İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kitapyurdu Hakkinda

S

sevdik

Misafir
arkadaslar bildiginiz gibi kitapyurdu.com un ortaklik sistemi var uyeyim 41milyon oldu hesabim param hala gelmedi mail attim tik yok tel actim bunun uzerine patronlarinin ilgilendigini bugun gelmiyecegini soylediler aksama mail attim neden parami odemediniz diye mailler soyle

------------------------------------
Merhaba Sayın kenan sevdik

kitapyurdu.com'a gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

adres değişikliğiniz yapıldı.
Ödeme ile ilgili olarak lütfen ortaklık açıklamalrını okuyunuz
----------------------------------------------------

aciklamalari okudum anladim cogu seyi 1 madde vardi aklima takildi yazayim dedim yazim soyle;
bilgilerimi degistirmissiniz tesekkur ederimde su mailde biraz daha acikca
yazsaniz anlamad1g1m konular sunlar ben sizin kadar okumus degilim yani
sonucta simdi ayin basinda odeme yapiyormussunuz anladim ay basina kadar
80YTL olur tahminimce hesabim... Simdi gider pusulasi keseceksiniz benim
oraya gelmem gerekecek onu da anladim fakat su durum var suan hesabim 41ytl
kusur 1 siparis digerleri tiklamadan gelen sizde soyle madde var ben
anliyamadim beni etkliyormu ?

- Tıklama komisyonlu ortaklıkta, ödenecek toplam komisyon tutarı,
ortağımızdan gelene siparişlerin toplam tutarını aşamaz. Ödenecek komisyon
turaının, toplam sipariş tutarını aşması durumunda, ortağımızdan gelecek
siparişlerin toplamı ödenecek komisyonu aşana kadar ortaklığa ait ödeme
yapılmaz.*

ayrica ordaki saygada yazdigim maddedeki gbi tutarinin yerine turaının
yazilmis pespese yazacaginiza ustuste yada arka arkaya kelimeler
kullanirsaniz daha dogru olur sonucta bu kadar edebiyatcilik
parcalamissiniz bu kisisel fikrim ok su yazdigim madde hakkinda da msj
yazarsaniz sevinirim
-------SON CEVAP------
Merhaba Sayın kenan sevdik

kitapyurdu.com'a gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Bize kelime önerecek kadar edebiyatınız olduğuna göre, bu çok açık yazılmış
maddeyi de anlarsınız zannediyoruz.

-----------------------------------------

Gereken cevabi yazdim onlara sadece sorunumu yanitlamalari kisisel fikirleri sorundan sonra konusabiliriz yazdim gerekirse isyerlerine gideyim onlarla geyik de yaparim sorun degil ama sirketlerse sorunumu halletsinler aptal gibi dolanir duruyorum sagda solda ... bu yaziyi da okuyacak kitapyurdunun sahibi linki verecegim sizde yorumlarinizi yazarsaniz ve istek sikayetlerinizi degerlendirir arkadaslar iyi calismalar

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
onlara mail at ve baslik olarak Ortaklık Eksteresi istiyorum yaz. Onlardan sana cevap yazacaklar ve ekstreni yollayacaklar. Sende tekrardan ödeme istiyorum seklinde yanıtla onu. O zaman birkaç gün içinde yaparlar ödemini. Yanlız minumum ödeme 50 milyondu sanırım onu tam hatırlamıyorum?

S

sevdik

Misafir
slm

minumum odeme 30milyon ben konuya ortaklik sistemi yaziyorum cevap geliyor fakat istedigim cevaplar gelmiyor makaraya aliyorlar diyorum parami alamiyorum kurallari oku diyorlar okudum anlyamiyorum diyorum siz anlarsiniz diyorlar

tel de bayan cikiyor ve bu web ortaklik ile patronlarinin ilgilendigini soyliyorlar kimi kime sikayet edecegimki yada kimden parami alacagimi sasirdim ama galiba en sagliklisi o isyerine gitmem olacak calistigim icinde tek pazar gunum bos o zaman da onlar kapali gelde delirme sonra ama bakalim son cevaplari ne olcak eger vermiyoruz derlerse ben gerekeni yapmak zorunda kalacagim sitemden reklamlari cikaririm ve onlarin gercek reklamini yaparim günde 5bin tekilde gorur gerekirse baska sitelerde de yayinlatirim sonucta ben parayi basiyorum bir is yaparken kimseyi oyalamiyorum onlarda yapmasin

