İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

klavye.com a yakıştıramadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

discoface

Misafir
zaten birşey kazanamaz böyle giderse çünkü genel hizmet reklamları çıkıyor sürekli

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sayfa Üretimi: 1.52 Saniye

Bu yazının üstünde görünmeyen yazılar var. Sanırım ondan bahsediyor arkadaş. Ama onun ne faydası olacakki ?? Boşuna sitenin kb'si artıyor.

B

By-e

Misafir
klavye.com irc dünyasında mimlenmiş bir domaindir. Her türlü trojan vs dağıtan oldukça amatör çalışan kişiler olarak bilinirler. (IRC Forumlarından okuduğum kadarı ile)

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ArkadaşIm sen IRcforumlarindan okuduklarina inanma KLavye.com' beni nie ilgilendiriyor Ben sahibiyim:) Vede Çekemedikleri için diyorlar sitemden Trojan falan yayildigi yok klavye.com Olarak böyle şeylere karşIyIz .. Trojanla işimiz yok bizim biz kendi işimize bakiyoruz Ve bütün userlerim kendi scriptlerimden girer Bot vs. yoktur. ama Amatör calistigimizi idda edenler olabilir belkide öyleyizdir Bu bizim sorunumuz sanirim.. ve Google reklamlarini ayarlamayi bilmiyorum ki hizmet reklamlari fln cikiodur dogrudur yardimci olacak olan varsada Acigim

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm ben tasarımına vb. laf atılıyor sanmıştım.

google`a şikayet edilir atılır.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WooDy_WooDPeCKeR,

google ziyaretçisini çekmek için modül alt tarafına doldurmuşsun kelimeleri mini mini.

http://www.klavye.com/modules.php?name=ekart

ilk mesajı yazan kişinin verdiği klavyecom.dakikhost.com ile de bir alakan varsa bunlar hem google dan hem de google adsense ten atılma sebebidir.

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
http://www.klavye.com/modules.php?name=ekart
Sorry, such file doesn't exist...

Bu ne şimdi aktif değil Ekart modülü bunda ne var he kelimelere gelince evet arada öyle yaparim vs. vs. google dan atilmama gerek yok ben kendim kaldiricam sanirim adamlar 1 ay gec gönderiyor zaten 1 ayda yurt dişina gidiyor cek baska reklam koyarim daha iyi gibi düşünüyorumda ödedikleri parada iyi yani:) işinizmi yok arkadaşlar klavye.com'a takmiş durumdasiniz ?ü

Arkadaşin yakIstIramadigi olay Ben bannerlara tiklayin diye yazmistim öyle dalginlik halinde arada index.html die atiyorumda sadece eschati koyuyorum o arada 1 günlük arada öyle yapiordum iyide tikliyan oluyor günlük 2 bin tiklama kötümü yani:) neyse herkes kendi işine baksn bence..

S

SuperOnline

Misafir
Ben klavye.com istatistiklerini gördüm adam günde 500 $ felan kazanıyor. Helal olsun hile mile adam çatır çatır parasını kazanıyor. Siteden bir ayda 15000 $ kazandıktan sonra google banlasa ne olur. 15 bin $ az buz bir para değil. Valla helal olsun googleyi bile dolandırabiliyorsan.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
googleyi kimse dolandiramaz google sizi bir dolandirirsa tersten görürsünüz :D

ayrica klavye.com suanda superask yönlenmiş

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yakında adsense'den ban yedim içerde 15 bin $ kaldı nasıl alırım diye bir başlık açarsa şaşırmayın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5