İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

koç kızlarını anlamaya çalışanlara tüyo olsun :)

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet beyler;
şimdi bu yazıyı sizler için yazıyorum. Bir bayan olarak, bizi anlamanızın mümkün olmadığını söylemek istiyorum. Çünkü zaman zaman bizler bile kendimizi anlayamıyoruz! Mesela ben bir Koç kızıyım. Diğer burçlarda ki kızlar nasıllar bilemem ama... Bir koç kızı olarak size koç kızlarını anlatayım; bizler özgür ruhlu kişileriz. Kıskanılmaktan hoşlanmayız! Ancak hiç kıskanmaz iseniz de, "bu beni neden kıskanmıyor? Yoksa sevmiyor mu?" deriz. Romantik adamlardan hiiç hoşlanmayız. Bir sahil kenarında, elimizde içeceklerimiz sohbet etmeyi severiz. Yıl dönümü, ay dönümü gibi kutlamalardan hoşlanmayız. Ancak doğum günümüzü unutursanız da, yandınız! Karmaşık insanlarız yahu! Birine aşık olup olmadığımızı anlayana kadar ilişkilerimiz sonlanır. Gerçekten de bizlerden daha kuşkucu bir insan türü var mıdır, bilemem. Her zaman eğlenceli ve de esprili insanlarız, ancak bizim kadar çabuk sinirlenen birileri de daha dünyaya ayak basmamıştır. Sinirimiz o kadar ani bir şekilde parlar ve de o kadar ani bir şekilde söner ki, siz daha ne olduğunu anlayamadan bizler küseriz ve de üzerine barışırız.
Kadınları anlamaya çalışmayın beyler, bir bayan olarak bir itirafta bulunayım; daha bizler bile kendimizi anlayamadık.

Evren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikizler erkeklerini anlamayan kızlar hakkında da ben bişey yazıcam :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tanıdığım koçlardan farklı bir koçmuşsunuz!

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:))) neden yahu bütün koç kızları toplandık, konuştuk bu karara vardık :) zaten hiç bir koç kızı gerçekleri benim kadar belli etmez :) ben itirafta bulundum :)))

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol hocam walla :))) bir koç kızı olarak güzel bir yorum olmuş :) evlenilmez falan :)))

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Türk kızları hangi burç olursa olsun farklıdır. ;) Bazen (tamam tamam çoğu zaman) anlayamasak da iyidir Türk kızı :)

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam evlenirsem yazıcam burada :))) bir koç kızı olarak evlendim derim, koç kızlarının da adı temize çıksın hahaa

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
kız arkadaşım da koç burcu bütün özellikleri yansıtıyor maalesef :S

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5