İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kiralik , araba kiralama, kiralik araba .. vs ile ilgili jenerik isimler ariyorum.

sonselcuklu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Proje muhendisiyim. Calistigim proje icin domain bakiyorum, burada da sansimi denemek istedim.

Kiralik , araba kiralama, kiralik araba vs ile ilgili iliskili jenerik isim ariyorum.

.com ya da .net onceligimdir, .org degerlendirebilirim.

Jenerik domain ne demek ? is-ariyormusun nokta com adresi jenerik degildir. isilani nokta com 2.dereceden bir jeneriktir (2 kelimeyle birlestirilerek olusturulmus.) Bu yuzden lutfen kaliteli isimleri onerebilirseniz sevinirim.

Not 1: Domain aracilari varsa forumda, onlara da basarili satis yaparlarsa ucretini verebilirim.
Not 2: Herhangi bir fiyat limitim yok.
Not 3: Kesinlikle domain adini buradan yazmayin lutfen, özel mesaj atin.
Tesekkurler.

sonselcuklu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
P.m. atanlara burada ozel mesaj attim seklinde de mesaj yazmalarini rica ediyorum, insanlarin ilgili oldugumu gormesini isterim. tesekkurler

Dostoyevski

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM attım, konuyla ilgili görüşebiliriz. araba kiralama konusundaki "EN ÇOK ARANAN" iki anahtar kelimenin domainini hem satıyor hem kiralıyoruz. Göztepede firmayız. dilerseniz görüşebiliriz de. PM deki msn adresini ekleyebilirsiniz detaylar icin.

WebHostingNetTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bütün uzantıları dolu Rent.tk domaini Özel tasarımlı Oto Kiralama Scripti kurulu düşünürseniz Pm veya Msn.

bLaSty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçenlerde bi arkadaşımada lazım olmuştu.Ordan aklımda kalmış biri rentecar.org boştaydı halada boşta duruyor.Normalde a olması gerekiyor ama okunuş itibari ile mantıklı görünüyor.

mwt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
otokiralamalar.com adresi satılıktır.
düşündügünüz fiyatı gönderin olumlu yada olumsuz olarak size dönüş yapalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5