ingilizcem o kadar iyi degil. Makale filan yazmiyorum, baskalarinin yazdiklarini basiyorum.

Kesinlikle popup kullanmiyorum. Benim sitelere bir gelenin birdaha gelmesini istoyorum. Kimseyide su linke tiklayin filan gibide kandirmaya calismiyorum.

Bir suru web sitesiyle link degistirdik bu sayade google da iyi bir yeri var benim sitelerimim ziyaretcilerde genelde googledan geliyor.

iste bunlar benim yaptiklarim

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tamamen senin düşüncen sonuçta buraya yazı yazdın ve insanlarda sitelerini merak etti,sorular sordu,ama merak ettiğim tıklama yapmanızdan korkuyorum dedin,zaten cpc ve aramaya para vermiyor mu google,ben clicksor kullanıyorum şu anda dolmadı ama hergün tıklamalar oluyor,bakalım ödeme yapacak mı?,sana başarılar

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanada basarilar krake,

ben istiyorumki o parayi hakedeyim. Benim siteleri kullanip, birisinin isine yaradiysa o zaten tikliyor, oda yetiyor. Baskalarinin anlattiklarina gore eger birisi birisinin sitesindeki adsense ye ayni IP adresinden uc bes tiklama yaparsa adsense onun hesabini kapatiyor.

clikcsor 100 dolar oluncami veriyor?

ben onu hic kullanmadim. Bir ara searchfeed.com u kullandim parami gonderdi (30 dolar filandi). adsense ciktiktan sonra hepsini onu kestim. adsense cok iyi. bir iki kere bir tiklamaya 10 dolarin uzerinde bile verdi.

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clicksor 50$ da ödüyor aynı google gibi yalnız arama olayı yok,çeşitli boyutlarda linkleri mevcut sitene yerleştiriyorsun,şu ana kadar en yüksek 0,11 $ verdi,ayrıca üye yaptığın her aktif webmaster için 5$ veriyor,şahsen dolmadı,bu adamlar uzakdoğulu pek ödeme yapmaz gibime geliyor ama bir çok sitede linki mevcut bu ay dolar herhalde ,paypal ve çekle ödeme yapıyor merak edersen adres www.clicksor.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5