İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kızları Anlamak

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kişisel abicim, vallahi kişisel...

Biliyorum, imkansız. Hatta delirmek için güzel bir konu "Kızları Anlamak". Ama güzel kardeşlerim, bu konu hakkında biri kitap yazarsa, bütün sülaleye aldıracağım söz. Bütün sitelerimde reklamını yapacağım bu kitabın. Uyurken yastığımın altında, otobüste koltuğumun altında, ortamda gözümün önünde olacak bu kitap.

Hey, öyle bakma! Hiç, bir kız seni çıldırtmadı mı dostum?

Yav, deli gibi hoşlanıyor senden, ama söylemiyor. Senin de ondan hoşlandığını biliyor. Ama duymak istiyor. "Sen söyle, ben de söyleyeceğim" diyorsun, tavır yapıyor. Siz buna "trip" diyorsunuz. Ulan söylüyorsun, "Senden hoşlanıyorum galiba" diyorsun, cevabı şu oluyor; "Ben de öyle galiba."

Ulan, vallahi çıldırtır bunlar adamı. Ya çok soğukkanlı yaratık bunlar ya da kızlara özgü bir davranış şekli var. Ulan, ben 5000 takla atmışım, galibası mı kalmış bu işin?

Eh, biraz kişisel oldu. Ama baştan uyarmıştım "kişisel" diye. Bağırın, çağırın bu başlıkta kızlara. Rahatlayım güzel kardeşlerim. Vallahi bak, işe yarıyor.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kızlar öyledir herzaman ilk adımı erkeklerin atmasını beklerler. Tabi erkeklerinde çekingen olduğunu düşünürsek iş oldukça zorlaşıyor. Ama sanırım sana denk gelen hanım efendi diğer bayanlardan ayrı özelliklere sahip. Yani bayanların geneli bu tarz konularda kararlı olurlar çekingen olmazlar ama ilk adımı erkekden beklerler. Senin işin gerçekten zor görünüyor. Ama bence dolaylı yollardan kendini ona açmaktansa güvenini topla ve net bir şekilde ona açıl sendeki cesareti görünce boynuna atlıyacaktır diye düşünüyorum.

Cesaretimi toplayamıyorum diyosan 35lik terkirdağ rakısı iç :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben kızları gördükten sonra insanların neden escinsel olduklarını anladım :p

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok ya Gamend de sever Azis'i, her gece yatmadan önce izliyormus öyle diyordu :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kızlar öyledir herzaman ilk adımı erkeklerin atmasını beklerler. Tabi erkeklerinde çekingen olduğunu düşünürsek iş oldukça zorlaşıyor. Ama sanırım sana denk gelen hanım efendi diğer bayanlardan ayrı özelliklere sahip. Yani bayanların geneli bu tarz konularda kararlı olurlar çekingen olmazlar ama ilk adımı erkekden beklerler. Senin işin gerçekten zor görünüyor. Ama bence dolaylı yollardan kendini ona açmaktansa güvenini topla ve net bir şekilde ona açıl sendeki cesareti görünce boynuna atlıyacaktır diye düşünüyorum.

Cesaretimi toplayamıyorum diyosan 35lik terkirdağ rakısı iç :)

Yav ben konuştum zaten? Kız aşırı utangaç abicim. Sevgisini söyleyemiyor. En azından kendisi öyle diyor. Ulan araba modellerini ezberleyeceğimize, keşke kız modellerini ezberleseymişiz be. Bak, işimize yarardı şimdi. :)

