İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kişisel Arama Denen İğrenç Hadise

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Bir süreden beri firefoxtan google 'a girdiğimde,resimdeki gibi kişisel diye bir bölüm çıktı ve iğrenç sonuçlar veyior ,Web olarak ayarlıyorum sonra düzeliyor ama sonradan her aramam da tekrar Kişisel olarak arıyor.Opera ve IE 'de sorun yok.
bunun sebebi nedir ? Çıldırmak üzereyim.Yardımlar için şimdiden teşekkürler :)

123hi1.jpg

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende google.com a giremiyorum hep otomatik olarak google.com.tr ye yönleniyor neden acaba tnt arkadaşımdan özürdiliyerek konu açmadan burda sorayım dedim

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İkimize birden cevap yazacak babayiğit aranıyor :D

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende o yok kardes direk google da arıyor sen biişi değiştirdin galiba öle oldu reinstall FF derim

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
com.tr'ye yönlenmesi bağlandığınız ükleyi biliyor ilgili domaine yönlendiriyor.
Örneğin HideIP ile başka bir ülkenin üzerinden ip üzerinde google'a abğlanırsanız uzantısı onu alacaktır.

Bunu özellikle denemiştim. :)

cumalee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Com.tr den Com a girmek istiyorsan Sitenin alt menüsünde sagda Google.com in English yazısına tıklarsan girer. Kişisel olayını kapamak icinde cooikelerini temizle ve google servislerine otomatik giriş yapma firefoxtan.

Saygılar arkadaslar :)

TNT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar cookieleri sildim ve tüm eklentileri kaldırdım :)
Sorun düzeldi,yardım ve desteklerinizden ötürü teşekkür ederim :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Com.tr den Com a girmek istiyorsan Sitenin alt menüsünde sagda Google.com in English yazısına tıklarsan girer. Kişisel olayını kapamak icinde cooikelerini temizle ve google servislerine otomatik giriş yapma firefoxtan.

Saygılar arkadaslar :)

bi ben kurtulamadım şundan. Asıl sorun dediğin gibi olmayışında tıklayınca olmuyo com.tr ye dönüyor. Negüzel takılıyodum com da

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bi ben kurtulamadım şundan. Asıl sorun dediğin gibi olmayışında tıklayınca olmuyo com.tr ye dönüyor. Negüzel takılıyodum com da

yukarda arkadaş izah etmiş google anamakinası seni ip adresine gore ulkendeki sayfaya yonlendiriyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5