İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Klas Ticaret Domain ve Hosting Hizmetleri

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ram miktarınız biraz dusuk.
Ek olarak da, bu sunucuda 2 - 3 yogun hitli siteyi barindirdiginda SUNUCU DOWN olur.. .)
En az 1,5 GB RAM..

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar ben de onu belirttim gereken islemler yapilicak..
pazartesiye kdr butun islemler biticek bende bunu farkindayim saten..

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ek olarak da, bu sunucuda 2 - 3 yogun hitli siteyi barindirdiginda SUNUCU DOWN olur.. .)
En az 1,5 GB RAM..

Sunucunun RAM miktarı neden sizi bu kadar ilgilendiriyor ki?

Şahsen ben host alacak olsam,ki zamanında kendim piyasada değilken çok aldım,hiçbir şekilde firmaya sunucu özelliklerini sormam.

Benim için önemli olan firmanın verdiği hizmettir.Ne şekilde verdiği değil.

Çok insan biliyorum 2-3 GB RAM'li makinaya sahip ama o makinayı yönetemediğinden sürekli siteler kapalı kalıyor.Bir o kadar da firma biliyorum sunucu özelliklerini söylemiyorlar ama size çok kaliteli hizmet veriyorlar.

Bence sunucu değil hizmet seçimi yapmanız lazım.Daha kaliteli hizmet için bu şart.

Merchant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucunun RAM miktarı neden sizi bu kadar ilgilendiriyor ki?

Şahsen ben host alacak olsam,ki zamanında kendim piyasada değilken çok aldım,hiçbir şekilde firmaya sunucu özelliklerini sormam.

Benim için önemli olan firmanın verdiği hizmettir.Ne şekilde verdiği değil.

Çok insan biliyorum 2-3 GB RAM'li makinaya sahip ama o makinayı yönetemediğinden sürekli siteler kapalı kalıyor.Bir o kadar da firma biliyorum sunucu özelliklerini söylemiyorlar ama size çok kaliteli hizmet veriyorlar.

Bence sunucu değil hizmet seçimi yapmanız lazım.Daha kaliteli hizmet için bu şart.

Sizcede insanın bineceği arabanın motor hacmini bilmek istemesi normal değil mi? Bu her ne kadar mercedes olsada ;)

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bilgisayarin rami 2 gb olmustur...

Fiyatlarda en kisa zamanda indirime gidicez.

bilginize..

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba
Yaklaşık 600 tane site barındırıyoruz 10 kişiden fazlası sormadı sunucu özellikleriniz nelerdir.
Arkadaşında dediği gibi verilen hizmet onemli.

Saygılar.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
En az 1,5 GB RAM..

Bu çok yanlış ve yarım bir bilgilendirme... Optimize edilmiş 3,2 işlemci ve 1 GB Ram güzel performans verir. Ve bir sürü etken var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5