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen ona yakınlık göstermeye devam et. Seni kendine nekadar yakın hissederse bu işin gelişimi hızlanır.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kızdan kıza farkeder ya. Bazısı da direk kendisi girişir. Bana soracak olursan mülayim ve utangaç kız her zaman daha iyidir. Bir insanda utanma ve cekingenlik duygusu varsa o insandan kimseye zarar gelmez. E bu işin kanunu da bu işte, biz güzel sözler söyleceğiz, biz çiçek alacağız. Bal yapmak için çiçeğe konmak gerek, çiçeğin arı kovanına gittiğini görmedim. Dünya da böyle, kadınlar çiçeklerimiz olarak yaratılmışlar, bizler malesef arıyız. Ama bir kere de sevgili bana web sitesi yapsa, webcam'den doğum günümde pasta kesse, bir gün çat kapı elinde çiçekle gelse mutlu olurum. Ama bunlar benim görevler şimdilik :)

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şimdi kızların çoğu ilk adımı erkeklerden bekler, ben hiç kızlara teklif etmedim kızlar boyna baskı yapardı bana, birde üçkağıtçılar ilk sen söyle, beni seviyomusun, sonra kıskandırma çabaları vs. illa söyletecekler ama ben çok çakaldım ben birinden hoşlanıyorum diye konuya girer o kişi kim diye sorduklarında aynaya bak görürsün derdim :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Şimdi kızların çoğu ilk adımı erkeklerden bekler, ben hiç kızlara teklif etmedim kızlar boyna baskı yapardı bana, birde üçkağıtçılar ilk sen söyle, beni seviyomusun, sonra kıskandırma çabaları vs. illa söyletecekler ama ben çok çakaldım ben birinden hoşlanıyorum diye konuya girer o kişi kim diye sorduklarında aynaya bak görürsün derdim :D

Burhan Altintop karakteri ile butunlesmissin sen, valla helal olsun :D

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
''Kızları anlamak'' çook güzel konu olmuş bende şu 3 haftadır bu konu üzerine yoğunlaşıyorum :)
Birinden hoşlaniyordum ona olan ilgimi açıkladım onun cevabı ise; üniversite aşklarına inanmiyorum oldu.. Eyw dedik..
Ama hala aynı arkadaş grubunda olduğumuz için görüşüyoruz aynı ortamda durmadan diğer arkadaşlara sevgilisinin olmadığından yakınıyor..
Gelde çıldırmaa gelde kızları anla of off gelddeee içmee ya! :)

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bir dünya yazmıştım silindi. Neyse;
Bir üstadımla konuşmuştuk bu konuyu ve bizler yüzünden kızlar'ın böyle olduğu konusunda hemfikirdik.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sizin için fabrikadan gidip 35lik rakı alcam adreslerinize kargoluycam :D
bknz : tkrdg da oturuyom

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
''Kızları anlamak'' çook güzel konu olmuş bende şu 3 haftadır bu konu üzerine yoğunlaşıyorum :)
Birinden hoşlaniyordum ona olan ilgimi açıkladım onun cevabı ise; üniversite aşklarına inanmiyorum oldu.. Eyw dedik..
Ama hala aynı arkadaş grubunda olduğumuz için görüşüyoruz aynı ortamda durmadan diğer arkadaşlara sevgilisinin olmadığından yakınıyor..
Gelde çıldırmaa gelde kızları anla of off gelddeee içmee ya! :)

Senin durum da garipmiş. Üzerine gitmeni öneririm. Sen aşkını haykır, reddederse tekrar dene. Sonra tekrar dene, tekrar dene... Sevgini deniyor olabilir. Dedim ya, hiç beklenmedik şeyler de yapıyor bu kızlar. Aşkından çıldırsa bile belli etmiyorlar. :)

welldone

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kızları anlamak, niçin yaşıyoruz niçin yaratıldık sorusunun integralidir.

hepsi fabrikasyon işi bilirseniz geniş geniş takılırısınız. bana göre birisyle beraber olmak yada kendini sevdirmen için onda olmayan farklı bir yanın olmalı. buna o kişiye ilgi göstermemekle başlayabilirsiniz.

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
rakı tavsiye etmiyiyorum
içince biraz fazla gaz veriyo :)
arkadaşla almıştık çocuk gündüz gözüne dersane kapısına dayanmıştı. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5