İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kız arkadaşınızın sizi aldatıyor mu? İSPATLI KANITLI HİZMET!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Kız - erkek ilişkilerinde ciddi tecrübelere sahibim. Yaşım 30. Liseden bu yana çok sayıda kızla birlikte oldum ve hala birlikte olmaya devam ediyorum. Özellikle sanal ortamlardan kız düşürme potansiyelim çok yüksek ve ihtiyacım olduğu için bu özelliğimi paraya çevirmek istiyorum. mIRC dönemlerinden bu yana her türlü platformdan yüzlerce kış düşürdüm.

Malum herkesin kız arkadaşı veya eşi bulunuyor. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde aldatmalar kolaylaştı ve bunun takibi oldukça zor. Kız arkadaşınıza ve eşinize güvenmekte zorlanıyorsanız, evlenmek istediğiniz kızı ölçmek / tartmak istiyorsanız, bu hizmetim tam size göre.

Kendime has taktiklerim var, bana sadece kız arkadaşınızın numarasını vermeniz yetiyor. Ne yapıp edip onu bağlamaya çalışacağım ve tüm bilgileri sizlerle paylaşacağım. Her şeyden önce sizden bir söz istiyorum. Ne olursa olsun (benimle özel fotoğraflarını paylaşsa dahi) o kişiye kötü davranmayacaksınız. Siz yalnızca emin olup hayatınıza daha güvenilir kişiyle devam edeceksiniz.

Eğer taktiklerim başarısız olur ve kız arkadaşınız bana pas atmazsa bu sizi gayet mutlu edecektir diye düşünüyorum. Kız arkadaşınız bana pas atsa da / atmasa da işlem bittikten sonra kız arkadaşınızla ilişkimi keseceğim.

İşlem süresi maksimum 1 haftadır. 2-3 günde düşürme tamamlanmış oluyor.

KESİN ŞART
18 yaş altı düşürme kesinlikle yoktur.

Fiyatlar için PM gönderebilirsiniz.

qRaL65

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok iğrenç bir insansın söylemlerinde öyle bence seni burada barındırmakta hata ban yemeyi hak eden birisin senin ailen yokmu sapık.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Çok iğrenç bir insansın söylemlerinde öyle bence seni burada barındırmakta hata ban yemeyi hak eden birisin senin ailen yokmu sapık.

Sizi tenzih ediyorum. Benim tabiki bir ailem var. Bu hizmet Türk örf ve adetlerine uygun olarak revize edilmiştir. Buradaki amaç sizin ve kız arkadaşınızın sürdürülebilir bir ilişki yaşamasını sağlamaktır. Hizmeti denedikten sonra bana hak vereceksiniz.

Olumsuz yorumunuza rağmen yinede teşekkür ederim.

kenankocak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kadınla ilişki kuruyorsun, sonra onla evlenecek kadar ciddi düşünüyorsun sonra beni boynuzlarmı diye de birini tutarak eşim olacak kadına başkasının yazmasına izin veriyorsun.

Türk örf adettinde ve İslamda böyle bir zihniyetin olduğunu hiç mi hiç zannetmiyorum.

Bunu yaptıran ve üzerine para veren zaten adam değildir.

PG13

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Godoş olun üstüne para verin diyor arkadaş. Ayıptır ayıp.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hakikatten güzel hizmet!
sen gel ciddi giden bir ilişkinin içine gir, mıç, mok et,
türlü ici bicilerle kızı tuzağa düşür, ki zaten insana şeytan her zaman çok yakındır!
senin de kız arkadaşın, ki bu senin kullandığın yöntemlerin ile seni yüzde 100 aldatacaktır!
bütün hepsinden sonra, gel bir de üstüne para iste! kul hakkı çok alıyorsun,
o aldığın para da hayır getirmez zararı olur sana..

capacino

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hangi dünyada yaşıyorsun sen kardeş yok kız arkadaşınızın numarasını verceksiniz yok napıp edip bağlarım bırak böyle işleri kendine başka iş bul ilişki yuva yıkma ahlar alma yeterince almışsındır zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5