İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kitap Arıyorum(Program Dili) Çok Acil veya Kitap tavsiyeleriniz bekliyorum !

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam Arkadaşlar

ASP,PHP,Basic,C #,Photoshop ve bu gibi program dilleri için kitap arıyorum..Kitapyurdunda bayağı kitap war ama konu hakkında bilgim olmadığı için seçemedim..önereceğiniz kitaplar warsa burdan alabilirim.elinde olan arkadaş warsa da alabilirim..önerilerinizi bekliyorum

ve de arkaşlar ilk olarak hangisinden başlamam ve hangi sırayı takip etmem gerekir !

Teşekkürler

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP için "PHP ile Web Programcılığı" - Yazar MEHMET ŞANLI - Pusula yayıncılık

C# için Türkmen Kitabevinden İhsan Karagülle & Zeydin PALA'nın kitaplarına bakabilirsin, yeni başlayanlar için ideal

BASIC dilini geç istersen C/C++/C# öğrenecekseniz BASIC öğrenmeye gerek yok.

Photoshop için bir bilgim yok ama grafik programları kullandıysanız daha önce Photoshop'u da kullanabilirsiniz.

ASP kullanmayı düşünürseniz yukarıdaki yazdıklarımı geçin ve .Net ve ASP öğrenin derim.

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım tek sen yazmışsın tawsiyelerin için saol..peki bunlar dışında kitap almalımıyım....bana bi sıra yazar mısın sana zahmet hangisinden başlayıp nasıl devam etmeliyim..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
asp zafer demirkol asp.net gene zafer demirkol veya microsoftunkini öneririm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5