İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kitapyurdu.com ile Çalışan Var mı?

Kitapyurdu.com ile satış ortaklığı hk. görüşleriniz neler?

• Kitapyurdu.com ile çalışıyoruz, Memnunuz.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Daha önce denedik, hiç memnun kalmadık.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

ye-mek.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitapyurdu.com ile satış ve tıklama bazlı ortaklık programlarıyla çalışan var mı?

Biz 1 hafta önce ortaklık programına kabul edilip, kitap tanıtımlarını yapmaya başladık. Başladığımız günden bu yana kendi sitelerinde yayınlanan anlık verilere göre en çok ziyaretçi getiren ilk 10 hatta ilk 5 siteden biri olduk ama bir türlü komisyon ücretlerini, geliri..vs yönetici bölümünde göremedik. Kendilerine de mail yoluyla (ki başka bir yöntem malesef yok) ulaşmaya çalışmayı defalarca denememize rağmen bir türlü ulaşamadık.

Bu bize has bir durum mudur? Yoksa kitapyurdu.com ile benzer problemleri yaşayanlar oldu mu?

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben çalıştım ve hala çalışıyorum; ama daha fazla devam ettirmeyi düşünmüyorum.

O dediğin sorun ilk başlarda bende de olmuştu. (1. haftanın sonunda mıydı; yoksa 2. haftanın sonu muydu tam hatırlamıyorum) belli bir zamandan sonra geçmişti. Hatta bir şey sormak için mail atmıştım. Ertesi gün cevap vermişlerdi.

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum galiba onları. Ama dediğim gibi bırakmayı düşünüyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
yemek sitelerim için çok eskiden kullanmışlığım var. o zamanlar önce sipariş komisyonlu kabul edip belli bir güven aşamasını geçtikten sonra tıklama komsiyonlu kabul ediyorlardı. hala da aynı olabilir. artık eskisi gibi verimli olacağını zannetmiyorum.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yemek sitelerim için çok eskiden kullanmışlığım var. o zamanlar önce sipariş komisyonlu kabul edip belli bir güven aşamasını geçtikten sonra tıklama komsiyonlu kabul ediyorlardı. hala da aynı olabilir. artık eskisi gibi verimli olacağını zannetmiyorum.

Yok ya beni direk onaylamışlardı :) sadece subdomain'lere o dediğini yapıyorlar galiba. Normal domainlerde direk tıklama komisyonunu veriyorlar diye biliyorum.

ye-mek.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail haricinde iletişim kurabilen oldu mu hiç? Muhattapsızlık insanı arayıp birşeyler söyleme itiyor... Üstüne üstük bir de en fazla ziyaretçi gönderen siteler içinde kendi siteni görünce...

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cok amatorce bir sistemi var. Ben bu yuzden birakicam aslinda. Birfe mail harici iletisim yolu yok. Onun yerine belki ana sirketi ararsan birisiyle konusabilirsin.

ye-mek.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm kitap yurdu reklamlarını kaldırdım... Keşke biraz daha ilgili olsalardı. Sitede en çok yer vermek istediğimiz reklam türüydü, kitap reklamları... Şimdi başka firma bulmaya çalışacağız mecburen...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5