İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kişisel Gelişim

Akın Berk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kalp bize ne verebilir ki? Doğru; kalp sana üstün Kişisel Gelişim teknoloji sunamaz, büyük bir endüstri, büyük paralar kazandıramaz. Sana coşku ve kutlama sunabilir. Sana güzelliğe, müziğe, şiire dair müthiş bir his sunabilir. Sana aşkın ve nihai olarak duanın dünyasının yolunu gösterebilir ama bunlar alınıp, satılabilecek şeyler değildir. Kalbin sayesinde hesap cüzdanını şişiremezsin, büyük harplerde savaşıp, atom bombaları, hidrojen bombaları üretemezsin ve kalbini kullanarak insanları yok edemezsin. Kalp yalnızca yaratmayı, kafa ise yalnızca yok etmeyi bilir. Kafa yıkıcıdır ve tüm eğitimimiz kafada takılıp kalmıştır.

Akın Berk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ilanınız ilgimi çekti ama şu an 2 arkadasla anlaştık.. 1 ay içinde ne olur bilemem... Bişey olursa mutlaka topici uplarım yada size ulşaırım :) ilginiz için tşk

X

Xman

Misafir
Siteme optimizasyon yapacak olana 10 YTL veriyorum...bu kadar düştümü fiyatlar :(

Akın Berk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok kardeşim olurmu öyle şey... benim istediğim 1 k hit... ulaştığım anda 100 er kontör bonus kendimden veriyorum... kaliteli post... kaliteli optimizasyon zaten bu hiti sağlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi