İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

knight online ile ilgili bot yaptırılacak ilgilenenler içeri buyrun

U

uyurgezer

Misafir
Başlıkltada belirttiğim gibi knight online ile ilgili bot yaptırılacak yapabilecek arkadaşlar buraya yaza bilirler.Nasıl bir bot olacagını PMden söyleyeceğim.Çok zor olacağını sanmıyorum işi bilen bir kişi tarafından en fazla 1 kaç saatte çıkacağını umuyorum.O yüzden uçuk fiyat da verilmesini istemiyorum.Yapabilirim diyenlerin yazısını izleyeceğim. :harika:

U

uyurgezer

Misafir
sakaryaahalisi sen nasıl bir bot yaptırmayı düşünüyorsun ki ben koxp felan gibi bişi düşünmüyorum:D Çünkü aylık 10 tl gibi ufak bir miktara satıyorlar zaten.

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en cok tutulan botlar belli k..... akar buna benzer bi bot düsünüyorum marka kurmak istiyorum bende ileri donük saglam kişiler laım bu iş icin

U

uyurgezer

Misafir
yok koxp falan değil benim yaptıracağım.O işler uzun boylu işler profesyonellerin işi herkes bildiği işi yapması lazım.Atıyorum öle bir düzenek kurmak için çevreyin geniş olması alzım tanıdıkların çok olması lazım grafiker,yazılımcı vs vs bir sürü tanıdığın olması lazım.İnternette aramaynan milyonda bir bulunur öle kişi senle iş yapacak.Tanımadğın kişiye birde nasıl güvenesin senle para için arkadaşlık kuruyor ne malum 1 kaç zaman sonra herşeyi düzene koyduğunda proğrama çökmeyeceği.Neyse ben ortaklık veya oyun içinde koxp felan yaptırdığım yok konuyu başka yerlere çekme.Benim düşüncem ayrı.Zaten yapacak kişi yada kişileri bulunca onlarda güzel bişi düşündüğümün farkına varıcaklar.

sakaryaahalisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu başlangıcında bot demişsiniz konuyu başka yere cekmedim bot demek bi anlamda koxp demek yoksa başka bi anlamımı var ben mi bilmiyorum bot ayrıca bot u tek kişide yazabilir.eger işden anlarsa tabi.akıllı adam işi bunlar.ayrıca yanliş yerde arıyorsun aradıgın kişiyi burdan cıkacagını sanmıyorum.biliyorsun oyunla ilgili ugraşan kişilere yonel bulursun aradıgın kişiyi

gr33n00

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birader yazılır yazılmasına ama maliyetli olur. istersen pm at ordan görüşelim.

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bilgisayar programcılıgı mezunuyum , yapabılırım detaylı acıklarsan

U

uyurgezer

Misafir
EY be yapacak kimse yokmu .Hiç mi insanlığınız yok.Hem hayrınıza yapın demiyorum neyse ücretini ödeyeceğiz.Belki yapan kişiye başka işler de de yardımcı olurum.Belki daha fazla para kazandırırım neden olmasın.....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5