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçen yıl minimum ödeme 20 idi sonra 30 oldu şimdide 50 mi oldu.
günlük tekil 5 bin hitle iki senede 35 oldu zaten. Onuda ödeme yapmıyorlar.
Mail yazıyorsun cevap bile vermiyorlar.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bana her zaman ödeme yapiyorlar. Onlara mail atip Ortaklik Ekstresi İstiyorum yaz. Sana ekstre geliyor. O Maili tekrar replay et onlara ve ödeme yapılmasını istiyorum yaz. Ödemen birkaç gün içinde yapılacaktır.

M

malatyasporlu

Misafir
size şunu söyleyeyim artık uzak durun kitapyurdundan tek sponsor olarak değil alışveriş içinde uzak durun heralde ziyaretçi falan derken şımardılar...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitapyurduna her mailform yolladığımda cevap 1 gün içerisinde geldi. ama sitelerimin içeriği edebiyat & kitap olmadığı için çok az kazandırdığı için kaldırdım. onlara bir fatura yolladım kazancım + kdv koydum faturam geri geldi mailform doldurdum gene , kdv'yi kazanç içinde hesaplayacakmışız. :) ynai 3-5 milyonun hesabını yapıp faturayı geri yolladılar. şimdi bu ay yeni bir fatura doldurup orda kalan paramı çok az olmasına rağmen alacağım. sayemde 2 kitap sattılar binlerce de ziyaretçi aldılar. ama kişisel görüşüm güvenilirler. fazla kişisel görüşlerinizi belirtmemelisiniz parayla ilgili konularda. ciddiyeti düşürür. çocuk gibi bakarlar sallamazlar. sadece faturanızı yollayın ve paranız hesabınıza gelsin.
iyi çalışamlar.

E

erotika

Misafir
o kadar az para için ben muhattap bile olmam bu gibi kurumlar ile..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:
o kadar az para için ben muhattap bile olmam bu gibi kurumlar ile..
bence konu para konusu değil, ben böyle şeylere tamamen karşıyım, insan keriz yerine koyulduğunu düşünüyor, şahsen ben o yüzden sponsor seçerken çook titiz davranıyorum, herhangi bir haksızlığa uğradığımda hakkımı aramayı çok iyi biliyorum, 1 ytl bile olsa hakkını aramak önemli maddiyat önemli değilki, alırsın 1 ytlyi hadi olmadı 50 ytl alacağın var al çöpe at, ama AL..

S

sevdik

Misafir
ben sabrediyorum ama az kaldi uzak degil isyerleri oraya gitigimde bakalim ne diyecekler gider pusulasini kesmek icin yarisacaklar Kimsede param kalmadi bu zamana kadar bundan sonra da kalmaz Günde adamlara kabul edilen tik sayim 150+ 2,5ytl ortalama gunde kazancim ordan ama para yok piyasada Siparis de olmus sitemden ama yok turk akli bu kadar herseyde kurnazlik yapacaklar son defa simdi mail atiyorum hesap extresi ve odememi istiyorum diye vermediler mi carsamba gunu isyerlerine gidecegim para nasil veriliyormus ve bayrampasali nasil olunuyormus gosterecegim size de burdan yazilari yazacagim emin olun...

