İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KKTC Yetkilileri uyuyorlar

elturco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tesadufen buldum.KKTC Devlet kultur ve Turizm Bakanliginin Forumun'da ki ilk mesaj gordugunuz gibi Turk Ordusu Defol, Kibris Yunandir mesaji 11/06/2005'den beri duruyor.Bir allahin kulu'da bunu silmiyor.Duyan taniyan varsa haber versi yahu.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Albania Arnavutluk demek değilmi ya.bunların bizimle derdi ne.bide şu sitenin adresi neydi?

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mp3Master' Alıntı:
Albania Arnavutluk demek değilmi ya.bunların bizimle derdi ne.bide şu sitenin adresi neydi?
Arnavutlukta yaşayan rum olabilme ihtimali biraz düşük büyük ihtimal üye olurken sallama bi ülke seçti .

B

baybars

Misafir
elturco' Alıntı:
Tesadufen buldum.KKTC Devlet kultur ve Turizm Bakanliginin Forumun'da ki ilk mesaj gordugunuz gibi Turk Ordusu Defol, Kibris Yunandir mesaji 11/06/2005'den beri duruyor.Bir allahin kulu'da bunu silmiyor.Duyan taniyan varsa haber versi yahu.

Görmüşlerdir muhtemelen ama iplemezler onlar ingliz olmuş artık. Bu kıprıslılar varya bunlar o adanın startejik önemi olmasa ne haliniz varsa görün der Türkiye ama işte gel görki kanslık yapıyorlar. Sanki biz onlar için savaşmadık sanki onlar için ambargo yemedik yıllarca. Neyse mevzu derin boşverin gitsin...

M

M@latyæsporlu

Misafir
valla yıllarca kendilerine hizmet edip vatanı uğruna savaşan yüce insan denktaş'a bile seçim zamanında 'tabiyatıynan' yok 'yes be annem' diye malzeme yapanlardan ne bekleyeceksin zeten ben bunların Türk olduğundan kuşkuluyumda esasen fazla ileri gitmemek lazım ;)

A

altar

Misafir
Arkadaşlar kıbrıslı Türkler yada diğer adıyla Türkçükler bizi ilgilendirmezler, kendileri bilgisiz, karacahil ve nankördür, onlar asla gerçek bir Türk olamazlar. Onun için bırakın rumlar hepsini düzlesin, böyle cahil millete de bu yakışır, sözlerim ağır, umrumda bile değil bunlar gerçekler.

B

baybars

Misafir
Yahu bizki; Bosna'da, Azerbaycan'da, Çeçenistan'da, Filistin'de, Afganistan'da, Somali'de, Kore'de, ve de daha aklıma gelmeyen birçok ülke'de kah Türk Askeri olarak kah müslüman türk evladı olarak savaşmış milletiz o ülkelerde yaşayanlar bizlere teşekkürü bor bilirken kendi kanımızdan olan bu adamlar bizi yok sayıyorlar ya o adama çok koyuyor be. :(

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Veletlerin hepsi ingilterede eğitim görüyor adamların beyin yıkanıyor tabiki Türkiyeden ingiltereye gitmek isteyen Türk binbir güçlükle karşılaşırken neden kıbrıstaki velet çok kolay gidiyor ? bunların yaşları olgunlaştıkça gerçeği görecekler ama belkide iş işten geçecek .

A

altar

Misafir
baybars' Alıntı:
Yahu bizki; Bosna'da, Azerbaycan'da, Çeçenistan'da, Filistin'de, Afganistan'da, Somali'de, Kore'de, ve de daha aklıma gelmeyen birçok ülke'de kah Türk Askeri olarak kah müslüman türk evladı olarak savaşmış milletiz o ülkelerde yaşayanlar bizlere teşekkürü bor bilirken kendi kanımızdan olan bu adamlar bizi yok sayıyorlar ya o adama çok koyuyor be. :(

Ya bırak adamım naparlarsa yapsınlar, Türkiye oradaki memurlara maaş veriyor, devlet nasıl olurda benim verdiğim vergilerle başka bir adadaki dilencileri besler onu anlamıyorum ben. Bu maaşları filan kessinler, o çok sevdikleri rumlar besler onları.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5