İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kod kullanmadan 10-20 dakikada kaliteli temalar yapmak (programla)

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam program hata verdi? Aborting filan dedi tam okumadan kapadım

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki buna şablon falan buluna biliyormu farklı

Şablonu kendin oluşturuyorsun zaten .ingilizven varsa resmi sitesinden forumundan bi araştır benim pek ingilizcem yok. Ama programın yapabileceği şeyin belli bi sınırı var sonuçta. ben cumartesi günü iyice bi uğraşim paylaşayım yaptığım temaları

....................addison için cevap........
Ne sırada hata verdi yüklerken mi açarken mi? ben daha hiç hata almadım

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Kodlama bilgisi şart.Bu tür programlarla belli bir sınırı aşamıyorsunuz. ne yazık ki.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kodlama bilgisi şart.Bu tür programlarla belli bir sınırı aşamıyorsunuz. ne yazık ki.
Kodlama bilgisi olan biri zaten program kullanmaz ayrıca zaten kodlama bilgisi de yetmiyor. wp nasıl çalıştığını ve photoshop da bilmeniz lazım.
Ben wp bilenlerin %99unun düzgün tema yapabilecek kadar bilgili olduğunu sanmıyorum. Zaten düzgün kodlama bilen biri hazır scprit niye kullansın?

TuNBeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki hocam şöyle bir sorunum var ben hazır bir script kurdum siteme buna tema yapmak istiyorum site aspsitem in ayyıldız 1.1 sürümü acaba ona tema yapabilirmiyiz bu programla ?

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki hocam şöyle bir sorunum var ben hazır bir script kurdum siteme buna tema yapmak istiyorum site aspsitem in ayyıldız 1.1 sürümü acaba ona tema yapabilirmiyiz bu programla ?

Programla html sayfalar için de temalar yapılabiliyor. Php script olsa uyarlarsın kod biliyosan. Ama aspde kullanılır mı bilemem

Prometya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben zamanında kullanmıştım bunu türkçe menü problemi vardı eğer çözüldüyse çok güzel bir program

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Bu tür programlar herkezin site yapmasında faydalı oluyor.Bu güzel birşey.Ancak insanlarıda tembelleştiriyor.İsteyen herkez çalışarak burdaki temaların hepsini yapabilir.İmkansız birşey değil.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu tür programlar herkezin site yapmasında faydalı oluyor.Bu güzel birşey.Ancak insanlarıda tembelleştiriyor.İsteyen herkez çalışarak burdaki temaların hepsini yapabilir.İmkansız birşey değil.
Eğer meşgul biriysen yani öğrenciysen veya işin varsa biraz zor oluyo.
Doğru düzgün photoshop ve kod bilsem ben de kendim yaparım ama öğrenmek de o kadar kolay deil zaman lazım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5