İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yardım Kısıtlıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Valla verilmeyen +3 itraderimin işleme geçmesini talep ediyorum forumdan. Can sıkmaya başladı artık.

aynı kişiler ile yapılan ticaretlerde isterse 50 kez itrader olsun 1 itrader olarak görünür ancak itrader sayfasında toplam görünür , bu eklentinin özelliği bu

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Hym bilgilendirme için teşekkürler Oğuz :) Boş yere vesvese yapmışım o zaman ben.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
O zaman ticarette çığır aşıp, karşımdakine yeni üyelik açmasını ve ordan itrader vermesini söyleyecem :p

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Oğuz'un bahsettiği olaya eBay rating sistemi deniyor, orada ki ticaret sistemi de böyleymiş, ayarlarda kapattım onu.

Onaylı üyelerde sorun yok sadece resminde bi problem var. O da halledilecek kısa bir zamanda.

Anything else? :p

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Edit sorun çözüldü.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Az önce yazdım editledim. Yine aynısı oldu. Eticaret puanım postta 0 olmuş. Neden böyle. Sadece bana mı olmuş bu :(

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bildirim Puanı:10
Olumlu Bildirim:100,0%
Olumlu Bildirim Yapanlar:10
Olumsuz Değerlendirmeler:0

Toplam Olumlu Bildirim: 10

ama sağda 7 görünüyor.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bu olay sadece bana özel sanırım. Bak Eif'in itraderine ard arda 3 itraderimde görünüyor ve yansımış sağ tarafa. Ama ben de yükselmiyor.

Konu açıp belirtirsem daha açıklayıcı birşeyler gelebilir.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bu olay sadece bana özel sanırım. Bak Eif'in itraderine ard arda 3 itraderimde görünüyor ve yansımış sağ tarafa. Ama ben de yükselmiyor.

aslında seninkisi doğruda eifinki fazla olmuş,adminimizinde dediği gibi sayımlar bir hata var görünüyor,ilgilenilecektir.
ilgilenilmiştir.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Sinirlenmiyim diyorumda bende insanim. Baskalarinin hatalarini duzeltip duruyorum. Arkadaslar eTicaretteki puani gordum, biliyorum. Gerekli bilgiler bende yok, oldugu zaman sorunsuz halini indirip onunla degistirecegim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5