İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kitapyurdu hesabımı sildi

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar senelerce hit gönderdim. Defalarca kitap alışverişi yaptım ama hesapta olan 130 ytl yi alamadan hesabı güncellemediğimi bahane ederek hesabımı sildiler. Bunları reklam almak için düşünenlere aman uzak durun derim.,
Ayrıca yazdığınız emaile cevap yazma tenezzülünde bile bulunmuyorlar. Mahşerde hesaplaşacız sizinle....

aytuggg

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet tıklama komisyonlu üye oluyoruz,en az 6 tane kitap satışı istiyorlar..

tam 55 ytl param kaldı bunlarda..

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maillere on gün sonra cevap veriyorlar. :)

Tıklama başı komisyona geçtiniz diyorlar ama gerçekte geçilmemiş oluyor.

Yani kitapyurdu bence bitmiş. Reklam olayına doymuş anlaşılan. Bari sponsorluk sistemini kaldırsında milleti ümitlendirmesin.

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Demek ki haklıymışım. Benim gibi düşünen nice insan var. Yakında batmaları yakındır o zaman.

aslanbey34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendileri bi kitaptan yüzde elli kar yapıyor ama ortaklarına yüzde ikiyi bile vermiyor.

smmugler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaşım "kitap seviyorsan reklamlarını koy yoksa para alamazsın" demişti demek haklıymış :)

Geçmiş olsun arkadaşlar cümlemize

hanzala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
normalde her bir yılı doldurmaya yaklaştığında ortaklık paneli ekranına küçük bir link ekleniyor ve ortaklardan bunu tıklamaları isteniyor, bu sayede ek bir yıl daha çalışmak istendiği bildirilmiş oluyor.

ben kitapyurdu ortaklık sisteminde biriken paralarımı ( ki öyl çok büyük bir rakam değil her ay 3 - 5 domain uzatma parası kadar bir para ) aldım sorun yaşamadım daha kiapyurdu ile ve 2002 den beri kullanıyorum.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tıklamam fazla oldu 3 gunde 30-ytl kazanınca maı lattılar kıtap satmanız lazmı sızı satışlı ortaklığa geçırıyoruz dedıler param kaldı içerde uzak durmak lazım :)

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşımın gönderdiği hitlerden 1000ytl + satışı var. Sanırım onu ödemesinde bir sorun çıkmadı şimdiye kadar ama bu ay ne yaptı bilmiyorum. ben bi sorayım onada hatırlatayım durumu.

Yada artık sadece büyük sitelerle çalışıyorlar.. Yakında ögreniriz. tşkler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5