İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kitapyurdu.com dan para alan var mı?

hekimce

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabınızdaki miktar 30 milyonu geçince yapıyorlar,
daha doğrusu bana 4-5 kez ödeme yaptılar.

K

Kowalski

Misafir
Şu ana kadar kendilerinden şahsıma ödeme yapılmadı ama sitelerinden yaptığım alışverişlerde, hesabımda olan para kadar indirim yapıldı. Sanırım ödeme de yaparlar, sağlam bi kuruma benziyor.

L

levocan

Misafir
valla tıklamalardan para kazanmak zor iki yıldır uyeyim hala 20 milyonum var.
Artırmak için ne yapmak lazım...

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
Ben geçen sene 40 milyon aldım.2 senede 1 .5 milyon olmuştu.Kızdım butun sitelerime sırf banner döşedim de kazandım.onu yolladılar.sonra zor kazanılıyo die tam qumar oynadım.Site giriş yazıp linkime yolladım ertesi gün iptal ettiler haklı olarak bıkmıştım ama bende 3 sene yayınladım.

L

label

Misafir
selam
kitaoyurdu cok saglam bir firma
odemeleri her ay basinda duzenli olarak yapmakta yeterki siz sitenizde pop-up vb sistemler kullanmayin.
iyi calismalar...

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Kitapyurdunda eğer hileye başvurmassan garanti ödüyolar,

Tamam 30 Milyonu sadece tıklama ile yapmak biraz zor ama ben her 6 ayda sadece tıklama ile 30 ar milyon alıyorum. Arada satış vs de olunca iyi oluyo. Ayrıca biliyosundur ki 30 milyonun altında kazancın olduğunda elemanlar sana bir hediye ceki kodu gönderip kitapyurdundan kendinin alacağı kitaplardan indirim yapıyolar.

Ayrıca sanırım bu ay gene ödeme alacağım, bakiye 32.000.000+ Olmuş :)

Son olarak şunu belirteyim, üye sitelere zaten mail geldi, kitapyurdunun bir isteği yani yeni bir kuralı var, Diyor ki
"Sevgili webmaster, eğer benden baska kitap satışı yapan bir site ile benim bannerlarımı aynı sitede gösteremessin (sanırım bu kuralı ideefixe.com için koydular)"

Bunuda dikkate alın derim.

bedavamelodi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tıklamadan zor kazanıldığını belirtiyorsunuz ama benim sitede günlük 80-100 arası tıklama oluyo 1.5 ile 2 milyon arası bişey kazanıyorum.Acaba sorun bende mi? :=)
http://www.bedavamelodi.com

Başka tıklamaya veren site var mı ki ?

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam gunde 1.5 - 2 milyon kazanıyosan kitapyurdundan ve bu sadece tıklama ile oluyosa bence iyisin. Allahtan belanı isteme :)

X

xs

Misafir
selamlar
Bedavamelodi eger dedigin gibi tıklamalar yuksekse iy ipara biriktirirsin ancak istatistiklerden takip et eger bu boyle gider ve arada hic kitap satisi olmaz ise kitapyurdu kazandigin parayi oder ve ortakligi tek tarafli sonlandirir aklinda bulunsun
bol kazanclar

bedavamelodi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ilk sponsorum kitapyurdu.com ödemesini yaptı ama tıklama bazlı ortaklığımı da iptal etti. :)E tabii günde 1,5-2 milyon kazanırsan olacağı bu.
Çok eskiden beri üyesiydim kitapyurdunun son yaptığım bu site çok beğenilince özellikle ekim ayında iyi kazandırdı bana.Ama artık tıklamadan kazanamayacağıma göre acilen tıklama sponsoru arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim..
Bu arada ne kadar kazandığımı merak edenler aşagıdaki sayfaları ziyaret edebilirler.
http://bedavamelodi.sitemynet.com/kitapyurdu.htm
http://www.bedavamelodi.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5