İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kısayoldan güzel şeyler yapabilirsiniz (Phpotoshop action)

ooppsss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten çok işe yarıyor bu photoshop action.Yaptığınız işleri kaydederek lazım oldukça kullanabilirisniz.Ben size birazdaha kolaylık sağlayarak bunları hazır kaydedilmiş bir şekilde size sundum Bilmeyen arakdaslarımız kullanma şeklini açıklıyorum. Yerel Disk (C: )/Program Files/Photoshop/Presets/Photoshop aciton>>
dosyasının içerisine rar'dan çıkan actionlardan resimlerinden beğendiklerinizin actionlarını bu açıkladığım klasöre atınız.Daha sonra photoshop a girerek Windows menüsünden (en üstte) aciton a tıklayarak action penceresini açınız.Daha sonra Photoshop aciton klasörüne attığımız actionları tutup bırakmadan photoshop rogramını üstüne sürükleyin ve bırakın.Action penceresinde actionumuz yüklendi.Şimdi action penceresine gelerek burda actionumuzu seciyoruz.Daha sonra yeni bir sayfa açıp yazımızı yazıyoruz.(Resim actionlarıda mevcut) Yazımızı yazdıktan sonra action penceresine gelip altaki play e tıklıyoruz ve işlem gerçekleşiyor.Hızlı bir şelilde yazınız veya resminiz göresellik kaznıyor.Sizde böylece hem zamandan hemde uğrastan kazanıcaksınız.Biz Türklerin yapmayı sevdiği en güzel şey Kısa yoldan yada urğasmadan güzel şeyler yapmak.

buyrun download linkleri:
resim actionları:
adszop3aj6ba2.jpg

download

yazı actionları:
out.php

download

yapamayanlar için msn den destek verebilirim sadece p.m. olarak msn adresinizi atmanız yeterli.
Hep Destek Tam Destek

ooppsss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
26-0 acaba yorum yazılcakmı :) bi umutla beklemekteyim

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu action olayına bayılıyorum abi.
Güzel bir olay. Eline sağlık öncelikle. Daha fazla varsa paylaşırsan sevindirik felan olurum.
birde msn alabilirmiyim bazı konularda takıldığım oluyor yardımcı olursun belki :)

ooppsss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağolasın yorumun için msn destek için msn adresimi p.m. ile yolladım..

inş başka yorumlarda olur :)

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir bilgi paylaşımı olmuş teşekkürler,
bende herkes gibi action olayına bayılıyorum:)

ooppsss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir bilgi paylaşımı olmuş teşekkürler,
bende herkes gibi action olayına bayılıyorum:)

sağol bu gibi bilgileri paylaşmak ve sizin yorumlarınızı almak bana hoşnutluk veriyor.Henüz iyinet te yeniyim ancak beni tanıyınca nekadar paylasımcı olduğumu göreceksiniz :)

sesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler dostum. Paylaşımlara devam ettikçe büyürsün.++

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ooppsss arkadaşım bunlar basit çalışmalar. senin için bu kadar olabilir teşekkür ederim ihtiyacı olanların adına

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5