İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Koctek odeme

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaslar;

Koctek'ten odeme alan var mi? Gecen ayin odemesi halen gelmedi..

Acaba gecen ay odeme alan var mi??

Subat ayi bitti ama halen gondermediler.. Ayin 20'de odemelere basliyacaklardi.. yoksa ben mi yanlis hatirliyorum..

Tesekkurelr simdiden

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar;

Koctek'ten odeme alan var mi? Gecen ayin odemesi halen gelmedi..

Acaba gecen ay odeme alan var mi??

Subat ayi bitti ama halen gondermediler.. Ayin 20'de odemelere basliyacaklardi.. yoksa ben mi yanlis hatirliyorum..

Tesekkurelr simdiden

dostum sen nerelerdeydin yaw, ne fırtınalar koptu, koçtek önce 20 sinde ödiycez dedi sonra, 23, sonra 26 sında kesin ödeycez dedi, 26 sı akşam 17:00 den sonra telefon edip, ocak ödemesini mart 15 te subat ödemesiyşe birlikte yapcaz dediler, hepimiz bekliyoruz, ama koçteke güvenim bayagı azaldı :(

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki kimle calisacagiz.?

Yahu su nette adam gibi zamaninda oduyecek pop-up reklam networku yok mu?

Neyse Tesekkurler 008 ..

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende bu forumda malum popup firmalarının neden konuşulmadığını merak ediyodum hiçmi kullanan yok yada başka bişeymi var diye.... r10 da birsürü açıklamalar yaptılar popup firmaları bir bak derim...

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende bu forumda malum popup firmalarının neden konuşulmadığını merak ediyodum hiçmi kullanan yok yada başka bişeymi var diye.... r10 da birsürü açıklamalar yaptılar popup firmaları bir bak derim...

Inan ben uye degilim r10. Davetiye istedim ama beni pek begenmediler. Gondermediler..

Onemli de degil.. Iyinet'in forumu hepsinden daha iyi.

O yuzden sorun degil.

Simdi softreklam diye bir firma var bakalim onu deneyeyim. Ins. bunlar odemeyi zamaninda yaparlar.

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Koctek Odemeleri bu ayın 15 inde yapacagını acıkladı. Softreklam da herhangi bir odeme sorunu yasayan yok bugune kadar bugunden sonra olacagınıda sanmıyorum.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Simdi Arkadaslar;

Ayin 15'de odeme almakta imkansiz artik diye dusunuyorum. Aldigim e-mail'egore odeme artik biraz zor gibi..

Email'in orijineli;

Değerli yayıncılarımız,

Koçtek olarak ilk Popup Affilate Sistemini kurmuş ve Türk İnternet Reklamcılığına öncülük etmiş bulunmaktayız. Ayrıca Affilate Bazlı ve Klik bazlı reklam alternatifleri ile de Türk Webmaster\'larının kazançlarının artması noktasında sektöre rekabet getirmiş bulunmaktayız. Cokie bazlı Popup ve Gösterim Bazlı Msn Pop Reklamlarımızda hazırdır ancak ödemelerde yaşamış olduğumuz sıkıntılardan dolayı bunlar pasif durumdadır.

Ocak ve Şubat aylarında Timwe Şirketinin Koçtek\'e olan yükümlülüklerini yerine getirmemesinden dolayı Koçtek Reklamcılık olarak ödemeleri aksatmak durumunda kaldık. Yükümlülüklerini yerine getirmeyen Timwe şirketi hakkında haklarımızı hukuki yollardan aramakta ve şirkete ihtarımızı çekmiş bulunmaktayız. Gerekli işlemler yapılarak Timwe şirketinden olan hakkımız en kısa sürede alınacaktır. Bunun için hertürlü olanaklarımız kullanılacaktır.

Ocak ve Şubat ayı ödemelerinin yarısı şirketimizin sermayesinden karşılanarak ödenmiş ancak geriye kalan ödemeler neyazıkki beklemeye alınmıştır.

Mart ayından itibaren Timwe şirketi ile çalışmalarımızı durdurmuş , absürt Reklamlarda Penis Büyütücü , Normal Reklamlarda Casus Kalem , Lahana Kapsülü , Elma Krom gibi ürün satışı reklamları yayınlanmaya başlanmıştır.

Mart ayında yayınlanan reklamların karşılığı olarak ürün satışlarından elde edilen gelirler yayınları karşılamaktadır.

Şirketimiz yönetim kurulunda alınan kararlar neticesinde,

Ocak ve Şubat ödemeleri Timwe Şirketinden ödemeler tahsil edilene kadar ertelenmiştir. Parçalı ödeme alınması durumunda tüm kullanıcılara parçalı olarak ödeme yapılacaktır.

Elimizde olmayan bu durum dolayısı ile siz değerli yayıncılarımızdan anlayış beklemekteyiz,

Koçtek olarak tüm borçlarımızın arkasındayız ve en erken sürede borçlarımızı kapatacağız, ancak daha öncede belirtmiş olduğum gibi tek firma ile çalışma neticesinde yaşanan bu problemin ana kaynağı şirketimiz değil Timwe şirketidir.

Türk İnternet Reklamcılığının gelişmesi açısından siz yayıncılarımızın bizlere destek olacağını umuyoruz.

Koçtek Bilişim Reklamcılık Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Buyrun bakalim bizim kuruslar pek odenmiyecek gibi geliyor bana gore. Ben reklamlarini kaldirdim. Ayin 15'i diye bekleyip durduk. Oncekileri bos verirsek. Ama uzuldum gercekten..

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben mağdur olarak olayı artık haysiyetsizlik olarak görüyorum... şerefi 2 paralık olmuş bir ortaklık sistemidir koçtek popup... deneyip yanılarak bir yanlış kazanç yolunu daha anlamış oldum eşekliğime doymayayım...

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bybart inan benim artik turk pop-up'cilara guvenim kalmadi. Baska alternatifler bulmak lazim.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Breze senin 50, benim 100 kusur (net alacak) gitti..

Napalim artik.. bir daha ki sefere yedirmeyelim bari.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Benim 50 de net :9 madem ödemeyecek hiç bu işin altına girmeseydi başka sistemi kullanırdık en azından ...

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adamlar hala insanlari kandirmaya devam ediyor. Yaziklar olsun bunlara ve bu gibi insanlara..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5