İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kiralık Domain

TrusTy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vatan.net domaini kiralıktır.Umarım guzel seyler için kullanmak isteyenler çıkar.
Ciddi bir projesi olabilecek arkadaslara elimden gelen destegi saglarım.
Güzel bir proje cıkmazsa yatısa devam:)
msn: [email protected]

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kiralık nasıl oluyor?ve süresi ne kadar mesela 5-10 yıl gibi süreler mii?ilk defa böyle birşey gördümde merak ettim.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Olabilir ya domain in çok iyidir karşındaki kişi de vereceği süre içerisinde planını yapıp o zaman içerisinde parasını kazanacaktır kiraya verilir sözleşme yapılır Hayırlı olsun..

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrusTy okuldan arkadaşımdır, yanlışı olursa söyleyin, vurayım. :D

TrusTy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 5 10 yıllık bir sözleşme olabilir tabiki.
mesela bazı siteler sohbet bölümünü kiraya veriyor irc i kiraya veriyor bundada hem web i hemde isterse irc i almıs olacak web suanda kapalı ama açıkken yaklaşık 15 20 civarı sohbet kullanıcısı oluyordu.Tabi kişi anlaşıldıgı taktirde istedigi amaçta kullanabilir.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
özel bi scriptle bu domaini coştururum ama sana nasıl güveneyim? atıyorum 20k hite ulaştım domaini park etmeyeceğin ne malum?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şeyi (kiralamayı) ben düşünüyordum birinin benden önce yapması her ne kadar beni üzdüyse de yinede inşallah her iki taraf içinde güzel bir paylaşım olur :)

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende kiralık domainlerle iş yapıyorum ama çalışacağınız insanı iyi seçmeniz lazım

o yüzden dikkatli olun

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı şeyi (kiralamayı) ben düşünüyordum birinin benden önce yapması her ne kadar beni üzdüyse de yinede inşallah her iki taraf içinde güzel bir paylaşım olur :)

sanırım daha öncedende böyle bi girişimi vardı..
aynı domainmi tam hatırlamıyom ama..
en az 3-4 senelik bir proje olması lazım.
ve çok iyi anlaşılması lazım. ona göre imza atılıp karara varılması lazım.
yoksa en ufak bir olaydan tatsızlık çıkabilir.
hayırlı olsun şimdiden..

TrusTy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel bi scriptle bu domaini coştururum ama sana nasıl güveneyim? atıyorum 20k hite ulaştım domaini park etmeyeceğin ne malum?

yazılı bir anlaşma yapabiliriz veya başka ne istersen konusabiliriz.

Daha tam olarak anlaşılmış biri yok.

Suan herhangi bir projeye başlanmadı iletisim ilk mesajda yazıyor, ilgilenen arkadasları gorusmeye beklerim.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Arkadaş ile değişik bir anlaşma yapmıştık fakat sonradan görüştüğüm herkes paraya kıy kendi domaini al ona yatırım yap dedi vazcaydım.
Konu tekrar aktiftir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5