S

sevdik

Misafir
slm

arkadaslar kitapyurdu parami istedim diye uyeligimi silmis bugun son maili attim carsamba gunune kadar aciklama gelmezse Allah izin verirse carsamba gunu isyerlerine gidecegim odemede benim gibi sikinti ceken arkadaslar var ise buraya ad,soyad,kullanici adinizi yazin gerekirse ben sizin paranizi da almaya calisirim Varmi böyle birsey ugras dur 45milyon olmus para ama alamiyoruz

RisKatOr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,
Benim Site Biraz Küçük ve 2 Senede 30 milyonu Aştım ve Ortaklık Ekstresi Geldi.Ama
1) " ödemenizi almak için lütfen faturanızı gönderiniz " Ben Şirket Değilim Fatura Nasıl Keserim yada Kesebilir Miyim ?
2) "eğer fatura göndermeyip gider pusulası düzenleterek ödemenizi almak istiyorsanız, lütfen bunu bir e-posta ile bize bildiriniz." Gider Pusulası Düzenletirsem Istambul a Kitapyurdu Ofisine Mi Gitmem Gerek ?

Yardımcı Olursanız Sevinirim...

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RisKatOr' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,
Benim Site Biraz Küçük ve 2 Senede 30 milyonu Aştım ve Ortaklık Ekstresi Geldi.Ama
1) " ödemenizi almak için lütfen faturanızı gönderiniz " Ben Şirket Değilim Fatura Nasıl Keserim yada Kesebilir Miyim ?
2) "eğer fatura göndermeyip gider pusulası düzenleterek ödemenizi almak istiyorsanız, lütfen bunu bir e-posta ile bize bildiriniz." Gider Pusulası Düzenletirsem Istambul a Kitapyurdu Ofisine Mi Gitmem Gerek ?

Yardımcı Olursanız Sevinirim...

Sana gelen maile

"Ödememi gider pusulası düzenleterek almak istiyorum"

yaz gönder. Kazancından %11 gibi bir para kesip ödemeni birdahaki ay yatırırlar.. Hiçbiyere gitmen gerekmiyor..

M

malatyasporlu

Misafir
ben fikrimi ısrarla sürdürüyorum

kitapyurdundAN uzak durun...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde hesabımı kapatmışlardı, mail yollamıştım ve açmışlardı.
Toplam, 18 Milyon T.L 'lik ödemem vardı, onunlada bir kitap aldım.
Yukarıda Malatyasporlu arkadaşın dediği gibi uzun süredir uzak duruyorum!

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bende bir kez odeme aldım. Hic bir sorunla karsilasmamıstım. Daha dogrusu onların gonderdigi extre mailini kaybetmistim. Aslında kaybetmemistimde sunucu degismisti. Ama bir sekilde buldum ve geri yolladım. Ve gider pusulası duzenleyin ve parami verin yazdim. Sonraki ayin ilk pazartesi gunu odememi yapmislardı.
Ancak Sevdik arkadasımızın hesabını kapatmaları ve ozellikle ukala bir sekilde cevap vermis olmaları canımı sıktı.

S

sevdik

Misafir
slm

ben sözümde duracagım çarşamba günü işe gittim erkenden öğleden sonra patron izin verdi gidecektim işyerlerine tel açtım kapalı işyeri bayram dolayısıyla ama ben rahat durmam stajdayım izin alamıyorum ama okul açıldıgında p.tesi veya salı gidecegim Telefona bir kız cıkıyor patronun olmadıgını söyliyor ama 2defa uyardım kullanıcı adımı da yazdım Ben aptal değilim 50milyon sonuçta bazılarınıza göre ufak para ama bence çok büyük bir para çünkü ben 120milyona aylıkla bayrampaşadan okmeydanında haftada 4 gun staja gidiyorum yola ve nete veriyorum o parayı o 50milyon hakkımdı hakkımı da alacagım onlar kendilerini zeki sanıyorlar ama değiller üstelik kitapyurdu öyle buyuk bir yer değil 1Bayan 1 Erkek çalışıyor bayan siparişlerle erkek olan patronda ortaklik ve parayla ilgileniyor..

Sonuçta ilk defa net için kavga etmiyorum çok yere gittim ezdim ezildim ama yinede gittim ve gidecegim o lanet olası Caglıoğluna ve hakkımı da alacagım sonuna kadar hepinize yazdıgım konuda cevaplar fikirler yazdıgınız için teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın iyi bayramlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5