İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kitap yurdu session olayı

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu kitap yurdunda her girdiğimde ürünlerin sessionları değişiyo niye oluyo öyle? acaba neyle alakası var? arama yaptırıp bir kitaba tıklaynca başka session oluyo birinin sitesinden girip baktığımda başka türlü oluyo. o sessionların kişisel bi şeyle alakası var mı?

M

muzikportal

Misafir
kitapyurdu bir tür sponsor. kullanıcılar ortaklık sözleşmesi doldurup sitelerine reklamlarını ekliyorlar. her sitenin kendine göre id numarası var. bu o siteden gelen kullanıcı sayısını görmek için değişmekte. Bağlandıktan sonra arama yaptığınızda session kısmı kaybolur. sebebi ise hangi siteden kitapyurduna yönlendiğiniz kaydedilmiştir. O andan itibaren her gezdiğiniz sayfa o id üzerine eklenir.

ama kimseye tavsiye etmiyorum. bedavaya reklam yayınlamayın. boşuna derim bence. ben yayınladım ordan biliyorum. tamamen boş. adamlar nasıl dolandırsak nasıl beleşe reklam yayınlatsak diye düşünüyor.

C

constantine

Misafir
Ödeme yapıyorlar fakat verdikleri miktar çok düşük. Zaten hep kitap bannerleri var fazla kimse tıklamıyor. Tıklayan olsada zaten kitap felan alıyor ama ilk girişte almıyor tabii. Bence tıklama başına 100.000 tl vermesi lazım. 10000 tl ben onlara vereyim :)

M

murme

Misafir
bence cok ii benim daha 2gün oldu 3.5milyon para birikti onu birakip napcaz hangi sponsor var başka hostbulada üyeyim oda kazandirmio hiç

F

futbol-tr

Misafir
murme' Alıntı:
bence cok ii benim daha 2gün oldu 3.5milyon para birikti onu birakip napcaz hangi sponsor var başka hostbulada üyeyim oda kazandirmio hiç

yabancı sponsorları dene :D

adsense
adbrite
updated

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme' Alıntı:

günde 1,75 ytl için sitenizi kullanmalarına izin vermeyin.

M

murme

Misafir
zaten kaldircam galba komisyonlu satis oranını gecemiomuş tıklama kazanclari .D

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aforizmalar güzel yazmışın anladım ben de sonunda. updated de değişiklikler gördüm nedir bilemiyorum. session olayından yandım o da ayrı.

Evocel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla 14 milyona yakın 1 para oldu ama 6 aydır: ) bende kaldırıcam onların olsun 1 daha turk sponsormu? ASLA!

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evocel bende de aynen öyle bi durum oldu malesef çok feci kazıklanıyoruz bence randevumu tavsiye ederim ama yeşil kart da komisyonları arttırdı ona da bak istersen

baterist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitapyurdu iyi bir kitap satan firma internet üzerinde ama iyi bir sponsor değil!

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence iyi bi sponsordu. çıkmayan adsense reklamları yerine koyuyodum ayda (sezona göre) 30Ytl gelirdi benim kitap masrasfımı çıkarırdı.
Ama şimdi oparayla kitap alabilmek için en az bir kullanıcının kitap satın alması gerekiyomuş. benim önceden birikenlerde bu kurala dahil edilince bende kızdım kaldırdım reklamları.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5