İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kıyamet Alametleri Belgeseli

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhabalar Pzylaşmayı Uygun Gördüm Arkadaşlar

k%C4%B1yamet-alametleri-belgeseli-izle.jpeg

Video

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ayy ben korkarım böyle şeylerden. Gene de taktım kulaklığı, açtım videoyu dinliyorum. Çok çabuk etkileniyorum böyle konulardan. Sonra gündüz uyuyamıyorum. Gece zaten uyanık olduğumdan bi nebze şanslıyım..

Gerçek şu ki; Kıyamet saati yaklaşıyor dediiiii :(

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Japonyada deprem
ibrahim tatlıses e saldırı
işte size kıyamet alametleri

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Japonyada deprem
ibrahim tatlıses e saldırı bunları bilemem ama inanın hergün daha yakındır ben sizlere gördüğüm rüyalardan sadece birini anlatayım arkadaşlar kıyametle ilgili olmasada çok güzel bir rüya

rüyamdan evimin bahçesinde, duruyorum ve yağmur normal yağmur gibi değilde su gibi akıyor yani çok şiddetli ve o kadar korkuyorumki yağmur gibi değildi,

adeta bir felaket gibi çok korkunçtu gök yüzü kıpkırmızı ve ürkütücü idi
hemen, elleriimi açarak rüyada, haklıma gelen tüm duaları okudum ve birden o ürkütücü hava yağmur duru verdi ve masmavi bir gökyüzü oluşu verdi birden

bu bana gösterilen bir çok rüyadır gizli olanları söylerimiyorum çünkü günaha girmek istemem

ama bunuda asla unutmayın arkadaşlar Allah birdir ve Peygamber Efendimiz (sav) - Hazreti Muhammed Allâh'ın kulu ve Resulü'dür bu gerçeklere inanmayanlar
şunu unutmasınlar

bazı kişiler şahıslar inanmaz veya gerçeklerede inanmazlar ancak birde kendilerine baksalar aynada bir kaç dakika inceseler kendilerini bir takım birşeyler çözebilir

herneyse arkadaşlar din bölümü değil burası ancak bu dünyanın diğeride var bu inanın bana gerçek

beni yakarak ölüdürselerde yinede rabbimden vazgeçmem bu bir gerçek
diğer dünyada iyi menfaat için lütfen bu dünyada Allah a karşı hoşluk edecek davranışlarda bulunun ve yasak kıldığı kötü şeylerden uzak durunuz

hergün Allah 'ı rabbimizi hatırlayınız yalan pek sık olmadıkça söylemeyiniz
dedikodu yapmayınız zina etmeyiniz

:)

arkadaşlar Allah 'ın emirlerinden birisi varki oda zihna ayıptır söylemesi ama sizlere sorsam aranızda zina eden varmı diye yapmadım diyen varmı aranızda acaba ve 29 yaşında biri olarak yapmadığımı söylesem inanırmsınız göz zihnası hariç elbette :)

herneyse bu konu denk geldi ve yazayım dedim boş durucağıma ben sizlere kendi görüş ve fikirlerimi dile getirdim bir hatam varsa affola sizlerinde görüşleri varsa buyrun

iyi geceler dilerim

saat 00:25 olmuş bende 03:00 sandım iyi geceler tekrar görüşmek üzere bir rüyam varki bu rüyamı beni kimse tanımadığı için anlatabilrim en azından beni görmeyenler için bilemem günaha girmeyeyim ama isterseniz anlatırım ama hatası olurmu olmazmı bilemem ama gerçektir görüşmek üzere allah 'a Emanet olunuz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5