İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kıyamet seneryosnunu yapmışler film.

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bencede çok kötü ama o anı uzun uzun izleme şansımız olmayacağı için korkmaya gerek yok : P Bu şekilde olsun kimse istemez tabii ama neyin ne olacağı belli değil o yüzden kafaya takmamak gerek :)
saygılar

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çincem yok ama herhalde şunu anlatmaya calısmıslar. en azından ben oyle anladım ve sevindim.

Seni muzik ve efektlerle o anı yaşamaya itmişler. sonra kelebek bocek zebra falan gösterip ( şuanda olanlar ) ne kadar şanslı ve güzel bir dünyada yaşadığımızı işlemişler sanırım. en sonunda sevinen çinliler falan. güzel yani. Bu aynı şeye benziyor:

Kendine 10 dakika ayır, gözlerini kapat ve kendi cenaze törenini düşün. oradasın ama onlara seslenemiyorsun. son birkez sarılma şansın kalmadı. Ağlıyorlar sevdiklerin. ama elinden birşey gelmiyor. geri dönüşü olmayan bir yoldasın artık.. sonra gözlerini aç. sevdiklerin yanında. gibi gibi.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tolgahat' Alıntı:
çincem yok ama herhalde şunu anlatmaya calısmıslar. en azından ben oyle anladım ve sevindim.

Seni muzik ve efektlerle o anı yaşamaya itmişler. sonra kelebek bocek zebra falan gösterip ( şuanda olanlar ) ne kadar şanslı ve güzel bir dünyada yaşadığımızı işlemişler sanırım. en sonunda sevinen çinliler falan. güzel yani. Bu aynı şeye benziyor:

Kendine 10 dakika ayır, gözlerini kapat ve kendi cenaze törenini düşün. oradasın ama onlara seslenemiyorsun. son birkez sarılma şansın kalmadı. Ağlıyorlar sevdiklerin. ama elinden birşey gelmiyor. geri dönüşü olmayan bir yoldasın artık.. sonra gözlerini aç. sevdiklerin yanında. gibi gibi.

ilk once sunu belirteyim cin'ce degil japonca konusuyor bayan..japonlar boyle birsey olursa nolur diye yapmislar..allah gostermesin eger goktasi dunyaya duserse sadece 1 gun icinde dunyanin tamamina alevler yayilacak 1 gun icinde tum dunya sular ormanlar canlilar insanlar hayvanlar 1 tek canli birsey bile kalmayacakmis.ne cenaze torenleri nede ardindan aglayanlarin olacak yani..denizler okyanuslar bile alevlerden kaynar su haline gelip buharlasip dunya yuzunde ne gol nede deniz 1 damla su kalmayacakmis..taslar bile yavas yana yana kul olacakmis..o yuzden suan guzel dunyamizin kiymetini bilelim diyor..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu Kıyamet senaryosu değil :) 2029 da mı ne bir gök taşı çarpacak ya onun senaryosu

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasa şimdiden onu vurmanın taktiğini geliştirmiştir bile :D

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr' Alıntı:
Bu Kıyamet senaryosu değil :) 2029 da mı ne bir gök taşı çarpacak ya onun senaryosu
Kesinlikle 2029 daki senaryo degil. 2029 da düsecek olan göktasi 415m boyutunda. Ve düsme olasiligi 1:60. Nasa önlemini aldi. 13.04.2029 yilinda gelecek.
Bu filmdeki ise Ay kadar büyük bir göktasi. 2029 da düsecek haliyle zarar verecek ama filmdeki kadar degil. Filmdeki insanligin sonunu gösteriyor.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
norvece bi tane düştü.
:D

İnsanlık kendi sonunu hazırlamıştır.İnsana zulmeden sadece insandır
trextra gene olgunluğunu koymuş.
Unutmayalım arkadaşlar her insanın ölümü kendi kıyametidir.İnsanların arkanızdan ağlaması size ne yarar nede zarar sağlar.Sadece iyi yaptıklarınız..

R

*reyeskane-

Misafir
Bize bişi olmaz :D Er geç herkes gidici bari böyle büyük bir olayda gidekde dier tarafta havamız olur farklı öldük die :D töbe töbe

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben video yu izlerken şey bekliyodum. Lav lar doluyorya heryere haritada. Türkiye nin etrafından dolaşacak. Sonraki görüntülerde de heryer yerle bir olurken Türkler el sallıyacak kameraya falan :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5